Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 16:57:07
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prijateljica ljubomorna na vaš uspeh  (Pročitano 8410 puta)
09. Jan 2006, 13:57:16
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Prijateljica ljubomorna na vaš uspeh

Da li vam se nekad desilo da postignete veliki uspeh? Recimo, dobijete baš onakav posao kakav želite, ili znatno unapređenje na poslu, ili se ludo zaljubite u fenomenalnog čoveka i ta ljubav bude uzvraćena, ili vaše dete postigne veliki uspeh...

Osećate se fenomenalno, kao prava pravcata zvezda (pa, barem kao zvezda sopstvenog života, a šta je više neophodno?) - i, naravno, požurite da sjajnu, predivnu, fantastičnu vest podelite sa svojom najboljom prijateljicom. Ubeđene ste da će ona biti presrećna zbog vas, da ćete je obradovati - a ona ćuti, ili je hladna, ili čak veoma neprijatno reaguje uvredama i pokušava da verbalno umanji vaš uspeh. Možda vam i govori da ona takve stvari zaslužuje više nego vi, da bi ona na takvom poslu bila mnogo bolja, da ona zaslužuje frajera kakvog ste vi našle, da je njeno dete lepše i pametnije i sposobnije od vašeg... Vi ste, naravno, zbunjene i povređene takvom reakcijom i jednostavno ne znate šta da uradite. Da li vam se desilo nešto slično? Većini žena jeste, u manje ili više drastičnom obliku.

Naravno, u takvoj situaciji nije vam jasno zašto se vaša prijateljica tako ponaša. Pa, kao sestre ste, trebalo bi da se raduje vašem uspehu! Ne treba biti mudrac pa pogoditi da se tu radi o ljubomori - ali zašto tako drastična reakcija? U redu, i vi biste (budite iskrene!) bar malčice zavidele prijateljici da joj se nešto tako fenomenalno desi, ali volite da verujete da biste se i radovale njenoj sreći i da ne biste reagovali tako neprijatno kao ona.

Ukoliko je reakcija vaše prijateljice zaista neprijatna, postoje dva moguća objašnjenja. Jedno je da vam ona nije zaista prava prijateljica, da ste se zavaravale i da s njom ne treba da se družite (moguće je da je delovala kao brižna osoba dok vam je bilo loše, ali ima onih koji uživaju da obasipaju pažnjom i brigom one kojima je loše - dok im je loše, posle toga ih mrze što im više nije loše).

Drugo objašnjenje je da je ta vaša prijateljica trenutno u veoma lošoj fazi - recimo, nesrećna je što je sama, a vaša vest o zaljubljivanju u super tipa pogodila ju je pravo u živac, pa je zato tako reagovala. Ukoliko se radi o drugoj varijanti i vaša prijateljica se ne ponaša na taj način svaki put kad se vama nešto lepo desi, treba samo da sačekate da je loše raspoloženje prođe i da je ni za šta ne optužujete - njoj samoj će biti izuzetno neprijatno i osećaće se krivom kada se seti svoje neprimerene reakcije.

Postoji i mogućnost da ste kao reakciju dobile ćutanje. Ono ne mora da znači čak ni ljubomoru vaše prijateljice - može da znači da je vest koju ste joj saopštili previše drastična za nju i da joj treba vreme da je "svari" (recimo, planirale ste karijeru otkako vas poznaje, a onda joj saopštite da se udajete i da želite da budete samo supruga, majka i domaćica). Takva reakcija nije problem - sačekajte da se oporavi od šoka i sve će opet biti po starom.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Žena
Poruke 12370
OS
Windows 2000
Browser
Internet Explorer 6.0
na zalost sve cesce sam svedok ovakvih reakcija..cutanja..cudnih pogleda ili izvestacenih osmeha..od osoba od kojih najmanje ocekujes...samo se pomiris sa tim i shvatis da ce svaki sledeci useh biti docekan na isti nacin..onda ti bude lakse
IP sačuvana
social share
Veliki deo svog zivota propustila sam cekajuci da se stvari dese..same od sebe..a nisu se desile..plasim se da cu se jednog dana okrenuti..i iza sebe necu videti nista drugo do hrpu neostvarenih snova , zelja i nadanja, gomilu lazi, izrecenih i neizrecenih...gomilu promasenih investicija i ulaganja sebe...i tek onda cu shvatiti da su sve male stvari u zivotu prosle pored mene..dok sam ja trazila i cekala velike da se dese..nisam umela da citam znakove...trazila sam vise...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 54
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
kod mene je potpuno normalna reakcija da me gledaju bledo hahaha
ja stalno pravim neke gluposti i cesto upadam u neke potpuno blesave situacije tako da me i kod kuce a i drustvo cesto gledaju kao da nisam normalna bas ali meni ne smeta,sta da radim kad sam excentricna ponekad
u principu nisam primetila da su ljubomorne osime jedne drugarice koja cesto kada se meni desi nesto lepo i nesvakidasnje mora da kaze nesto negativno u vezi toga i znam da je ljubomorna sto mi je cesto tako zivot uzbudljiv a i ona voli uzbudjenja ali jednostavno ih nema pa sad kao sto da ti budes srecna ako ja nisam ali nisam se nikada naljutila jer znam da ona to ne radi namerno i znam da me voli samo eto trenutno reaguje tako malo ljubomorno
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Primetio sam da je ta ljubomora izrazenija kod zena.

Muskarci imaju coporativnu svest, uspeh mog copora je i moj uspeh (ko je svetski sampion Zvezda hej)

IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Gemini
Pol Žena
Poruke 54
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ma kako da nije
izrazeno je i kod jenih i kod drugih samo sto su muskarci pi*kice pa ne iznose medjusobom takvu vrstu zavisti
nije tacno da se muskarci bolje drze i da se vise vole medjusobom nego zene, to nema veze sa istinom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Ko odustaje zaslužuje neuspeh!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 867
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3G
Sve je podjednako izrazeno kod oba pola, ali devojke imaju one poglede i spletke, a mi se kao junacimo, pentramo po drvecu, takmicimo u ispijanju, i slicno...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
hm.. da.. imala sam priliku da posmatram kako se ponasaju muskarci kad su ljubomorni na drugog muskarca... uf...

i najvece tjurke medju zenama ne mogu da bacaju takve otrovne strelice... bilo je veoma, veoma smesno... uzivala sam..  Smile

ali, fazon je sto je kod muskaraca ljubomora uvek zbog nekih materijalnih stvari (pare, stan, kola, dobra devojka,poslovno uspeh...), a kod zene se ljubomora uglavnom svodi na njen uspeh kod suprotnog pola, te odredjene fizicke karakteristike koje poseduje... vrlo retko ce neka medju zenama reci: jao, vidi kravu... kako je uspesna na poslu..  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Ko odustaje zaslužuje neuspeh!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 867
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3G
Pa, dobro, muskarci bas ne kazu vidi kretena ima veliku platu... Ali imao sam priliku da drugar bude ljubomoran zato sto mi nije oborio ruku i onda se uzverao na drvo i pritom se izgrebao... Neznam zasto, cak mu nisam ni oborio ruku, vec kad sam osetio da pusta i ja sam pustio...
Ono u cemu smo ipak korektniji je da ne podbadamo toliko koliko zene, mada nasa ljubomora ima opasnije posledice  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
eh.. sad.. ljubomora prema zenama.... zato su neke izasle na los glas Smile

nisam ja govorila o recima, nego bas o tome.. o nekim pokretima, pogledima, stavu koji se zauzima prema nekome ko je uspesan... ono cuveno odmahivanje glavom\rukom u stilu: "pojma on nema"... Smile
« Poslednja izmena: 10. Jan 2006, 17:45:18 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Ko odustaje zaslužuje neuspeh!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 867
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3G
potpuno razumem o cemu si govorila, zene imaju takve pokrete, a muski su malo grublji i mozda detinjastiji...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 16:57:07
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.