Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 23:27:11
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Price iz kladionice  (Pročitano 35182 puta)
Hronicar svakodnevice


Go ahead, make my day

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 664
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
HTC one m9
Zlatna pravila za dobitak na kladzi,tj.mali rituali  Smile:
-Kad udjes ne pozdravljaj se sa nikim(ne rukuj se s nikim),bez kontakata samo zdravo-zdravo dok ne odigras svoje da tvoja sreca ne predje na drugog.Tek posle moze prica,rukovanje sa poznanicima i sl.
-Odigrani tiket pogledaj samo letimicno jednom,samo jednom-ne gledaj u njega previse i ne vadi ga iz dzepa 100 puta.
-Tiket mora da bude u dzepu gde se vec nalazi neka lova,novcanica,sitnis,nebitno.
-Ako dobijes jedan dan,sledeci preskoci(bar neke jake uloge) bez obzira koliko budes siguran u nesto-izgubices.
-Ako imas vise tiketa u dzepu a jedan pukne,podhitno ga baci da ne prenesu zarazu na one koji su jos u igri

Izgleda besavo,al`radi  Smile

Mislio sam da samo ja ponavljam ovaj ritual,slazem se za sve osim za stavku da ne treba sutra nista uplacivati,ja kad udjem u seriju dobitaka ne znam stati,kladim se i na kerove,ali cim nekog castim tiketom 90% taj lik i dobije,dakle moja sreca predje na njega,pre nedelju dan ubodem 15000din i castim kuma da uplati i on ubode 6000 din,a ja corak ceo vikend Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Gemini
Pol
Poruke 32463
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
Kod nas u Doboju jjedan lik kupio svetu vodicu na Ostrogu i kada mu dadnu tiket u ruke on napravi krst na tiketu radi srece a drugi je pisao pismo Saletu Djodjrevicu kad je vodio onaj italijanski klub pa izgubili na domacem terenu a kvota bila 1,15 i molio ga da mu posalje 50 eura posto nema vise ni kinte  Smile

I jel mu poslao ?

Nije  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
АКО ХОЋЕШ СА МНОМ МОРАШ ДА ЗНАШ СИМВОЛ ВЕРЕ И ОЧЕ НАШ !!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 20
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.195.33
Dogadjaj od prije par godina... Nedelja vece, puna kladionica, neki stariji igrac ceka samo nesto iz turske lige 1x (ne mogu da se sjetim sta je tacno bilo), za 2000 km (oko 1000 eura)... Njegov klub vodi 2:1, 89 minuta... u 90 na teletekstu izbacuje 3:1... On govori nema sta, to je to, i zove pice za cijelu kladionicu... poslije 30-tak sekundi na teletekstu izbacuje 2:2... Opet govori nema veze, to je to, sad ce kraj... 90+ stoji otprilike 5-6 minuta, i na teletekstu izbacuje 2:3 kao konacan rezultat.... Lik izlazi iz kladionice kao popisan, s tim sto se zaduzio za ono pice sto je narucio svim igracima.... jbg...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 123
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
mob
Nokia e51
Pre nekoliko godina moj kum i ja uplatili tikete, pijemo i pratimo rezultate. On uhvatio nekih 7-8 utakmica i ceka valjda Zaglebie - Katowice 1 i posle samo kup Belgije, valjda Charleroi protiv nekog tima iz cetvrte lige. Zaglebie se vec zavrsava (pocela utakmica u 18.00 a bilo 19.50) a rezultat 0:0. On se iznervira skroz jer bila odlicna lova u pitanju i kaze da ce da pojede tiket ako ga Zaglebie obori. Smiley U 19.55 izlazi na teletextu da se zavrsila utakmica 0:0 i on istog momenta stavlja tiket u usta i pocinje da ga zvace. Bio mu je u ustima nekih 2-3 minuta i onda ga je bacio u pikslu. Smejem se i ne mogu da verujem sta ga je oborilo a ono na teletextu u 20.05 izlazi da je prosao, Zaglebie - Katowice zavrseno 1:0. Smile Kad je video puko je ko zvecka i poceo da susi i sastavlja onaj tiket ali mu nije uspelo jer je bio skroz urnisan. Ne mogu da opisem koliko je bio srecan kad se utakmica Charleroi - Unknown zavrsila 1:1, a kvota na keca bila 1.10. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 193
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.15
mob
Samsung 
prosle godine odigram 20 utakmica od petka do nedelje uplata 3e dobitak oko 120e sve male kvote..
u nedelju cekam nekoliko utakmica sve dolaze i na kraju cekam Lil-Marsej 1x.U prvom pol penal za Lil odlicno bice para kad onaj promasi..U drugo poluvreme pocinje tekma i 1:0 za Lil odlicno narucim pice za drustvo.nema sanse da dodje dvojka oko 60 1:1 valjda nece dvojka nije proslo ni 10min. 1:2 Smile oko 80min sansa  za Lil prazan gol lik sutira ovaj sa gol linije izbacuje..zesce sranje.
« Poslednja izmena: 18. Nov 2009, 17:26:35 od chester84 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 14114
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.5
Pre par godina ulazi u kladionicu bivsi selektor odbojkaske reprezentacije Zoran Gajic. Uplatio singl druga spanska liga kec na Salamanku zaboravih protiv koga, kvota 2.20. A Salamanka sredina tabele, nista posebno, nemaju ni neke dobre rezultate na domacem terenu, sasvim prosecna ekipa. A ulozio 50 hiljadarki, svi zanemeli. Narucio covek kafu, pijucka i gleda, miran, totalno bez emocija. A svi ostali takodje prate Salamanku i nerviraju se ko da su oni uplatili.
Poluvreme 1-0, kraj 2-0 za Salamanku. Covek mrtav ladan bez reci bez ijedne grimase na licu ustade i ode sa tiketom dobitak 110000. To mu je neko tako dobro dojavio, ubedjen sam. A kad je izasao Gajic svi u glas "kad ga vidim sledeci put-prepisujem"  Smile
p.s. Niko ga vise nije video u toj kladionici  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Sve ili nista!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4436
Zastava MunZe
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Samsung D830
evropsko prvenstvo u fudbalu turska - nemacka, polufinale cini mi se , odem ja u kladionicu i stavim na obe polufinalne utakmice iz X-1 , ulazim ja i kazem liku sto radi ,,ovo dolazi sigurno''(to uvek govorim kad imam osecaj Smiley
medjutim on me pita ,,zasto si toliko siguran''? , kaze mi da ne igra pola igraca turske sto nisam znao... i tako me omete da odigram na nemce iz 1-1 , zajeba me za 200e Smile Smile
posle mi se izvinjavao... Smile
IP sačuvana
social share
Sve ili nista!
 Edit by Belgrade: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Ovo nije Srbija, ovo je katastrofa...

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1957
Zastava Niš
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia N8
Verovali ili ne.... Pre nekoliko godina, jedan covek iz Nisa u dogovoru sa gazdom kladionice ulozi svoj stan na neku utakmicu  Smile Po starom obicaju pukne na tu utakmicu i ostane bez stana...  Smile
Gazda kladionice mu je dozvolio da ostane u stanu, ali svaki mesec mora da mu placa kiriju sto zivi u svom stanu  Smile
Shit happens  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
Verovali ili ne.... Pre nekoliko godina, jedan covek iz Nisa u dogovoru sa gazdom kladionice ulozi svoj stan na neku utakmicu  Smile Po starom obicaju pukne na tu utakmicu i ostane bez stana...  Smile
Gazda kladionice mu je dozvolio da ostane u stanu, ali svaki mesec mora da mu placa kiriju sto zivi u svom stanu  Smile
Shit happens  Smile

Znaci,zato kod nas postoji uzrecica:"stavljam kucu na keca"..ovaj je to,nazalost bukvalno shvatio.

Jedan nas,pre 10-ak godina igrao poker sa siptarima..kad je ostao bez kinte,ulozio je svoju zenu na tri dana..po starom dobrom obicaju,izgubio je i tu ruku.
Sta se posle desilo sa zenom,ostalo je pod velom tajne
« Poslednja izmena: 08. Jan 2010, 18:20:58 od smook »
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 31625
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6120
Ima raznih budala...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 23:27:11
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.