Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 10:59:43
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Princ Aleksandar ne plaća račun !!!  (Pročitano 9329 puta)
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
boze pitam se moze li kod ista da bude normalno neki moralni autoritet gde se nece odma sve u javnost nego onako dzentlmenski kako dolikuje polako u tisni srediti nego odmah udri po svakome. Nije ni cudi kad su komunisit jos uvek zivi i zdravi pa jedva docekali da objave ovu vjest jos krecu sa stragom oni bi ponovo da hapse protjeruju ponovo narodne tribune ponov prijeki narodni sudivi u kako ih vec vidm sad neke oblizuju se i kazu to su bili dani ccc
kad smo vedrili i oblacili i niko nije smjeo da postavi pitanje a zasto je to tako
jeste primjetili da  su oni danas najveci borci za demokratiju ljudksa prava
e ljudi gledam neki dan na jednoj tv ona unaka od tita ili cerka sta li je vec izdaje knjige hoce patant na titov lik i djelo  kao ne moze to svako da korist u jebote reko sebi pa vi su sad okorjeli kapitalisti gori od cede neoliberalni kapitalisti a sve u ime drugoovo ( razvucite kad budete citali )i drugarica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1026
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
boze pitam se moze li kod ista da bude normalno neki moralni autoritet gde se nece odma sve u javnost nego onako dzentlmenski kako dolikuje polako u tisni srediti nego odmah udri po svakome. Nije ni cudi kad su komunisit jos uvek zivi i zdravi pa jedva docekali da objave ovu vjest jos krecu sa stragom oni bi ponovo da hapse protjeruju ponovo narodne tribune ponov prijeki narodni sudivi u kako ih vec vidm sad neke oblizuju se i kazu to su bili dani ccc
kad smo vedrili i oblacili i niko nije smjeo da postavi pitanje a zasto je to tako
jeste primjetili da  su oni danas najveci borci za demokratiju ljudksa prava
e ljudi gledam neki dan na jednoj tv ona unaka od tita ili cerka sta li je vec izdaje knjige hoce patant na titov lik i djelo  kao ne moze to svako da korist u jebote reko sebi pa vi su sad okorjeli kapitalisti gori od cede neoliberalni kapitalisti a sve u ime drugoovo ( razvucite kad budete citali )i drugarica
Pa jel' moralno precutati i raditi ispod zita? Smile

Nema moralnih autoriteta koji ce zeleti vlast nad ljudima(pa makar i formalnu),plus jos da ga svi za tu njegovu titulu izdrzavaju.Sto ne ide-ne ide.
IP sačuvana
social share
Usliši molitve,anđele,dabogda pocrkali dusmani,pa budi andjeo osvete,neka na svojoj koži osete šta znači beda,strah i bol.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3;M
ko sta radi ispod zita prvo da  li je to tacno ili ne neznamo !
drugo zasto spomenu samo njega jesi li  izdrzavao komunistice sinove i kceri pa ti to nije smetalo kako i zasto?
zasto ne ispitujes Titove putisestvije zasto ne ispitujes koliko kosta odrzavanje kuce jebicvjeca ko to placa?
trece ko ga izdrzava ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1026
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
ko sta radi ispod zita prvo da  li je to tacno ili ne neznamo !
drugo zasto spomenu samo njega jesi li  izdrzavao komunistice sinove i kceri pa ti to nije smetalo kako i zasto?
zasto ne ispitujes Titove putisestvije zasto ne ispitujes koliko kosta odrzavanje kuce jebicvjeca ko to placa?
trece ko ga izdrzava ?
Pa cekaj malo,drugar.
Sad to sto nije valjalo u komunistickom drustvu treba da opravda princa?
Mislim,hocemo da kazemo da jedno lose pravda drugo lose?
IP sačuvana
social share
Usliši molitve,anđele,dabogda pocrkali dusmani,pa budi andjeo osvete,neka na svojoj koži osete šta znači beda,strah i bol.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3;M
jesam li ja to rekao i sta znaci to jednim losim pravdamo drugo lose
Pa kako ti zamisljas Parlamenatru Monarhiju ajde mi objasni posto mi se cini da je ti vidis kao iz doba 19 ili 18 vijeka
sta je to od dolaska Prestolonaslednik lose uradio ajde reci molim te sem ako niz humanitarni akcija nije nesto lose a to bi i bila njegova ulaga u nekoj buducoj Monarhiji znaci ne bi odlucivao ne bi imao moc ne bi se finansirao od budzeta gradjana nista vise nego sot to redi pojedine ambasade za potrebe drzave ili atasei.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 11457
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
А што је онда грађанин запео да буде краљ?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3;M
nije on zapeo vec on to jeste sad ces ti vjerovatno dati komentar tipa a jel to po reodjenju pa da ti unapred odogvorim
da  jeste po rodjenju ali se Kralj postaje po djelima i prepoznaje se po onome sto radi kako radi pogledaj Svedsku , Belgiji ,Dansku i td...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1026
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
jesam li ja to rekao i sta znaci to jednim losim pravdamo drugo lose
Pa kako ti zamisljas Parlamenatru Monarhiju ajde mi objasni posto mi se cini da je ti vidis kao iz doba 19 ili 18 vijeka
sta je to od dolaska Prestolonaslednik lose uradio ajde reci molim te sem ako niz humanitarni akcija nije nesto lose a to bi i bila njegova ulaga u nekoj buducoj Monarhiji znaci ne bi odlucivao ne bi imao moc ne bi se finansirao od budzeta gradjana nista vise nego sot to redi pojedine ambasade za potrebe drzave ili atasei.
Dobro,polako.Vidim ja da si ti monarhista.Nemam nista protiv toga.
Ne znam da li me ne razumes sta di govorim(pisem) ili me namerno vodis u neku potpuno drugu pricu koja nema veze sa neplacenim racunima? Smile
Ja njega postujem kao coveka koji iza sebe ima humanitarni rad* i kao coveka koji je potomak jedne nekada vladajuce porodice.I tu se cela prica zavrsava.
Da li on placa racune ili ne,da li izvrsava svoje obaveze prema drugima(drzavi ili nekom privatnom licu),sve to nema veze sa cinjenicom ko je on.I to ga ne moze staviti van zakonskih obaveza.Valjda to razumes? Smile
Sto se tice parlamentarne monarhije i mog shvatanja iste,to je irelevantno sa ovim slucajem,i ne pricamo o monarhiji. Smile

*O javnom humanitarnom radu nemam lepo misljenje.Necu da objasnjavam zasto,nije za ovu temu.Ako si pristalica obnove srpske kraljevine,koja je imala utkanu u sebe Hriscansku tradiciju,onda me razumes zasto ne ne postujem javno humanitarn delovanje.
IP sačuvana
social share
Usliši molitve,anđele,dabogda pocrkali dusmani,pa budi andjeo osvete,neka na svojoj koži osete šta znači beda,strah i bol.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak Capricorn
Pol
Poruke 7487
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3;M
Da razumijem  sve sto kazes ali ja te ne navodim u drugu pricu nego ja nisam ni spomenuo monarhiju,i nega sam rekao da je to ako je isitina trebalo odraditi na jedan dostojanstveniji nacin eto samo to da nije trebalo okolo trabunjati a ne da on ne treba platiti neki racun.
Evo izmjenio sam svoj post prihvatam dobronamjerne sugestije ali ipak mislim da je malo pretjerala.
 
« Poslednja izmena: 16. Okt 2007, 18:29:45 od sasaborg »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Apple iPhone SE 2020
Tacka. Zarez. Veliko slovo. Znaci navoda.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 10:59:43
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.