Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 13:15:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 154 155 157 158 ... 167
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Privatna torrent pozivnica  (Pročitano 407003 puta)
Prijatelj foruma
Legenda foruma


Ko tebe kamenom, ti njega hlebom... starim 15 dana

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 36573
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 38.0.2125.111
mob
HTC One
Poceli su svi iole ozbiljniji trekeri da pozivaju na bojkot pomenutih... PTP i BTN vec odavno ne dozvoljavaju nista u vezi sa njima na svojim trekerima, SCC takodje kao i nogi drugi.

Evo ukratko zasto, objasnjenje sa Bit-HDTV

Citat
Hi all,

We have decided to add new rules regards to our invite forum section, please read the message carefully.

In light of the recent scandal event that has been released that the owner of these sites (they all share a common owner) and it staff members included, they have been engaged in extreme reprehensible activities, which include trading, stealing of peer and donation extorting (randomly disabling users account an ask for donation to enable), this is beside the DDoS attacks in few tracker sites (BTN, PTP & SCC).

For those who want to find out more details about this, search for it yourself, we are in no means have part in this, nor we will include any links to the (doxxing).

We urge our users to not be part of such site(s) for your own safety, stay away from IPT, do not support them in any means, this includes donation, content, seeding, or tracker activity of any kind, and certainly do not recommend any of the site(s) bellow to your friends or anyone what so ever.

As of this moment, anyone attempt to open a new post about the following site(s), will result to immediate warning and invite rights revoking:

* IPTorrents
* TorrentDay
* SceneTime
* Speed.cd
* TorrenTing
* Deildu

YOU HAVE BEEN WARNED
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 38.0.2125.111
Citat: Coolrunner link=topic=288912. msg11670705#msg11670705 date=1413868413
3 x HD-Torrents
4 x SceneAccess
3 x IPT

Pozivnice za HDAccess, Blu-Torrents i Bit-HDTV uvek na stanju.   Smile


Prijatelju, može li pozivnica za SCC? (ili sam zakasnio?Smiley
« Poslednja izmena: 01. Nov 2014, 20:36:48 od pagus »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 41
OS
Windows 7
Browser
Chrome 38.0.2125.111
Bolje nemojte ostavljati mejlove po forumu, neko ih moze zloupotrebiti. Think about that.  Smile
« Poslednja izmena: 01. Nov 2014, 20:33:56 od andrejbc »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 33.0
Позивница за демоноид?
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 38.0.2125.111
Tražim pozivnice za sljedeće trackere: SCC, what.cd i Yuwabits. Čuo sam same hvale o ovim trackerima; ako 'ko ima pozivnicu viška, molio bih da mi pošalje PP, bio bih jako zahvalan.
Nemam veliku brzinu uploada, ali se znam služiti s privatnim trackerima; mogu poslati ratio proof.
Ako na ovim zahtjevnijim trackerima bude preteško održavati ratio, odmah uzimam seedbox.
« Poslednja izmena: 05. Nov 2014, 20:59:10 od pagus »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 41
OS
Windows 7
Browser
Chrome 38.0.2125.111
Tražim pozivnice za sljedeće trackere: SCC, what.cd i Yuwabits. Čuo sam same hvale o ovim trackerima; ako 'ko ima pozivnicu viška, molio bih da mi pošalje PP, bio bih jako zahvalan.
Nemam veliku brzinu uploada, ali se znam služiti s privatnim trackerima; mogu poslati ratio proof.
Ako na ovim zahtjevnijim trackerima bude preteško održavati ratio, odmah uzimam seedbox.


Da si trazio pre nedelju dana dobio bi za SCC i za what.cd, bile su se delile bonus pozivnice. Sada ih vise nemam.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 38.0.2125.111
Znači, zakasnio sam, ali nema veze, jer vidim da sam na pravom mjestu gdje ima dobrih duša.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 33.0
Позивница за демоноид?
Imam ja. Pogledaj pp.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 38.0.2125.111
Tražim pozivnice za sljedeće trackere: SCC, what.cd i Yuwabits. Čuo sam same hvale o ovim trackerima; ako 'ko ima pozivnicu viška, molio bih da mi pošalje PP, bio bih jako zahvalan.
Nemam veliku brzinu uploada, ali se znam služiti s privatnim trackerima; mogu poslati ratio proof.
Ako na ovim zahtjevnijim trackerima bude preteško održavati ratio, odmah uzimam seedbox.


Dobio pozivnicu za SCC... i dalje tražim za what.cd i Yuwabits.
Možda netko ima?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 34.0
Moze li jedna pozivnica za Yuwabits?
Unapred hvala :)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 154 155 157 158 ... 167
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 13:15:46
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.