Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prisoners / Zatvorenici (2013)  (Pročitano 7335 puta)
Zvezda u usponu

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1826
Zastava srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 31.0.1650.63
mob
Apple k750i
Шта серете људи? Који си ми ти курац зоране?
Гарантујем да 99% људи не капира ни зашто се филм зове ,,Prisoners''

Филм заслужује 8+ што је и добио на ајмидбију. Прича је сјајна. ,,Психо" лик који је држао змије и улетао у кућу и узимао ствари је онај Тејлор што је баба причала Вулверину да је прво дете које су киднаповали. Њен муж и она су давали ту ,,загонетку" деци да решавају и нико није успео ту последњу да реши. Тај лик Тејлор који је ту већ остарео, је скроз полудео и ако је физички слободан, у глави је и даље затвореник (ПРИЗНР) јер и даље не може да реши последњу ту пузлу. Улеће у кућу оних и узима ствари и све то ради да би се сетио своје отмице, али не може никако јер увек дрогирају децу да се не сећају ничега. Садисти.

Филм је за размишљање. Одличан, најбољи који сам гледао ове године. Прави трилер.

Гајленхол покидао глумом. Тик са трептањем, сам како једе за тенксгивинг и како се не иде у његову приватност ал опет кроз неке ситнице се приказује његов лик, фантастично.
Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 26.0
Шта серете људи? Који си ми ти курац зоране?
Гарантујем да 99% људи не капира ни зашто се филм зове ,,Prisoners''

Филм заслужује 8+ што је и добио на ајмидбију. Прича је сјајна. ,,Психо" лик који је држао змије и улетао у кућу и узимао ствари је онај Тејлор што је баба причала Вулверину да је прво дете које су киднаповали. Њен муж и она су давали ту ,,загонетку" деци да решавају и нико није успео ту последњу да реши. Тај лик Тејлор који је ту већ остарео, је скроз полудео и ако је физички слободан, у глави је и даље затвореник (ПРИЗНР) јер и даље не може да реши последњу ту пузлу. Улеће у кућу оних и узима ствари и све то ради да би се сетио своје отмице, али не може никако јер увек дрогирају децу да се не сећају ничега. Садисти.

Филм је за размишљање. Одличан, најбољи који сам гледао ове године. Прави трилер.

Гајленхол покидао глумом. Тик са трептањем, сам како једе за тенксгивинг и како се не иде у његову приватност ал опет кроз неке ситнице се приказује његов лик, фантастично.

  Ne znam i ne zanima me kako komunicaraš sa svojom okolinom ali znam da ću sledeći put kad vidim neku psovku prijaviti slučaj. Nema ljutnje, nismo nas dvojica čuvali ovce zajedno.
  U ovom filmu su, bar tako mislim, zatvorenici su odrasli i deca. Odrasli (roditelji otete dece na čelu sa Džekmenom) koji sasvim ispravno robuju svom vaspitanju i moralu i zarobljena deca kojoj bar po svom stepenu razvoju pripada i A.Dano. Ovog poslednjeg sam zaboravio da spomenem iako sam najviše o njemu razmišljao jer sam se pitao da li je zloban poput dece ili odraslih. Mislim pri tom kad izvodi psa u šetnju i kad ga na ulici konji.
  A.Dano je odličan u svojoj ulzo i koliko vidim taj njegov talenat je iskorišten u filmu  12 Years a Slave (2013).
  Sve ono što sam već napisao i dalje stoji.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6837
OS
Windows XP
Browser
Chrome 31.0.1650.63
 Smile Smile Smile Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 26.0
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 87602
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 26.0
  Toliko o prozivu i pozivu da se o filmu razmsli i nešto napiše.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u mojim porukama to nije do mene već do njega  Smile
Pogledaj profil GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6837
OS
Windows XP
Browser
Chrome 31.0.1650.63
Зју матори, веруј ми да и мени дође понекад да отерам све у курац и гледам филмове 24/7.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.105 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.