Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Price sa poukom  (Pročitano 7424 puta)
07. Jun 2004, 02:52:54
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1737
mob
Nokia N95
Par poucnih prica koje samo muskarci mogu i treba da ispricaju djevojkama i da one onda, na osnovu price, izvuku pouku.




Prica br.1

Odlucio djavo da se zeni ali hoce da ozeni samo nevinu djevojku.
Izadje on tako u grad i pita nekog momka kako da prepozna nevinu djevojku.
Ovaj mu kaze da stane na neku raskrsnicu ili drugo frekventno mjesto i da prati djevojke.
Kad naidje ona koja mu se svidja da samo zazvizdi za njom i da vidi kako ce ona reagovati.
Ako se okrene nije nevina a ako se ne okrene onda je nevina.
Poslusa ga djavo, stane na raskrsnicu kad utom nailazi jedna djevojka koja razvaljuje izgledom.
On zvizne za njom, ona se okrene a on joj samo rece:"Setaj mala".
Nailazi druga jos bolja od prve, on opet zvizne, ona se okrene a on opet:"Setaj mala".
Nakon par njih koje bi se uvijek okrenule kad on zazvizdi naisla je jedna koja nije reagovala na zvizduk.
On ponovo zvizne ali nista.
I djavo ozeni tu djevojku.

Pitanje za djevojke:"Sta je pouka ove price"?


Odgovor:"Jebite se cure dok vas djavo nije odnio". Smile





Prica br.2

Tri ruze (crvena, zuta i bijela) hodaju kroz pustinju.
U jednom momentu crvena ruza ostane bez vode i pocne moliti druge dvije ruze:"Dajte mi malo vode, uvenucu".
"Ma sta ti je, sta ti pada na pamet, ne damo" odgovorise zuta i bijela ruza.
"Ma samo malo, do prve oaze, bar po dvije kapi".
Ali opet je zuta i bijela ruza odbiju i crvena ruza uvene.
Nakon nekog vremena zuta ruza ostane bez vode i pocne moliti bijelu ruzu za malo vode:"Daj mi malo vode, uvenucu, bar dvije-tri kapi, do prve oaze".
Naravno, bijela ruza je ignorise i neda joj vodu te i zuta ruza uvene.
Bijela ruza nastavi sama put ali nakon nekog vremena i ona ostane bez vode.
Posto je bila sama nije imala od koga traziti vodu te je tako uvenula.

Pitanje za djevojke:"Sta je pouka ove price"?


Odgovor:"Dala ili ne dala svejedno ce ti uvenuti". Smile




Prica br.3

Tri macke stoje pokraj pruge i zele da predju na drugu stranu.
Jedna od njih zakoraci na sine i taman kad je mislila da je presla naleti brzi voz i odsjece joj rep.
Sledeca takodje pogleda lijevo-desno i hrabro zakoraci na sine i taman kad je mislila da je presla naleti ponovo brzi voz i odsjece joj rep.
Gleda to sve treca macka i razmislja kako da sacuva rep. Odmakne se malo od sina, uhvati zalet, savije rep medju noge i trkom pokusa preci preko sina.
U tom momentu naleti ponovo brzi voz i ovu trecu macku rasturi u hiljadu komada.

Pitanje za djevojke:"Sta je pouka ove price"?


Odgovor:"Kad maca osjeti nesto medju nogama izgubi glavu". :[7]:



Prica br.4

Stoji crv na grani, posmatra jednu jabuku i razmislja:"Sta da radim, da li da pojedem ovu jabuku sad ili da sacekam da sazri jer ce onda biti veca i socnija i ja cu imati bolji obrok? Ma sacekacu ja da ona sazri pa cu je onda pojesti".
Na grani iznad njega stoji vrabac, gleda crva i razmislja:"Sta da radim, da smazem ovog crva sada ili da sacekam da jabuka sazri pa da je crv tada pojede, sto veca i socnija jabuka bice veci i socniji i crv? Ma sacekacu ja da jabuka sazri pa da je crv pojede a onda cu ja pojesti crva".
Na tlu sjedi jedna macka koja posmatra vrapca i razmislja:"Sta da radim, da smazem vrapca sada ili da sacekam da on prvo smaze crva nakon sto crv prethodno smaze jabuku? Ma sacekacu ja da jabuka sazri pa da je crv pojede a onda kad vrabac pojede socnog crva i on ce biti socniji i ukusniji".
I kad je jabuka sazrela udje crv u nju i pojede je. Medjutim, cim je izasao vani skoci vrabac do njega i pojede ga. Tada se macka baci u zrak da smaze vrapca ali se pri skoku omakla, promasila vrapca i pala u obliznji potok potpuno se skvasivsi.


Pitanje za djevojke:"Sta je pouka ove price"?


Odgovor:"Sto je duza predigra vlaznija je maca".




Prica br.5

Jednog dana zec hoda kroz sumu i iznenada upadne u ogromnu rupu koju su lovci iskopali da hvataju krupniju divljac.
Pokusa zeko iskociti ali ne ide jer je visoko.
Zeko sav ocajan pocne dozivati u pomoc i cuje ga lisica koja je prolazila tuda.
:Sta je bilo zeko" pita ona?
"Lijo sestro pomagaj, ako me nadju lovci ubice me zbog mog krzna, nema mi spasa".
"Ma ne sekiraj se zeko" rece lija, okrene rep, spusti ga u rupu i kaze zeki da se uhvati za njen rep. Zeko se uhvati za rep i lija ga izvuce.
"Hvala ti lijo, spasila si mi zivot, ako ti ikad zatreba moja pomoc slobodno se javi".
Nakon par dana hoda lija kroz sumu i takodje upadne u slicnu rupu kao i zeko.
Pokusa da iskoci ali posto je rupa bila duboka nije bilo sanse.
Lija sva ocajna pocne dozivati pomoc ali je niko ne cuje.
Tada se sjeti zeke i pocne ga dozivati:"Zekooooo, zekooooooo".
On je cuje i odmah dotrci:"Sta je bilo lijo"?
"Evo, kao sto vidis, u rupi sam i nemogu izaci, nadju li me lovci ubice me zbog mog krzna, pomagaj zeko".
"Ma ne sekiraj se lijo" rece zeko, okrene rep i kaze joj da se uhvati za njegov rep.
Ali zekin rep je bio kratak i lija ga nije mogla dohvatiti.
Ona, sva ocajna, poce plakati jer je shvatila da joj nema spasa.
"Ma ne sekiraj se lijo, spasicu te ja" rece ponovo zeko i ode kuci, upali svog mercedesa, doveze ga do rupe, za kuku zakaci sajlu za slepanje i jedan kraj dobaci liji.
Lija se uhvati za sajlu i zeko je izvuce vani mercedesom.


Pitanje za djevojke:"Sta je pouka ove price"?


Odgovor:"Nije bitno koliki ti je, bitno je da imas mercedes".  :confused2:  Smile
IP sačuvana
social share
Everything that has a beginning has an end. Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2208
Zastava Beograd
mob
Samsung Note 4
Price su mnoooogo dobre i jako poucne,
brze, bolje cu da ih prodam dalje...
IP sačuvana
social share
PRODAJ BRZO, KUPI LAKO!

Amazonka.rs
Pogledaj profil WWW Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Mnogo jako Wink
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1737
mob
Nokia N95
Jedan logicki problemcic, da vas vidim kako cete se pokazati.

Zamislite da putujete u neki odredjeni grad, neka to u ovom slucaju bude Beograd, i put vas dovodi na raskrsnicu u obliku slova T.
Sad imate izbor ici samo lijevo ili desno. Na vrhu te raskrsnice se nalazi jedna kuca u kojoj zive dva brata blizanca koji su potpuno identicni i nemoguce ih je razlikovati.
Znate da je jedan od njih izuzetno posten i da nikada nebi nista slagao ni po koju cijenu.
Sa druge strane, drugi brat je patoloski lazov i slaze cim zine, bez obzira da li se radi o krupnoj stvari ili sitnici.
Vi morate nekoga pitati za pravac da bi mogli nastaviti put i srecete jednog od blizanaca pred kucom ali ne znate kojeg (postenjacinu ili lazova).
Imate pravo da mu postavite samo jedno (1) pitanje (sto je i vise nego dovoljno) da bi na osnovu njegovog odgovora znali na koju stranu da nastavite put.

KOJE JE TO PITANJE? :confused2:  Smile:
IP sačuvana
social share
Everything that has a beginning has an end. Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Sta bi rekao drugi brat?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1737
mob
Nokia N95
Smile  Smile  Smile

Pogodio si mada potpun odgovor glasi:"Sta bi rekao tvoj brat na koju stranu da idem za Beograd"?

Pojasnjenje

Ako ste sreli lazova on ce slagati bez obzira sto bi njegov brat rekao istinu i pokazace vam suprotan smjer.
Ako ste sreli postenjacinu, on ce vam pokazati takodje suprotan smjer jer zna da bi njegov brat slagao.
Znaci, obojica pokazuju isti (suprotan smjer), prema tome, nebitno je kojeg ste sreli, nakon odgovora mu se zahvalite i idite u smjeru suprotno od onoga koji vam je pokazao.

Zgodno, zar ne?    
IP sačuvana
social share
Everything that has a beginning has an end. Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Izgubljeno je samo ono cega smo se odrekli...

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 28108
mob
SonyEricsson X10 Mini Pro
Price su odlicne, a i zadatak  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 3156
Zastava Shorewood, WI
mob
Samsung Galaxy S6
Zadatak smo vec postavljali, price su dobre stare...
IP sačuvana
social share

Dreadnot is proud to be here, sharing madness with you Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1737
mob
Nokia N95
Nisam znao da je zadatak vec ranije postavljan.

Evo jos jedan a ako je bio vi izbrisite.

Zarobljen si od strane okrutnih gusara i kapetan gusarskog broda ti kaze da ce te sutra ubiti.
Medjutim, da bi ti pruzio neku sansu kaze ti da ces imati priliku da sutra mozda spasis svoj zivot tako sto ce on u sesir staviti dvije kuglice (bijelu i crnu) i dace ti da ih izvlacis.
Ako izvuces bijelu slobodan si a ako izvuces crnu mrtav si.
Stavili su te u neku sobu do sutra.
Zli kapetan ipak ne zeli da se ti izvuces i odlucio je da umjesto bijele i crne kuglice stavi dvije crne kuglice tako da nemas nikakve sanse.
Za taj plan je saznao jedan mladi i jos neiskvareni gusar koji ti je donio veceru i rekao ti sta kapetan sprema.
Ti si mu se zahvalio rijecima:"Hvala ti, spasio si mi zivot".
Ujutro si izveden na palubu pred kapetana i posadu i ponudjen ti je sesir u kojem su dvije kuglice (ti vec znas da su obe crne).

Pitanje
Sta ces uraditi da se spasis i izvuces iz naizgled bezizlazne situacije?

Napomena
Ne smijes odbiti izvlacenje kuglica jer ce te ubiti.






Evo jos jedno pitanje koje bi trebalo biti lako.


Covjek ide putem i vidi kraj puta na njivi kako muskarac i zena kopaju kukuruz. On im tada rece:"Zdravo covjece i zeno" misleci da su oni muz i zena.
Zena se tada podigne i kaze:"Nismo mi covjek i zena vec je moja mater rodila njegovu mater".

Pitanje
U kakvom srodstvu su taj muskarac i zena?






I za kraj jos jedno pitanje (staro ko Grcka u bukvalnom znacenju) koje bi svako trebao znati ali da vidimo.


Jedan medvjed je krenuo iz tacke A i krece se pravolinijski tacno 10 km na jug.
Stigao je u tacku B i odatle je pod uglom od 90 stepeni skrenuo na istok i nastavio je pravolinijski da se krece 10 km do tacke C gdje je opet pod uglom od 90 stepeni skrenuo na sjever i pravolinijski je nastavio da se krece 10 km da bi stigao u tacku D.
Bitno je napomenuti da su tacke A i D bukvalno jedna te ista tacka.

Pitanje
Koje je boje medvjed?

Naravno da se mora objasniti nacin kako ste dosli do boje medvjeda ma kakva ona bila.

Pozdrav narode.
IP sačuvana
social share
Everything that has a beginning has an end. Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 3156
Zastava Shorewood, WI
mob
Samsung Galaxy S6
1. Kuglicu koju izvuces brzo ces da bacis u more ("ispadne ti"), pre nego iko vidi koja je, tako da ce na osnovu one koja je ostala (naravno, crna) da zakljuce da si izvukao belu i spasen si.
2. Mogu da budu majka i sin, ali i tetka i sestric, ukoliko je zenina majka imala dve cerke
3. Beli meda se kretao od severnog pola na jug, pa na istok, pa se vratio opet na sam pol. Samo je tako moguce da se sa tri linije iste duzine vrati na polaznu tacku...
IP sačuvana
social share

Dreadnot is proud to be here, sharing madness with you Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.