Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 08:38:40
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prijateljstvo ili nešto više?  (Pročitano 6836 puta)
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


AriA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 22537
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.52
mob
Samsung Galaxy S4 mini
Pozdrav,

Muško sam.   Imam veoma blisku prijateljicu već dvije i pol godine.   Ipak, nije to samo prijateljica, već sam ja u klasičnoj frendzoni.   Ona ima dečka već jedno 3 godine, i zna da mi se sviđa (mislim, nisam joj ja to rekao, ali nije glupa da ne skonta).   Međutim, kad god dođem do toga da joj priznam, ona ponovi onu dobru staru: Mi smo samo prijatelji.   Ipak, baš smo bliski i nikada se nije ni naljutila kada ja počnem bacati spiku o tome kako je lijepa, bla bla bla. 

Ono što je još interesantno jeste da je ljubomorna na druge cure sa kojima se družim.   Kad god nekome na fejsu lajkam sliku, ona mi to nabije na nos, a jednom smo se čak i posvađali zbog toga. 

Sad mene zanima u čemu je kvaka ako želi da budemo prijatelji a ne želi da ja imam djevojku?

Why you are so serious?  Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 29. Maj 2012, 03:37:09 od Arijada »
IP sačuvana
social share
Čoveku je dato da se prilagođava situaciji.
Onog koji čeka da se situacija prilagodi njemu, ubije taština.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 6227
Browser
Nokia 070
mob
Samsung 
Boki to je bilo ranije, dok nisam bio u vezi, dve godine ne radimo nista osim ispijanje kafe i zezanja.
A da sam smrad, može biti.
IP sačuvana
social share
"Na putu ka istini čovjek može da
napravi samo dvije greške. Da ne
prodje cijelim putem, ili - da ni ne
krene."  Buda
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


I have a joke. Women's rights.

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 31126
Zastava Harare
OS
Windows XP
Browser
Chrome 19.0.1084.52
mob
Samsung GT-S7580
Citat
Ona ima dečka već jedno 3 godine, i zna da mi se sviđa..
Ја мислио свиђа ти се њен дечко..  Smile
IP sačuvana
social share
E ovaj svet je otiso u kurac cim Lazu pitaju kakva je serija  Smile
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


"During your life never stop dreaming..."

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 10233
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
SonyEricsson W800i
Boki to je bilo ranije, dok nisam bio u vezi, dve godine ne radimo nista osim ispijanje kafe i zezanja.
Aha,pa dobro onda.
Samo...nemoj da ti se obije o glavu to "cackanje mecke",moze ta da ti zezne vezu u kojoj si  Smile
IP sačuvana
social share
O Partizane,o sampione,uz Tebe uvek smo mi,zato pobedi!Pesme se ore,i baklje gore,jer mi smo tvoji GROBARI!
GNP!
2pac R.I.P.
Pile,brate,pocivaj u miru!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Žena
Poruke 147
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 12.0
Boki to je bilo ranije, dok nisam bio u vezi, dve godine ne radimo nista osim ispijanje kafe i zezanja.
A da sam smrad, može biti.

Ti zvučiš kao netko tko zna "igrati igru". Čini mi se da je autor teme drugačiji i da ga ova situacija može više koštati.
Šta napraviti? Možeš postupiti kao Makros_Crni i igrati na kartu njene ljubomore. Možeš igrati s njom tako da zadržiš poker facu bez obzira šta držao u ruci. Čini mi se da si joj do sada priznavanjem osjećaja samo davao čipove.
Možeš se maknuti i pustiti neka odluči šta želi. Možeš i ostati u ovakvom odnosu.
Kako se ponaša nakon tih ispada posesivnosti prema tebi? Kakav joj je odnos s dečkom?
« Poslednja izmena: 30. Maj 2012, 00:34:32 od srdelica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 12.0
mob
Samsung Galaxy S Advance
Ma kakvo mishljenje budila pricha Makrosa_Crnog o njemu kao lichnosti spram ponashanja, treba uvideti poentu u shablonu koji se ponavlja. A to je - tochak srece se okrece.

Pocheli su od jedne pozicije, i zavrshili skroz u drugoj (suprotnoj).
Poenta: Pazi kako se ponashash jer nikada neces znati kada ces ti da zaglavish u situaciji u kojoj se trenutno nalazi druga strana.
Ili josh bolja: uchi na greshkama drugih da sam ne bi brljavio na svoju shtetu u datoj situaciji kada se nadjesh u njoj.

Verujem da je chak i Makros_Crni sada bogatiji za jedno i te kako vredno iskustvo vishe, jer zna kako mozhe da mu se obije o glavu ukoliko bude reshio da shvrlja sa nekom trecom curom, "osvezavajuci" svoju vezu kojom u buducnosti mozhe biti nezadovoljan. (Naravno, pu pu, daleko bilo od toga, iskreno se nadam da ce da ima normalnu i zdravu vezu sa sadashnjom curom, njegov primer sam uzeo samo kao primer, to je sve, niti je prvi niti poslednji sa slichnom ili istom prichom.)

Dakle, odgovor autoru ovog pitanja, vidi shta "ozbiljno" (ironichno) mozesh da ochekujesh od te tvoje "ozbiljne" drugarice povodom ozbiljne (ovaj put bez ironije) veze, i ako ti odgovara tako da zivish/radish, a ti joj idi pod konac, budi prijatelj sa beneficijama (ukoliko ih uopshte imash), okani se privatnog zivota sa drugima, glumi joj potrchka, i mozda jednog dana i dobijesh (shta god da zelish od nje)...

U protivnom, budi mushko, preseci i definishi vash odnos po sistemu: "Ako smo drugari, ponasham se prema tebi kao prema i ostalim drugaricama, ako smo neshto vishe - kazhi, pa da se organizujemo tako"

Ali nikako ne pristaj da budesh deo ljubavnog trougla ili "zlatna rezerva"... Upamti, tako kako se sad ponasha prema sadashnjem dechku, sutra ce mozda da se ponasha i prema tebi kada naidje neko treci... To nije generalizacija, to je primer ljudskog ponashanja koje se teshko menja kada chovek predje odredjene godine i bude formirana lichnost...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Apr 2024, 08:38:40
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.