Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 15. Jun 2024, 22:16:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Bele lazi u vezama  (Pročitano 512 puta)
28. Nov 2008, 02:43:18
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Apple iPhone 6s
Bijele laži koje dečki govore

Svi lažu, bez obzira na spol, godine itd. No postoje osobe koje lažu, eto tako, iz navike, a postoje i one koje lažu kada moraju (čitaj – kada one misle da moraju) jer ne žele povrijediti drugu osobu ili zato što se žele pokazati u drugačijem, boljem svjetlu. Tada to obično nazivamo bijelim, nevinim lažima

Iako bezazlenije, i bijele laži mogu povrijediti

No i takve laži bole, posebno ako si zaljubljena u tipa koji ih voli izgovarati. Evo koje su to bijele laži kojima se dečki služe.

Mislio sam te nazvati

Ovo je malo manje okrutna laž od one 'Nazvat ću te', pa nikad više ne nazove, jer ipak kaže da je mislio na tebe i namjeravao te nazvati, ali na kraju ga je nešto spriječilo u tome. Zapravo ti ne želi reći da se super zabavljao s dečkima i naprosto te zaboravio nazvati. Stoga kaže da je mislio, ali nešto ga je spriječilo – ili mu se baterija ugasila ili je morao držati frendu glavu dok je povraćao...

Sve je u redu

Većina dečki malo teže iskazuje osjećaje i kada ih nešto muči, za razliku od cura koje će pronaći rame za plakanje i jadanje, najčešće sve zadržavaju u sebi. Stoga, kada ga vidiš tužnog i pokunjenog i pitaš ga što mu je, a on samo odmahne rukom i kaže da je sve u redu, znaj da mu se teško otvoriti i reći da ga nešto muči.

Nisam buljio u onu curu

Kada vide dobrog komada, dečki teško obuzdavaju buljenje, zurenje i slično ispadanje očiju. Kod cura to često izaziva potoke ljubomore, ali kada ti kaže da nije buljio, zapravo ti želi reći: 'Ma, ti mi se sviđaš najviše, ali sam ipak morao pogledati.'

To što je on buljio u nju (a ako je imala otvoreniji dekolte ili kratku suknju, tko i ne bi? Sigurno si je i ti primijetila) zapravo je nešto što muški rod čini već tisućama godina i stoga mu nemoj previše zamjeriti.

Ta ti haljina super stoji

OK, možda ti ta haljina zaista super stoji, ali ako ti na svako tvoje pitanje tipa 'Kako mi ovo stoji?' odgovara na sličan način, zapravo te ne želi povrijediti. Sigurno misli da bi to učinio kada bi ti rekao da ti neke hlače ne stoje baš kao salivene pa zato kaže da ti sve super stoji.

Ja to mogu popraviti

Ako ti je pukla guma na biciklu ili imaš bilo koji drugi tehnički problem i obratiš se njemu za pomoć, velika je vjerojatnost da te nikada neće odbiti i za sve će pokušati naći rješenje. Dečki tako štite svoj ego jer misle – kako bi to izgledalo da oni ne znaju nešto popraviti?

Ne želim seks ako ga i ti ne želiš

Sada si u dobi kada te seksualna pitanja jako zanimaju i sanjaš o svom prvom putu. No dok je za cure obično jako bitno to da se dogodi na pravom mjestu, u pravo vrijeme i s pravom osobom, dečki ne vrte baš toliko scenarija u glavi. Istina je da ih samo zanima kako je to, bez obzira s kime to napravili (čast iznimkama, dečki!). Stoga, kada ti kaže da ne želi seks ukoliko ga ti ne želiš – zapravo kaže da poštuje tvoju odluku, ali što se njega tiče mogli biste to napraviti sada i ovdje.

Nikada ti neću lagati

Kada ste jako zaljubljeni, vrlo lako padaju takve izjave. No rečenice s riječju 'nikada' često su neistinite jer ne kaže se uzalud - nikad ne reci nikad. I tko se može obavezati da će uvijek, baš uvijek, bez obzira u kojoj situaciji bio – govoriti istinu? Zapravo, i prešućivanje može biti laž, bijela laž poput ovih nabrojenih.

Moja je bivša bila luda

Možda neće reći luda, ali može je okarakterizirati bilo kojim drugim negativnim epitetom. Time ti zapravo želi reći da ne zna što je radio s njom ili da tek otkada je upoznao tebe zna što je to dobra veza. Zapravo se želi zaštititi od ljubomore do koje bi došlo da je rekao nešto lijepo o svojoj bivšoj.

Maka
utorak, 26.8.2008.

Izvor: Tportal
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Apple iPhone 6s
Bijele laži koje cure govore
Prije nekoliko dana pisali smo o nevinim lažima koje dečki govore curama, a sada je vrijeme za bijele laži cura upućene dečkima. Ima li razlike među njima, zaključi sam, a nama se čini da je ima. Ipak, bez obzira na spol, dob itd., svi lažu - netko malo češće, netko malo rjeđe

Nisam ljubomorna kada gledaš druge cure

Kada ti to kaže, želi biti otvorena i kul, no u duši skriva tonu ljubomore. Naime, iako je svjesna toga da je daleko od davno izgubljene sestre blizanke Angeline Jolie (ili super zgodne cure iz vašeg susjedstva), ipak joj je želja da tvoje oči gledaju i vide samo nju.

Ti si mi najbolji dosad

Ako je imala nekoliko veza prije ove s tobom i kaže da si joj najbolji od svih, znaj da sve cure nesvjesno vole podupirati muški ego, a ovo je jedna od rečenica kojima to čine. Ukoliko se samo ljubite, reći će ti da se najbolje ljubiš od svih njezinih prijašnjih, a ukoliko ste već stigli do seksa, reći će ti da si najbolji od svih prije tebe. Vjerojatno misli da će te, ako ti uputi kritiku, povrijediti, a budimo iskreni, vjerojatno i bi.

Imaš pravo

Ako većinu prepirki završi navedenom rečenicom, ne mora biti da uvijek misli tako. Hm, sjeti se filma 'Moje grčko vjenčanje' i one velike tete koja kaže da su muškarci glava kuće, ali žene su vrat, a glava se okreće kamo vrat želi. Stoga nemoj biti previše uvjeren da će dopustiti da sve bude po tvome. Možda to samo tek tako kaže, ali na kraju će napraviti po svome.

Obožavam sport

Ukoliko nije riječ o pravoj sportašici ili kakvoj obožavateljici sporta, tu laž će ti reći na prvom spoju samo da te privuče ili da pomisliš - uh, kakva kul cura! Kada prođe neko vrijeme, nemoj se začuditi ako prevrne očima svaki put kada kažeš da juriš doma gledati tekmu.

Ništa ne bih promijenila na tebi

Da, na prvih nekoliko spojeva zasigurno ne bi ništa promijenila, ali s vremenom će sigurno naći barem nekoliko stvari koje joj se ne sviđaju. Srčeš dok jedeš juhu, oblačiš se uvijek isto... Razlog može biti bilo koji. No poprilično je sigurno da postoji barem nešto što bi promijenila na tebi. Cure su jednostavno takve.

Obožavam se družiti s tvojim prijateljima

Ako nema svojih, onda možda, ali ako izlazite van i ona visi s vama dečkima, sigurno joj nije baš zabavno iz dana u dan. Podrigivanje, neumjesne šale na ženski račun, vikanje... Vjerojatno će sve te stvarčice tipične za muške izlaske pokušati zaobići.

Sve je u redu

Iako ti je jasno kao dan da nešto ne valja, ona ponavlja da je sve OK. To je jedna od igrica koje cure vole igrati - zapravo ispituje koliko ti je stalo do nje i koliko dugo si spreman navaljivati da ti kaže što ne valja.

Maka
petak, 29.8.2008

Izvor: Tportal
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Citat
Moja je bivša bila luda 
It's fuuny 'cause it's true.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 
Citat
Ti si mi najbolji dosad

ovo otapa i glecer  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4025
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Znaci nisam najbolji do sada!? Smile
Dajte mi neki alkohol! Brzo molim! Smile
IP sačuvana
social share
Edit by cg_ac: Potpis uklonjen zbog uvredljive sadrzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 15. Jun 2024, 22:16:48
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: vezama Bele lazi

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.12 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.