Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pripitim ženama su neprivlačni muškarci lijepi  (Pročitano 8598 puta)
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3969
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Nego na mene

A odgovora nema  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Ima ga, na prethodnim stranicama, samo treba sesti i citati. Wink
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3969
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Sve procitah odgovor ne nadjoh. Smile

Citat
Ubedjena sam da ljudi pijani rade apsolutno iste stvari koje bi radili i da su trezni, samo alkohol koci inhibicije
Svako ima pravo na misljenje pa makar i pogresno


Nasao sam jos par tvojih izjava i mislio da ih stavim u ovaj post ali sam posle izvesnog razmisljanja odustao.

Ti imas neku svoju verziju zivota koju zelis da vidis i nikakvi argumenti te ne mogu ubediti u drugacije.

Samo neke analize,istrazivanja,studije,devojacka mastaranja .....

Izgleda da zaista ne govorimo istim jezikom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Onen i-Estel Edain ... U chebin Estel anim.

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 4131
Zastava The Middle-Earth
OS
Windows Vista
Browser
Safari 1.0.154.48
mob
Nokia N-shurnaest
Nisam bas na tebe mislila.  Smile

Znam bre,nego na nj ...  Smile Smile
IP sačuvana
social share

J.R.R TOLKIEN GEEK   
I think ... therefore you are.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Samo neke analize,istrazivanja,studije,devojacka mastaranja .....
Pa naravno, ja sam naucnik, ako problem ne mozes da postavis u koordinatni sistem, nemamo o cemu da pricamo.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 3969
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Samo neke analize,istrazivanja,studije,devojacka mastaranja .....
Pa naravno, ja sam naucnik, ako problem ne mozes da postavis u koordinatni sistem, nemamo o cemu da pricamo.  Smile
Neverujem  da si naucnik ali nek ti bude.
Slozices se da je ovo ipak forum gde obicni ljudi mogu da iskazu svoje misljenje a ne nekakav naucni institut gde se analizira sve i svasta i gde rezultati mogu biti subjektivni.
Ovde se govori o realnim zivotnim situacijama a ti govoris jezikom kvazinaucnika.
Sta to znaci da neka osoba pre nego sto izadje u provod trebe da procita sve moguce analize i istrazivanja o tome kako se treba ponasati u pijanom stanju i da se istih pridrzava.
Posto si ti pocela ovu temu verovatno si imala neki razlog i iskustvo u vezi toga.
Citajuci tvoje postove dolazim samo do jednog zakljucka.
Pravdanja,pravdanja,pravdanja.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Vec sam stotinu puta ponovila... ali, evo, imam i vremena i strpljenja, pa cu ponoviti jos jednom, samo za tebe. Wink

Citat
Neverujem  da si naucnik ali nek ti bude.
Naravno da nisam naucnik, ne budi bukvalista, zaboga.
Ali jesam neko ko se aktivno bavi psihologijom, pa stoga i ovakvim, ali i raznim drugim temama, pristupam i sa svog, a i sa tog - ''naucnog'' stajalista. I da, ja se profesionalno bavim time, za par meseci i zvanicno (kad dodje diploma, a to je vrlo blizu).

Citat
Slozices se da je ovo ipak forum gde obicni ljudi mogu da iskazu svoje misljenje a ne nekakav naucni institut gde se analizira sve i svasta i gde rezultati mogu biti subjektivni.
Da, slazem se, u potpunosti.
Ali, isto tako, kao sto svi ljudi mogu da biraju sredstva i nacine komunikacije, tako mogu i ja.
Sloboda govora, secas se? Wink
Pa ako cu danas da pricam na satrovackom, sutra na hebrejskom, a prekosutra jezikom kvantnog fizicara, to je moja stvar, moj izbor. Kome se ne svidja, neka ne cita. Prosto je, vidis? Smiley

Citat
Ovde se govori o realnim zivotnim situacijama a ti govoris jezikom kvazinaucnika.
De se jos jedared vrati na moje postove, pa ako su ti izrazi poput ''vatanja'' i ''lake zenske'' - naucni, odnosno kvazinaucni, onda ti imas problem.  Smile

Citat
Sta to znaci da neka osoba pre nego sto izadje u provod trebe da procita sve moguce analize i istrazivanja o tome kako se treba ponasati u pijanom stanju i da se istih pridrzava.
Naravno da ne, mada bi svet bio mnogo lepse i sredjenije mesto kada bi ljudi to radili.  Smile
Meni niko ne moze uskratiti pravo da govorim, i to o onome o cemu mi se govori; ako je to pijano 'vatanje, ili parenje sibirskog haskija, moja stvar. Wink

Citat
Posto si ti pocela ovu temu verovatno si imala neki razlog i iskustvo u vezi toga.
Ja sam moderator na ovom podforumu, i na jos jednom (Psiholog online ~ Burek savetovaliste).
Moja je duznost, obaveza, ali i pravo da otvaram teme razlicitih tematika, i da podsticem i usmeravam diskusiju.

Iako sam jedno 20928492 puta rekla, ponovicu: teme koje ja otvaram, a sadrze neki tekst prekopiran sa nekog sajta, portala, stagod, nisu teme iza kojih ja stojim. To je, ponavljam, posao moderatora, koji se trudim da obavljam sto bolje umem.

Dakle, da vec jednom naucimo: teme koje otvaram nemaju veze sa mnom i mojim stavovima licno.
Postovi koje sam ja licno pisala - su vec nesto drugo.

Citat
Citajuci tvoje postove dolazim samo do jednog zakljucka.
Pravdanja,pravdanja,pravdanja.
Ne mogu zabraniti ljudima da zive u iluzijama, koliko god moje namere bile casne. Wink
« Poslednja izmena: 07. Mar 2009, 18:56:18 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 418
Zastava Brcko DC
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
SonyEricsson K-800i
@B@mbin@ ne znam koliko godina imas,ali pises vrlo nezrelo i takodje garantujes neke stvari koje realno ne mogu da se garantuju i koje ne mogu biti ispostovane!

Takodje si pomenula sebe da si moderator-pazi-ja to nisam ni uocio dok nisam procitao iz tvog posta.Onda mozes misliti koliko mi je zanimljivo gledanje u avatare,profile i sl.Znaci ti si moderator i ti sada posto imas to zvanje hoces da dokazes da si ti bez greske nama ovdje!

Pa ako cemo po  tome da se gledamo evo ja u rl imam firmu zaposljavam trenutno oko 10 radnika,puta njihove prodice znaci na racun mene zivi 40 ljudi i eto ja ni u jednom trenutku nisam njih gledao sa visine i uvjeravao ih u nesto sto oni ne prihvataju!

Mislim da dosta nezrelo pises i da se malo previse zanosis svojim karakterom i da ga mozda previse istices.Gledaj to mozda mozes pricati nekom ko ne vidi dalje od nosa,ali meni seko ne ide.Mislim da sam prosao po Evropi vise gradova,vec sto si ti vidjela reportaza o tim gradovima na tv-u!   Smile
IP sačuvana
social share
Zivot je jedan i bijedan i zato mu jebi majku.  .  citaj.  . .  .  .
Edit by Ziledin: Regulisana velika slova u potpisu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.7
Svaka tebi cast. Wink
Ne znam kome sta dokazujes, jer mene realno boli patka ko si ti, sta radis i koliko si evropskih gradova obisao.
Mozes se predstaviti i kao Stiven Hoking, meni to opet nista ne znaci; ako imam svoj stav, zastupacu ga, nevezano pred kim.

Sto se tice toga da sam moderator... Da nemas taj neki antagonizam prema meni (koji je, inace, neopravdan, ali 'ajde, ima nas raznih, ne?), video bi da sam jasno i glasno istakla razloge zbog kojih sam rekla da sam moderator... a ti razlozi su (ne brini, vec sam navikla da jednu stvar ponavljam 28392 puta) - to sto ljudi cesto mesaju tekstove koje sam postavila, i teksove iza kojih stojim. Lepo pise u mom gornjem postu, i ne znam odakle ti materijal da dodjes do zakljucka do kog si dosao... al' 'ajd...

Slobodno imaj svoje misljenje... i slobodno ga iznesi... ali mislim da ne bi smeo sebi dopustati da od drveca ne vidis sumu, a ovo sto si sada napisao o meni je frapantan primer upravo toga. Wink
« Poslednja izmena: 08. Mar 2009, 22:13:39 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.2.2
ne diraj te mi mastera aerodinamike  Smile jer ako ja skinem kapu, bice ih i gologlavih  Smile 
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.