Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prisluskivanje i nadzor mobilnih telefona?  (Pročitano 19178 puta)
27. Apr 2007, 20:49:05
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 259
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kao sto rekoh i upitah:Znam da kontrolu koriscenja imaju ljudi koji rade u call centru.Oni mogu videti sve poruke,koji poziv kada i kome je upucen itd.Mene interesuje postoji li jos neko ko moze ovo da radi,koji su razlozi za nadzor i da li i fizicko lice moze zatraziti da ima uvid u koriscenje mobilnog (tudjeg naravno) ili ne, i pod kojim uslovima?

P.S.Jedina tema koju sam nasao je vezana za uredjaje koji se koriste uz fiskalne kase a nema veze sa ovim sto sam pitao pa sam zato otvorio novu temu.

(01. May 2007, 10:30:42)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Da si malo pažljivije tražio, već na četvrtoj strani bi recimo naleteo na temu: Špijuniranje aktivnosti drugog mobilnog telefona preko dodatnih aplikacija!
Da si još više tragao, naleteo bi recimo na temu: SPY softweri za symbian

Znači, ipak je uz dodatnu aplikaciju moguće vrlo uspešno špijuniranje "iz fotelje" mobilnog telefona, pa čak i čitanje primljenih/poslatih SMS-a, MMS-a, kompletan log razgovora tj., poziva, bla, bla, .....
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 259
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ovi programi koliko sam video,su za telefone koji imaju OS.Da li je moguce koristiti za telefone koji nemaju OS(nisu pametni) vec obicni GSM,da li je moguce proveravati tudje poruke bez diranja njegovog telefona,postoji li neki nacin a da nije ovoliko skup?I ko moze kod nas u zemlji konkretno da na ovakav nacin "spijunira" tudje telefone,pod kojim uslovima i u kojim situacijama?Kakva je procedura i sta se koristi za "upad"  u tudj tel?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
BlackBerry bold 9000
Po zakonu u ovoj zemlji to mogu da rade BIA, policija i to po nalogu suda u slučaju policije i to po članovima 232 i 504lj, i po nalogu vrhovnog suda kada to radi BIA. U te svrhe se koristi skupa oprema, a firme koje ih prave su recimo verint, siborg, najs, tales... ne znam šta te još zanima...
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Ja gledao film ... kako beše .... ahaa ... Enemy of the state ... mnogo moćam movie ... definitivno ... Smile Smile
Citat
I ko moze kod nas u zemlji konkretno da na ovakav nacin "spijunira" tudje telefone,pod kojim uslovima i u kojim situacijama?Kakva je procedura i sta se koristi za "upad"  u tudj tel?
Jesi li gledao skoro vesti?!? Priče kako su ove naše mafijaše i ratne profitere mesecima pratili prisluškujući im mobilne telefone i SMS poruke ... što samo govori da je to verovatno u stanju i da to radi policija i neke državne službe ..... i tako dok ja pretpostavljao ko je u stanju da uradi, lepo StevieG dade objašnjenje:
Po zakonu u ovoj zemlji to mogu da rade BIA, policija i to po nalogu suda u slučaju policije i to po članovima 232 i 504lj, i po nalogu vrhovnog suda kada to radi BIA. U te svrhe se koristi skupa oprema, a firme koje ih prave su recimo verint, siborg, najs, tales... ne znam šta te još zanima...
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 259
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
I za to kada to radi policija,mora da postoji neki razlog zbog cega prisluskuju NN osobu ili moze lik koji je recimo dobar sa nekim iz policije da dodje kod onoga sto se bavi prisluskivanjem u policiji i kaze,proveri mi tog i tog itd?

A stvarno sam imao informaciju kako oni u call centru mogu da proveravaju sta i ko radi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
BlackBerry bold 9000
idi na www.syborg.de pa čitaj...
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Be Happy :)

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2223
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
HTC ONE
... eh ljudi moji pa i vrapci na grani znaju da mobilne telefone kod nas sem bie i policije prisluškuju i pola stranih ambasada i sateliti odgore  Smile
IP sačuvana
social share
budi srećan :-)
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Bogatstvo je dobrodošlo!

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 4077
Zastava BGD
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3
mob
BlackBerry bold 9000
kako to rade sateliti, života ti... Smile
IP sačuvana
social share
Hrvati su najhrabriji narod na svetu, ali ne zato što se ničega ne boje, već zato što se ničega ne stide!
Jovan Dučić

Boj se ovna, boj se govna, a kada ćeš onda živeti...
Meša Selimović
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Be Happy :)

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 2223
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
HTC ONE
kako to rade sateliti, života ti... Smile

... špijunski i komunikacioni sateliti kako prisluškuju , dobro pitanje  Smile 

da znam verovatno bih radio u Nasi  Smile
IP sačuvana
social share
budi srećan :-)
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.