Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prevod sa latinskog,gimnazijsko gradivo  (Pročitano 2707 puta)
15. Okt 2007, 23:47:20
Pocetnik


zato što pametniji popušta,glupi vladaju svetom

Zodijak
Pol Žena
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Verovatno mnogo tražim,ali ako ima nekog ko bi mogao da prevede što pre,bila bih mu večno zahvalna. Smile Smile



Narrat Vergilius Aeneam,deae Veneris filium ob lunonis iram in multa pericula adductum esse,multas et tristes aerumnas expertum:vi ventorum de Sicilia aliquando ad litora Aficae iactum esse ibique amore didonis,reginae Carthaginiesium,captum;sed eum amorem non fuisse gratum  dis immortalibus,ideoque Troianos iussos esse ex Africa in Italiam proficisci.
Facit porro poeta Aeneam ,ut virum pium,voluntati deorum parere et relinquere Didonem.
Inde narrat reginam mori maluisse quam diutius vivere et vita privasse.
Troianos tandem in Italiam venisse constat ibique cum rege LAtino societatem iunxisse,filiamque Latini ,Laviniam nomine,Aenae in matrimonium datam esse.
Post haec pariter Vergilius et Livius tradunt :Turnam,Rutulorum regem (huic Lavinia ante pacta erat) bellum movisse adversus Latinum Troianosque;eundem post multa proelia victum et ab Aenea occisum esse.
Memorat postremo Livius triginta post annis urbem Albam Longam ab Ascanio filio,conditam esse.



Eto,malo li je ... Smile Smile
IP sačuvana
social share
Naučila sam
Da zrelost zavisi od iskustva
koje sam doživela,a ne od broja
rođendana koje sam slavila.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.50
http://www.tranexp.com:2000/Translate/result.shtml

Imas opciju i z alatinski, poslednji je na listu, i izaberi u koji hoces jezik da ti prevede, samo posle interpunkciskih znakova ostavljaj prazno mesto  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


zato što pametniji popušta,glupi vladaju svetom

Zodijak
Pol Žena
Poruke 11
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Ma problem mi je da prevedem zbog vremena.Za ovo imam rečnik.
Ali hvala puno u svakom slučaju  Smile
IP sačuvana
social share
Naučila sam
Da zrelost zavisi od iskustva
koje sam doživela,a ne od broja
rođendana koje sam slavila.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.24
ma nisi ti proverila fino, prevodi, ceo tekst ovaj sajt
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.