Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 14:18:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prirodni seksepil ili plastika  (Pročitano 12611 puta)
08. Jan 2010, 08:38:39
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64
Šta je muškarcima stvarno seksi na jednoj ženi? Da li je to skupa i seksi odeća? Šminka ili male estetske prepravke na licu? Zapravo, ništa od toga. Većina muškaraca smatra da su prirodne žene - seksi žene



Iako mediji svakodnevno bombarduju žene informacijama šta treba da rade i kako da se ponašaju da bi muškarcima bile privlačne, činjenica je da muškarci ne traže mnogo. Njih privlači „ono nešto” u ženi, a ne njena šminka ili odeća. Otkrijte šta.

Osmeh 
Mnogi muškarci se slažu da nema ničeg lepšeg od nasmejane žene. Još ako se iza lepih usana kriju i lepi zubi, to je dobitna kombinacija. Jedno istraživanje pokazalo je da su muškarcima privlačnije žene bez šminke koje se osmehuju, nego ozbiljne žene sa tonom šminke. Dakle, drage dame, osmeh na lice i ceo svet je vaš!

Kosa 
Odavno je poznato da muškarci preferiraju dugu kosu. Ipak, i kraća kosa može da bude lepa na svoj način. Važno je samo da je negovana i čista. Prema nekim istraživanjima, muškarci vole žene koje zavodnički zabacuju kosu, kao i one dame koje tokom razgovora lagano prolaze prstima kroz kosu. Oni misle da je to ženstveno i neverovatno seksi. Za lepu zavodničku kosu dovoljno je održavanje higijene i redovne posete frizeru.

Odeća 
Mnoge žene su u zabludi kada misle da muškarci vole kratke suknjice i duboke dekoltee. Istina, muškarci će se uvek okrenuti za ženom koja je tako obučena, ali pored sebe ipak žele zagonetniju ženu. Muškarca će privući žena koja nije previše otkrivena i ona koja tek daje da on nasluti kako izgleda njeno telo. Ne zaboravite da muški rod voli element iznenađenja. Dakle, doza tajanstvenosti je uvek seksi.

Držanje 
Držanje tela puno govori o ženi. Ako ste pogrbljene, često gledate u pod i imate spuštena ramena, delovaćete starije i umornije. S druge strane, ako hodate uspravno i držite visoko uzdignutu glavu delovaćete samopouzdanije, a poznato je da muškarci vole žene koje imaju samopouzdanja. Nije važno da li na nogama imate visoke potpetice ili patike, važno je da hodate sigurno i uspravno. Jer, samo takva žena deluje kao da zna šta želi i privlači pažnju muškaraca. Osim toga, žene koje imaju pravilno držanje deluju mršavije i vitkije.

Govor 
Žene koje se preglasno smeju i koje piskavo govore muškarcima nisu nimalo privlačne. To je potvrdilo i jedno nedavno istraživanje koje je otkrilo da su muškarcima privlačnije žene koje govore tiše i dublje. Smatraju da su takvi glasovi senzualniji i privlačniji. Dakle, umesto da se glasno kikoćete i pričate povišenim tonom, malo se stišajte i pokušajte da pričate dubljim tonom. To je tzv. zavodnički glas kojem muškarci prosto ne mogu da odole.

Samopouzdanje 
U današnje vreme svi govore o samopouzdanju, ali mnogi ga brkaju s drugim stvarima. Naime, samopouzdanje nije umišljenost, arogancija i bahatost. Samopouzdanje je kada znate da ste posebni sa svim svojim mana i vrlinama. To su žene za koje će muškarci reći da imaju ono nešto. Samopouzdanje se ne stiče preko noći, ali moguće ga je pronaći. Samo je potrebno vreme. Ne zaboravite i to da su samopouzdanije žene, srećnije žene. A nema ništa privlačnije od sreće, zar ne?

Stil
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 
Citat
Žene koje se preglasno smeju

Ja kad se smejem kao da je zemljotres ,nema sanse da se stisam ,niti zelim iskreno ...Jednom decku je smetalo sto glasno pricam i smejem se i morala sam da mu dam otkaz jer je stalno pokusavao da napravi od mene nesto sto ja nisam ,bezobraznik jedan  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 4146
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
jer je stalno pokusavao da napravi od mene nesto sto ja nisam

Pneumatsku bushilicu?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 74
OS
Windows XP
Browser
Safari 4.0.249.30
mislim da sve ono što je prirodno jeste i zanimljivije muškarcima Smile
eto neka kažu sami Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Žena
Poruke 25336
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
Citat
žene koje govore tiše i dublje

eto, a ja sam oduvijek mislila da je moj alt odbojan .. narocito kad tek ustanem  Smile
IP sačuvana
social share

*Most gods throw dice, but Fate plays chess, and you don't find out til too late that She's been playing with two queens all along. *
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.6
Kakav prirodni seksepil, ne može se od toga lavor napraviti, samo od plastike.
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.17
mob
Samsung Galaxy S Advance
Citat
Osmeh
Mnogi muškarci se slažu da nema ničeg lepšeg od nasmejane žene. Još ako se iza lepih usana kriju i lepi zubi, to je dobitna kombinacija. Jedno istraživanje pokazalo je da su muškarcima privlačnije žene bez šminke koje se osmehuju, nego ozbiljne žene sa tonom šminke. Dakle, drage dame, osmeh na lice i ceo svet je vaš!

I dodao bih kosa, ali dovoljno samo duga (po mom ukusu) i cista (verovatno po svacijem)... nista preko toga...

Prirodno lepa cura moze samo da bude lepsa uz prisustvo sminke, a ove sto su lepe samo sa sminkom... pa, povezite... (mada mogu i one da budu ovako lepe, ali je onda rec o nevidjenim kompleksasima)...

P.S. Da ne ispadne iz krajnost u krajnost (da muskarci vole prirodne zene, onda bi zenili one brkate i "mirisne" ili kako bese ta fora ide)... ja sam samo veliki protivnik sminke (odnosno njenog preteranog koriscenja)... niceg vise... (a da, pudera narocito)...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 535
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Apple 
samo PrIrOdNo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 1912
Zastava Kotor
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.7
mob
Nokia E71
ja sam mozda lud ali meni je svaka djevojka ljepsa bez sminke,ovo za osmjeh se slazem, ne mora bit neka ljepotica ali ako ima osmjeh i neko simpaticno lice koji mi se svide to je to,ja sam odma gotov.....
IP sačuvana
social share


Cowards die a thousand deaths, while heroes die but once...unless they are playing video games in which case the heroes die a lot too.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia 


Ja glasam za prirodne dlakave musakrce sa krivim nogama,istaknutom jabuKicom, klempavim usima i velikim nosem  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 14:18:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.