Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:02:31
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 167
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Privatna torrent pozivnica  (Pročitano 406970 puta)
Poznata licnost


��� BAKY ���

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 4168
Zastava Pančevo
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
Citat
Inace,nas obicnu raju zabole paja za BitmeTV,RevolutionTT,FTN i ostale gde ti treba vudu magija za upad

E to si dobro rek'o!!!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 165
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
SonyEricsson w950i
E jes' vala ubode ga samo tako 
IP sačuvana
social share
Jancha
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3334
Zastava
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Alcatel LOL
Dobro,ajde ti nama lepo objasni kojim trikovima se moze odrzavati ratio 1 sa dl/ul odnosom 8:1? Znaci,ne treba mi status VIP-a ili nesto slicno,samo da mogu povremeno da skinem ono sto me zanima... Ionako ne skidam preterano mnogo tako da mi ovi "nebitni privatni trackeri gde moze svako upasti" odradjuju pos'o.

Inace,nas obicnu raju zabole paja za BitmeTV,RevolutionTT,FTN i ostale gde ti treba vudu magija za upad Smile
ok evo ovako ja sam licno ovako radio
1)Kao prvo seeduj koliko mozes to nije tesko (samo dosta nasih mrzi to da radi)
2)Ako skidas neki fajl neogranicavaj upload znam da ce ici sporo DL ali se isplati ako te zanima ratio
3)Ako imas los ratio cekaj da izadje neka TV serija koja je dosta popularna kao Heores 24 Prison Break i skini medju prvima i ostavi na seedu iako ti se nesvidja mozda ta serija skini ako te zanima ratio ako oces medju prvima da skines mozes podesiti RSS downloader na uTorrentu i cim izadje na trackeru on ce skinuti medju prvima i seedovati Wink..
4) ako nemozes da skines ceo fajl onda skini nekih 20-30MB onda prekini download i ostavi na seedu i vidices kako se polako bilduje ratio
5)ako imas negde na nekom trackeru dobar ratio preko 2.xx onda lepo skini odtale neki pupularan fajl ostvais da seed i onda taj isti torrent skini na nekom drugom trackeru i pojavice ti se popup i tilikni na skip hash chek i on ce da cekira dal ima na HHD taj fajl i kad ucita onda ces seedovati taj fajl i na drugom trackeru.
6)Ako ako tracker ima Bonus sitem procitaj kako ide i koristi taj bonus i neces imati problema
7)ako tracker ima period freeleech ili cak 2x upload to je dobra prilika da se skida bas dosta i seedovace se bas brzo i popravice se ratio.
8)ako tracker ima opciju user upload uploadujte vas torrent i seedujte i tako moze ratio da se popravi
9)Budi aktivan na forumima trackera pricajte sa staffom ako se njima svidja vasi postovi i doprinostie dobro trackeru staff moze da vas nagradi sa ViP titulom ili upload kreditom ili ako tracker ima neka takmicenja ako mislite da je to za vas ucestujte i tako zaradite upload credit i imaces bolji ratio Wink
10)Kupi Seedbox (server) ili na VPS-u ili na Dedicated serveru za pocetak je dobar VPS baziran na Windows OS 2003 Server edition brzine VPSa su oko 8MB/s i downloadu i u uploadu za mesec dana ces na nabildujes bas dosta evo primera:
ratio:0.500 Downloaded 20GB Uploaded 10GB a posle mesec dana sa seedboxem npr preko VPS-a c biti ovako
Ratio:10.00 Downloaded 50GB Uploaded 500GB
sto znaci da npr za mesec dana imati vise od 450GB buffera koji onda posle necete morati da se brinete o ratiou ili tako slicno najmanje za godinu dana npr
uobicajno seedbox uploaduje mesecno oko 4-5TB sto je sasvim dovoljno da leechujete godinu dana a da se nebrines o ratiou ...

za neke je ovo mozda tesko ali tako sam ja radio i dospeo do najvisih trackera i najboljih trackera na internetu a na nekim sam postao i moderator..Ako neko voli da cheatuje i da rizikuje nek radi onaj ko nevoli da rizikuje bolje da predje na bezbednu stranu Wink
Inace donekle razumem one koje imaju 8:1 net i moraju da cheatuju jer je stvarno nas net je krs a za sve to je kriv uprava ove drzave i da sa 192kbits ili 64kbits stvarno je tesko da se seeduje na mnogim trackerima ali to nije razlog da rizikujete i da cheatujete na trackerima koji dovodite u situaciju i invitera i vas u nezgodnu poziciju kojima u najcescim slucajevima cheater popije ban zajedno sa onim koji ga je pozvao a u najextreminjim slucajevima da cak banuju jednu celu drzavu ako provale da ima dosta cheatera (ako 90% clanova tih drzava koji su tamo clanovi i cheatuju) onda se dovodi takva mera...
Ja licno mislim da je ipak bolje popiti posteno BAN za los ratio nego za cheat Wink

i da FTN nema ratio tako da tamo vazi da seedujes 36sati ili da uradis seed 1:1 sto i nije nikakav problem Wink za revolutionTT nije problem jedan od najlaksih trackera gde se moze seedovati vise puta freeleech i 2x upload
a BitmeTV je sampion za najteze seedovanje 1:1 Smile Smile
i da netreba nikakva vudu magija za upad mozda za FTN ali treba znati prave ljude i da budete poverljivi jer ako zna da ste kolektor trader ili cheater niko vas nece pozvati a ako ste iskreni dobar i iskusan BitTorrent User svako ce vas pozvati jeste da na FTN ima 5 Srba Tamo (ali smo zato smo Najbolji po brojnosti u okruzenju Hrvati su iza nas pa Albanci i onda Bosanci a makedonaca i CrnoGoraca Nema Smile)

Au koliko ja Ovo Napisa...



 
« Poslednja izmena: 12. Dec 2007, 19:32:21 od sakingsny »
IP sačuvana
social share
o yeeeee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 165
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
SonyEricsson w950i
E sad ovaj tebi zabode 
IP sačuvana
social share
Jancha
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
HTC Tattoo
sakingsny

Sve je to lepo što si napisao,ali u zemlji dembeliji.Druže,Srbija je ovo,kad budem imao uslove kao i ovi u Evropi,možda i razmislim o nekom seedu,a dotle,zabole me. Smile

Skinem nešto brzinom od 1Mbit,a upload mi je 128 kbit,i šta sad kad skinem,treba da držim seed još dva dana,pa to mi isto izađe kao da sam skidao preko modema,koga ta priča zanima. Smile

A i ti si istripovao kao da su torrenti pitanje života,je si li polagao zakletvu kad si se učlanjivao,ili si imao inicijaciju kad si postao moderator. Smile
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 165
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
SonyEricsson w950i
Nego jel ima neko tu torrent pozivnicu ili nema???
« Poslednja izmena: 12. Dec 2007, 19:37:46 od janca »
IP sačuvana
social share
Jancha
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9126
Zastava Srem
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Samsung i5700 + D880
Diletant je sve lepo rekao,nema se nista dodati ili oduzeti.

I samo da znate - ovaj janca ima wireless i nema problema sa odrzavanjem ratia pa ovde zajebava nas pacenike sa ADSL-om Smile Zlotvor nevidjeni...
IP sačuvana
social share



I sta sad mi nindze da radimo?
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 3334
Zastava
OS
Windows 2003
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Alcatel LOL
sakingsny

Sve je to lepo što si napisao,ali u zemlji dembeliji.Druže,Srbija je ovo,kad budem imao uslove kao i ovi u Evropi,možda i razmislim o nekom seedu,a dotle,zabole me. Smile

Skinem nešto brzinom od 1Mbit,a upload mi je 128 kbit,i šta sad kad skinem,treba da držim seed još dva dana,pa to mi isto izađe kao da sam skidao preko modema,koga ta priča zanima. Smile

A i ti si istripovao kao da su torrenti pitanje života,je si li polagao zakletvu kad si se učlanjivao,ili si imao inicijaciju kad si postao moderator. Smile

sta covek je pitao neke savete i odgovorio mu ako nekog znaima znaima ako ne boze moj sta ja tu mogu ai sam rekao moj stav i kako sam se ja snasao ja isto zivim u Srbiji jeste net nam je sranje ali nije nemoguce seedovati samo da ti kazem...Naravno nemogu da te nateram oces li da cheatujes ili ne ja sam samo rekao moj stav o cheatovanju...
Inace za mene su torrenti su samo jedna obicna p2p metoda i neposvecujem toliko paznje oko torrentovanja kao pitanje zivota...
Mada koliko vidim da si mnogo lenj da seedujes pa da nebi bilo seeda ti nebi mogao da leechujes inace po tvome bi trebalo da cela srbija da leechuje na trackerima i da svi cheatuju ratio SySOP provale i vide i cela srbija popije IP BAN zbog cheatera kao sto si ti da sutra srbija dobije 512 ili 1Mbit upload isto bi tako rekao jednom cheater uvek cheater...
Inace sam postao mod jer sam bio samo aktivan na njihovim foumima i pomagao oko pitanja Torrentovanja i posto sam mod na nekim trackerima imam za dzabe seedbox i nije trebala nikakva zakletva  Smile Smile
Inace znam lika isto iz srbije ima isti net kao ti a ima dobar ratio preko 3.xx a uploadovano preko 800GB za 7meseci koliko je clan tog trackera jel njemu bio ikakav problem naravno jos nije koristio seedbox i cheat programe samo se covek snasao kad je bio Freeleech i 2xUpload period on je uplodovao i zato ima dobar ratio POSTENO...
Jos jednom znam da one koje misle da je cheat resenje nek rade ja ih nemogu naterati da ne cheatuju a zna se sta se cheaterima radi...
i nemoj da trazis neke pozivnice za privatne trackere da ugrozavas onog ko te pozvao a ti da cheatujes mislim to bi bilo bas hvala sa tvoje strane covek da te pzoove na tracker ti cheatues i popijes BAN i taj sto te pozvao zajedno sa tobom...
IP sačuvana
social share
o yeeeee
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 165
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
SonyEricsson w950i

I samo da znate - ovaj janca ima wireless i nema problema sa odrzavanjem ratia pa ovde zajebava nas pacenike sa ADSL-om Smile Zlotvor nevidjeni...
you are dead man.
IP sačuvana
social share
Jancha
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 8705
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
HTC Tattoo
Samo mi nije jasno,šta to ima na tim trackerima pa da ne može da se nađe na nekom drugom mestu,tako je bila i fama oko demonoid.com,pa kad sam se učlanio,ništa posebno,sve to ima i na drugim trackerima.
Iskreno,meni je rapidshare mnogo bolji izvor,nego svi trackeri zajedno.Na rapidu ima fajlova,koje nema šanse da se nađu na torrentima.Provereno.

sakingsny

I vidim da se spominje neki ban cele Srbije,pa oni su nas "banovali" kao zemlju nekoliko godina,i kad smo to preživeli,preživećemo i ban na nekom sajtu. Smile
I zabole me za pozivnicu,ja sve što mi treba nađem bez ikakvih problema. Smile

« Poslednja izmena: 12. Dec 2007, 20:06:39 od diletant »
IP sačuvana
social share
"Bogu hvala vek i po proživeh u zdravlju i radu,slutim da mi je vreme umirati,te ove reči govorim u pero
prijatelju advokatu Miliću,jer u vas deco sve zajedno nemam ni malo poverenja.Žao mi je što ste moji
a ne deca nekog mog neprijatelja.Ko je vas poznavao,ni pakao mu neće teško pasti.
Što se tiče moje imovine,aaa to vas najviše zanima,mogu vam saopštiti sledeće:Sve što imam ostavljam samom sebi."
                                                                                                        
                                                                                                                          PANTELIJA
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4 6 7 ... 167
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:02:31
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.