Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:01:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prijateljstvo ili nešto više?  (Pročitano 6835 puta)
28. Maj 2012, 14:36:56
Zodijak
Pol
Poruke 1
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Pozdrav,

Muško sam.   Imam veoma blisku prijateljicu već dvije i pol godine.   Ipak, nije to samo prijateljica, već sam ja u klasičnoj frendzoni.   Ona ima dečka već jedno 3 godine, i zna da mi se sviđa (mislim, nisam joj ja to rekao, ali nije glupa da ne skonta).   Međutim, kad god dođem do toga da joj priznam, ona ponovi onu dobru staru: Mi smo samo prijatelji.   Ipak, baš smo bliski i nikada se nije ni naljutila kada ja počnem bacati spiku o tome kako je lijepa, bla bla bla.  

Ono što je još interesantno jeste da je ljubomorna na druge cure sa kojima se družim.   Kad god nekome na fejsu lajkam sliku, ona mi to nabije na nos, a jednom smo se čak i posvađali zbog toga.  

Sad mene zanima u čemu je kvaka ako želi da budemo prijatelji a ne želi da ja imam djevojku?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5437
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.52
mob
Nokia zvrr
Rezerva si joj.


Okani je se.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Chrome 19.0.1084.52
mob
Nokia 
Nema ona šta da ti nabija na nos niti da se ponaša tako razmaženo. ovamo joj laskaju tvoji komplimenti,a s druge strane ima dečka,ozbiljnu vezu,a ti onako 'lebdiš u vazduhu'. pričaj sa njom i reci joj da ,ako želi da ste samo prijatelji,mora tako i da se ponaša. a ti izlazi sa kim god želiš,jer to nije njena stvar 
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.64
Citat
Sad mene zanima u čemu je kvaka ako želi da budemo prijatelji a ne želi da ja imam djevojku?
Kvaka je u tome da ona ne zna sta zeli. Ovamo ti je jasno stavila do znanja da ste prijatelji a ljubomorise ti kada pogledas drugu sto bi znacil da joj nekako nije svejedno ali da ne bi bila sa tobom. Sto kaze slavko, dodjes joj kao rezerva koju verovatno nece nikad iskoristiti...

Mani se od nje i trazi drugu. Budi joj ti drugar, ali takva ti ne treba za devojku...
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

You'll never see me fall from grace

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 48490
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Citat
Mani se od nje i trazi drugu. Budi joj ti drugar,

 Smile
IP sačuvana
social share

It's all a fucking joke anyway


       Tim: You never say please. You never say thank you.
Frank: Please don't be an idiot. Thank you.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6837
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.28
Pozdrav,

Muško sam.   Imam veoma blisku prijateljicu već dvije i pol godine.   Ipak, nije to samo prijateljica, već sam ja u klasičnoj frendzoni.   Ona ima dečka već jedno 3 godine, i zna da mi se sviđa (mislim, nisam joj ja to rekao, ali nije glupa da ne skonta).   Međutim, kad god dođem do toga da joj priznam, ona ponovi onu dobru staru: Mi smo samo prijatelji.   Ipak, baš smo bliski i nikada se nije ni naljutila kada ja počnem bacati spiku o tome kako je lijepa, bla bla bla. 

Ono što je još interesantno jeste da je ljubomorna na druge cure sa kojima se družim.   Kad god nekome na fejsu lajkam sliku, ona mi to nabije na nos, a jednom smo se čak i posvađali zbog toga. 

Sad mene zanima u čemu je kvaka ako želi da budemo prijatelji a ne želi da ja imam djevojku?

Okaci sliku da vidimo kakva je pa da procenimo situciju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 1473
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Sutni je...

daj joj



ili



ili kako god ti to vec zoves. Otarasi je se. Nije vredna tebe ni tvog vremena.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Kada bi samo ljubit znala...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2387
Zastava Italy
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 19.0.1084.52
Ti ovu prijateljicu volis...to je normala.Ti nju nikada neces ostaviti zbog ovog prvog razloga...i to je normala.
Al' vid' sad' ovo...dok ti sanjas o njoj ona se uz nekoga budi,zar nisi ljubomoran da mu zube izbijes? Naravno da jesi, samo sto cutis i zadovoljavas se bilo cim a umro bi za nju.Ali nemoj zube mu izbijati ima nesto mnogo efikasnije,ako je i ona ljubomorna kao sto kazes da jeste.Zamoli drugu prijateljicu da ti ucini uslugu i izadji sa njom na mjesto gdje ona izlazi sa njim.Nemoj da te bilo ko uci sta trebas raditi kada nekog zelis uciniti ljubomornim,vec znas kako to ide...i ucini to Smile

Ako zelis znati na cemu si ucinis tako,ako ipak ne, i zelis mastati i sanjati o nekome koga nikada neces imati, vrijeme je da nabavis crni mantil,pogasis svjetla u sobi,zamijenis dan za noc i pocnes pisati poeziju...jer tada ce doci...ali tada ce drugi problem biti...ti nju vise neces gledati istim ocima...biti ce potrosena i ofucana,jer nije znala voljeti kad je trebalo
IP sačuvana
social share
"Zasto trazis harizmu u sebi punjena ptico,mogucnost prosvjecenosti u razvratu...miris zemlje,koncentricni krugovi gluposti,ne znanja...ona dalje ne razumiju, izgleda mi da je mrtva straza...
Rekoh sebi moj Boze koliko demagogije...koliko pokradenih misli iza kojih ne stoji nista osim mrznje,sujete,vlasti, i koliko pokvarenosti treba da se izlije pred nase noge, i kakve zone prepoznavanja dovedu nas do istine prevare...
Jer rijeka nije bila rijeka u samom pocetku,i nije nuzno da ne bude ponornica do kraja...
Sta se dogadja kad' mrtvi fazani lete,kad' mrtvi fazani lete al' nijedan ne pada..."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
Browser
Nokia 070
mob
Samsung 
Bio sam u donekle sličnoj situaciji.
Krenulo je tako što je ona počela da se muva oko mene na faksu. Svidela mi se, i ubrzo sam je pozvao na kafu. Tad je rekla da je u dugoj vezi, i ja dignem ruke. I dalje smo se družili i nakon mesec dana dođemo kod mene da joj dam neku knjigu. Sedimo tako i ona kaže da joj se sviđam, priđe bliže, malo se povatamo i ja se tad zagrejem. Rešim da je pustim malo, da vidim kako će sve da se odvija, ipak je u dugoj vezi, a mene zna kratko. Prošlo je 2-3 meseca, nije bilo promena. Stalno je ponavljala da smo drugovi i da i ako je zaljubljena ne želi ništa drugo.
Skapiram da sam rezerva, a pošto sebi nikad ne bih dopustio da sedim na klupi rešim da batalim i da je pretvorim u "samo drugaricu".
Počeo sam da se viđam sa drugim devojkama, da joj o tome pričam i tražim savete. Bilo je smešno koliko joj to smeta i kako pokušava da ne pokazuje. Tada je počela da se trudi da me na neki način veže za sebe. Ubrzo je prešla sve granice drugarstva. Puštao bih je par dana da misli da kontroliše stvari i onda nastavljao po starom. Znao sam tako u sred maženja da kažem kako sam se video, cuo sa nekom, da mi se ta i ta sviđa, i onda da uživam u njenom skamenjenom licu.
Nekoliko puta me je pitala šta mislim o našem odnosu, šta očekujem i zašto ovo radimo, dobijala je odgovore, mi smo drugari i tako će uvek da ostane, povremeno nam je lepo, opustimo se malo i ništa više.
Kasnije sam našao devojku i tada se na moju inicijativu naš odnos promenio u čisto drugarski.
Usledio je moj raskid, posle kojeg se ništa nije promenilo, a zatim nova devojka.
Njena veza se sad raspada, zove svaki dan, često se viđamo. Ona sad želi nešto drugo i to mi stavila do znanja. Nedavno je pitala šta osećam prema njoj. Rekao sam da postoje neka osećanja (što je istina), ali da sam srećan u svojoj vezi i da volim devojku.
Sad sam ja taj ko je u stabilnoj vezi i ko ima drugaricu u rezervi.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
SonyEricsson W800i
Pa ako se vidjas sa tom drugaricom i ako se tako "povatate" kad se vidite,onda si samo obican smrda,i daleko si od srecne veze,i pravoj ljubavi prema nekoj drugoj devojci.
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:01:13
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.118 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.