Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prijateljstva koja prelaze u nešto više  (Pročitano 9250 puta)
Jet set burekdzija


Једна стара радост - Зора Новог дана

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6599
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Eh da, večna tema

Kad pomislim na te
stara ljubavi,
žao mi je što smo bili
samo dobri drugovi.


Iz iskustva znam da je to nesto najlepse. U braku sam sa osobom koju poznajem iz obdanista. Isli smo u istu skolu, ziveli u istoj zgradi, bili naj drugari. Sa njim sam dozivela ljubav iz snova.

Čoveče, kako vam nije dosadilo Smile

A sta je sa prijateljstvima gde se na kilometar vidi hemija i privlacnost, a ni jedno od nas se ne usudjuje da pokvari prijateljstvo vezom?
........

Moguće, mada pitanje koliko je to baš sa obe strane.
Pročitao sam tvoju priču... šta ga znam Delboy lepo reče - He who dare wins. A ima i ono ako neće breg Muhamedu, pokušaj nešto, tako ćeš bar znati šta TI osećaš... Valjda Smile
IP sačuvana
social share
У свом срцу он чува путеве мира, али ипак држи своје оружје у приправности... То је живот самураја, начин на који зарађује своју одећу, храну и заклон; при том се његово срце одмара, а он је спреман да на дуге стазе отплаћује своје обавезе према господару и свој дуг према родитељима...
Наша храброст у рату плашила је странце. Нас странци никада нису поробили, нити су нам одузели земљу.
Јамага Соко
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 
jednom sam dozvilila da prijateljstvo predje u vezu..naravno da nisam bila zadovoljna.nije me ispunjavao kao decko koliko sam bila ispunjena nasim prijateljstvom.sada vise nema ni veze ni prijteljstva.sve uzrokovano time da je on od pocetka i cekao dan kad cemo biti zajedno.
i dan danas mi je zao.da sam drugacije postupila i nije bilo momenta slabosti jedne subote ( Smile ) bar bi se javljali jedno drugom ...ovako nema ni zdravo ni pi*da ti materina  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Namćor&Namćor&Namćor

Zodijak
Pol Žena
Poruke 1330
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ipak si odlučila da sačuvam dobrog prijatelja draga!
Ljubavnika nije problem naći  Smile
Neshto sam bre inspirisan vecheras. Evo ti ideja da ispadnesh najoriginalnija. Razvuchesh najveci kez koji mozhesh, pokazhi onaj najjachi sjaj iz ochiju i reci mu tiho:"Pa poljubi me budalo moja, dokle vishe da te chekam." ... on gleda zbunjeno, a ti ga onako ovlash poljubi. I tako pet puta ako treba dok on ne dodje k' sebi ... Smile

Koja sam ja romantichna pussy ... Smile

Mladalačka romantična Smile.. i malčice pobrkanih lončića  dušica Smile
IP sačuvana
social share
Ne volem,
nikog, lutko, takva mi je narav
kao odžak star i garav
puno dima je kroz mene proslo.
Ne volem,
ujne, strine, šogore, komšiluk,
nataknem ih na čiviluk
od njih ništa dobro nije došlo
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia N97
A ne. Nisam pobrkao ja nishta. Njoj je sreca na dohvat ruke. Ona zna da je on zaljubljen i da ona ima osecanja, a on je dechko u agoniji.
Ja sam imao lepo iskustvo tog tipa. Jesam ja nachinio prvi korak, ali ne bih se bunio ni da je bilo obrnuto. Smile
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 
A ne. Nisam pobrkao ja nishta. Njoj je sreca na dohvat ruke. Ona zna da je on zaljubljen i da ona ima osecanja, a on je dechko u agoniji.
Ja sam imao lepo iskustvo tog tipa. Jesam ja nachinio prvi korak, ali ne bih se bunio ni da je bilo obrnuto. Smile

kako kad ti nisi imao devojku ? Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Tako, tako, tako ... samo plivaj !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10648
Zastava Leva strana kreveta
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia N97
 Smile moram da odnesem tetki lek ...
IP sačuvana
social share
"Brian: You're drunk.
Stewie: You're sexy."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.11
mob
Nokia 
ajd' samo ... Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 4678
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.8
 Smile Smile Smile
Ode nevinostttt
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
zene ne vole veze nastale iz prijateljstva...ili ih odmah startuj ili budi samo prijatelj,inache ce te dozive kao...nesigurnog?
e vidis momce tu gresis...jeste da je ovo ema i za one veze u vezi a rodjene iz prijateljstva...ali da se ogranicim samo na ovaj odgovor, ako ne zamerate Smile zena kao zena obraca veliku paznju na dubinu veze vrlo cesto i pre nego sto veza postoji..u prijateljstvu je veza daleko prisnija i nekako otvorenija iskrenija i cistija, dublja, od one recmo zapocete u kaficu..i nikako ne znac da je muskarac nesiguran ukoliko ceka ovoljan trenutak da stupi u akciju a da pe toga bude u potpunosti siguran da od toga nece ostati praznih ruku, i bez devojke i bez pijatelja Smile
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


i love wolf

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 3144
Zastava USA
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
mob
Nokia n73
najvece zlo koje se coveku moze desiti tada gubis i prijatelja a od prave ljubavi slabo sta da bude
IP sačuvana
social share
nediraj vuka777 dok spava jer to rijetko radi
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.095 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.