Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 05. Jun 2024, 07:10:01
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Problem HP Q2190A  (Pročitano 1421 puta)
09. Dec 2011, 00:16:44
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 39
Browser
Chrome 15.0.874.121
Jos od 2003. imam aparat  HP Q2190A, neke dve godine je koriscen i onda je crko uz manju da ne kazem exploziju vec neki cudan pucanj Smiley, u servisu su jos tad rekli das je crkla ta dole stvarcica na slici, pa ako se iko razume iako moze da mi pomogne, apart pravi savrsene fotke za moje potrebe, i jako bi zeleo da ga popravim






« Poslednja izmena: 09. Dec 2011, 00:20:12 od nixivoje »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


All excess is rooted in emptiness.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 357
Zastava Northern BiH
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
mob
LG L9
Kakve baterije koristi taj aparat?

Ovako na prvu to bi mogla biti baterija ili mozda neki od kondenzatora (mozda elektrolit od blica?).

Postavi ako mozes malo detaljnije slike samog dijela i svega sto pise na njemu. Isto uslikaj konektore tog dijela i plocu odozdo. Mozda ti onda mognemo blize reci sta je u pitanju.

P.S. Ovo je vise vezano za elektroniku i elektriku, mozes ovo slobodno pitati i na nekim forumima specijalizovanim za te stvari.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 39
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
Hvala na pomoci, zvao sam servis danas oko 15.000 je popravka neki kondenzator je u pitanju, necu ga popravljati ne isplati se
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


All excess is rooted in emptiness.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 357
Zastava Northern BiH
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
mob
LG L9
Pretpostavljam da si zvao neki ovlasteni servis..
Odnesi to nekom obicnom serviseru koji popravlja sitnu elektroniku, sam kondenzator vjerovatno kosta par eura, on ce ti to zamjeniti kao i oni u ovlastenom servisu  (uz pretpostavku da ne mora rastaviti opticki dio aparata da bi dosao do kondenzatora).
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
Nixivoje imas srece! Slucajno sam nabasao na ovaj forum i videh tvoj problem.  Imam isti takav aparat koji duze vremena ne koristim.  Klinac se igrao sa njim i dosta ga oljustio i ruinirao spolja.  A unutra su delovi netaknuti.  Sad kad mu stavim baterije on pocne da se pali i krene da trepce. . .  Sumnjam da su baterije lose.  Ali verujem da je taj deo sto tebi treba ispravan potpuno.  Hajde uzecu nove baterije da vidim da li ce proraditi.  Prodao bih ga celog u ovakvom stanju.  Mozemo se dogovoriti.  A ti posle popravljaj, vadi delove , radi sta znas.  Ako se dogovorimo oko cene - tvoj je.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.60
Evo sa novim baterijama takodje ne radi.  Upali se displej i ima MENU , reaguje na tastere ali nema slike.  Otvorio sam ga i rasturio u delove.  I onda sam otkrio da je crkla plocica na kojoj je onaj CCD chip.  Pukla od udarca.  Znaci od aparata nema nista.  E ali onda sam nasao ovaj deo koji tebi treba i mogu ti reci da je ispravan! Kako znam? Pa prosto; tako me je zveknula struja kad sam ga dodirnuo da se jos ne osecam bistro! To je deo za blic i u vezi je sa blicom.  Generise visok napon za okidanje blica.  Pazljivo sam ga skinuo zajedno sa blicom i evo ceka da ti odlucis hoces li uzeti ili ne.  
Ne znam da li smem ovde ostaviti email? rtanj100@gmail. com pa se javi.
Pozdrav!

« Poslednja izmena: 04. Mar 2012, 18:09:38 od rtanj100 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


All excess is rooted in emptiness.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 357
Zastava Northern BiH
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.61
mob
LG L9
Evo sa novim baterijama takodje ne radi.  Upali se displej i ima MENU , reaguje na tastere ali nema slike.  Otvorio sam ga i rasturio u delove.  I onda sam otkrio da je crkla plocica na kojoj je onaj CCD chip.  Pukla od udarca.  Znaci od aparata nema nista.  E ali onda sam nasao ovaj deo koji tebi treba i mogu ti reci da je ispravan! Kako znam? Pa prosto; tako me je zveknula struja kad sam ga dodirnuo da se jos ne osecam bistro! To je deo za blic i u vezi je sa blicom.  Generise visok napon za okidanje blica.  Pazljivo sam ga skinuo zajedno sa blicom i evo ceka da ti odlucis hoces li uzeti ili ne.  
Ne znam da li smem ovde ostaviti email? rtanj100@gmail. com pa se javi.
Pozdrav!



Posalji mu privatnu poruku, tako bi trebao dobiti obavjestenje i mail-om.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 05. Jun 2024, 07:10:01
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.107 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.