Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 01:52:22
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pripovedač  (Pročitano 6903 puta)
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Ma ima to sigurno u arhivama rts-a, a posto su je vec pustali imaju sigurno i otkupljena prava. Ja pre mislim da se niko toga vise od ljudi koji se bave programom i ne seca, ili misle da danasnji klinci koji gledaju teletabise, pokemone i ostale retard serije, verovatno to ne bi razumeli. Ja bih rado to pogledao ponovo. Strasna serija. Secam se da je bila i po malo scarry, za moj tadasnji uzrast. Smile
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Tačno, i ja se sećam da je imala neke scary scene. A što se tiče rts-a čuo sam da su crtaći i još dosta dokumentacije uništeno '99-te pa možda je i ovo  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Za jednog ROKERA - 100 shabana.

Zodijak
Pol
Poruke 1329
Moguce. Smile
IP sačuvana
social share
If ASSHOLES could FLY this place would be an AIRPORT.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Ako je neka bbc ili slicna produkcija , moze da se nadje bez obzira sto je matoro, problem je samo saznati kako se to zove... i doduse ne moze da se nadje sa nasom sinhronizacijom, al jebiga, ne moze sve.

Pod Storyteller tv show moze da se nadje zanimljivih stranica, sad pitanje je jel to to:
http://www.toughpigs.com/myweekstoryteller05.htm
And as far as i can remember, nije....
Mozda jes zajebano za naci, al kad bi se znalo ime, to se i dalje negde prikazuje ili se skoro prikazivalo, garant...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Ma to je to  Smile To je taj čičica


Po ovome ću da pokušam da nađem nešto više, danas nemam vremena.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Imaju da se naruce dvd-ovi za 30$, dakle ima da se nadje i ovako...
Nije to ono sto sam ja mislio da je Smiley
Ono moje je varijanta, svaka prica pocinje u hladu neke kucice od trske na nekom ostrvu tipa havaja ali ne urbanizovani deo.. i onda krecu price i na kraju se vraca na tu kucicu.. glas pozajmljivala rada djuricin.. tako nekako bese.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 238
Zastava Srbija i Crna Gora
Jaoooo sad sam se definitvno jako,jako iznenadila kad sam procitala ovo!Prosto ne mogu da verujem da se toga neko seca =D>Pa recimo uz jednu od tih epizoda mi je vezano naj najdraze secanje iz detinjstva.Znam da je bilo zimsko jutro,sneg je padao,vatrica veselo gorela u peckici... :DA ja iz krevetca svog udobnog gledala Pripovedaca.Secam se da se u toj epizodi radilo o onom zmaju kome neki siroti momak trebak da iscupa zlatno pero itd....I posle epizode,dok sam jos uvek bila tako bajkovito raspolozena,ulazi ladno visoka zena odevena u belo od glave do pete i donosi mi slatkise!!!  Smile Smile*Kod katolika i Luterana postoji praznik sveta Lucija,i obicaj je da se neko od starijih prerusi u istu i da deci donosi slatkise*I naravno jedno odredjeno vreme sam bila iskreno uverena da je to bila prava Lucija,citavih nekoliko meseci,dok mi kasnije kako je vreme prolazilo nije palo na pamet da bi to mozda mogla da bude i moja komsinica Smile
Sve u svemu,nisam tako sigurna da bih ponovo volela da gledam tu seriju,da ne razbijem magiju...... Smile
IP sačuvana
social share
It's better to be hated for something you are,then to be loved for something you are not.
Edit by kokota: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Drago mi je da se bar neko seća. Iskreno ja sam mislio da niko neće jer se jedino tad pustalo i više ne koliko je meni poznato.
Meni jedina jasna slika u sećanju iz Pripovedača je kad neko izgubi pesten. Taj prsten nekako uveličan, ogroman, a onda odjednom mali, normalne veličine sve vreme se kotrlja i smanjuje i na kraju upada u rupu. Ta scena i naravno Pripovedača starca sa dzukcon.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


j never lose...j just choose not to win

Zodijak
Pol Žena
Poruke 10106
Zastava sever
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
e pa  , da li se neko setio kako zove ? ...  i ja se secam . . . lepe uspomene  Smile
IP sačuvana
social share
...burn,like fire in Cairo...

ko igra za raju...i zanemaruje taktiku...zavrsice karijeru u nizerazrednom Vratniku...
p.s; Avionu Slomicu Ti Krila. . .
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.52
"The Storyteller"

[Ovde] imas sve o tome a na eMule ima da se skinu epizode Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 01:52:22
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.099 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.