Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prevelik template - spor sajt!?  (Pročitano 2758 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0
Znaci nije u pitanju hosting,jer sam razmisljao da promijenim hosting...Sto se tice slika,ti me savjetujes da slike budu u JPG formatu ili nekom drugom?posto ja imam plugin instaliran- znaci kad ubacujem vijesti-ubacim sliku sa desktopa pa zatim biram proporcionalnu velicinu kojom cu to resizovati pomocu tog plugina...i slika takodje dodje na nekih 8 kb....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Apple iPhone 6s
Nije u pitanju hosting, mada i hosting moze biti problem, ali ovo nema veze sa time, prosto sajt je lose uradjen, previse nabudzen, a 90% onoga sto pravi problem nicemu ne sluzi... sportske vesti - 99% content... ako ga imas, sajt moze da izgleda kao obican blog i sve ce biti u redu, ako ga nemas - mozes da se slikas Smiley

Ja te savetujem da nadjes coveka koji ce ti sajt dovesti u red i tebe obuciti sta i kako treba da radis... u kojoj situaciji treba sta da koristis i kako da sto vise optimizujes slike... Banneri isto... moze da se ponesto smanji kroz alate, ali treba dizajner koji ce to da uradi pravilno, koji ce da ako treba poprica sa sajtom koji salje banner i dogovore se kako da se banner uklopi u standard koji se trazi, npr 180x60 - velicina do 10 KB i slicno...

Nema svrhe da dalje ovo razvlacimo jer sajt svakako mora da se sredi, smanjivao ti slicice ili ne...
Ne sme da onako izgleda sa onoliko razlicitih javascrit biblioteka, pa to nigde ne moze da radi kako treba, imam osecaj da starije masine gore kad otvore tvoj sajt zbog tolikog javascripta koji browser procesira...
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
OS
Windows 7
Browser
Safari 4.0
U redu,vec sam poceo da trazim nekoga...hvala na savjetima!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.