Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 14 15 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prevara od strane partnera???sumnja,savet za resenje problema  (Pročitano 17035 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.16
I onlajn varanje se računa
Netacno!  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
MacOS X
Browser
Mozilla Gecko 20081029
mob
Nokia 
Zasto bi se bilo ko obavezivao kao da je neki smrtni zavet u pitanju? Utisak kome stvarno ne mogu da se otmem je da vecina tzv. emotivnih devojaka ne opisuje muskarca za vezu, nego kao da pricaju o svom psu. On treba ovo/ono, emotivan, ne vara, ne misli na druge (verovatno i da ucestvuje u kucnim poslovima, pomaze oko dece itd) a onda im smeta sto - nije dovoljno muskarac.

Sve zavisi ko sta trazi. Logicno je da hocu nekoga ko ce moci da mi uzvrati istom merom. Dakle, ako ja ne varam a dobro mi je sa tim nekim u vezi, sa pretpostavkom da je i njemu dobro samnom, naravno da cu ocekivati i vernost sa njegove strane. Sve je u dogovoru...i kako se dvoje ljudi nadje..

A inace...sta bi mu znacilo to ''smrtni''zavet?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Predaleko ode ova diskusija....  Smile Ne mogu više ni da pohvatam ko je šta pričao... Smile

Elem, da rezimiram situaciju iz mog ugla, pa da odem mirno da spavam.  Smile
Imam već svoje obrazloženje zašto ljudi varaju svoje partnere, na nekoj drugoj temi... i držim se te tipologije kao pijan plota.  Smile

Da li će doći do prevare, svakako zavisi od mnogo činilaca. Ali, ako neko zaista voli i ceni svog partnera, i ono što ima sa njim, uvek će biti svestan toga da ne sme i da ne treba da to što već ima traži sa strane. Takvi ljudi su kukavice i idu linijom manjeg otpora.  Smile

Ako momak (ili devojka) želi da se i dalje kreše sa strane, onda i ne treba da ima vezu, nego neka se 'iživi'. Druga je stvar što se neki ljudi ne ižive do kraja života, pa nalaze konstante izgovore za sopstvenu nezrelost i kukavičluk. Jer, i onaj koji vara, može imati i strah od intimnosti, pa ga 'ublažavati' time što će varati i lagati (uvek ide jedno s drugim)... a to je već veći stepen kukavičluka.

Budi hrabar pa se posveti jednoj osobi, izgradi sa njom nešto vredno, nešto što ćete odvraćati od uskakanja u druge krevete... A ako nisi hrabar, nastavi, barem je kres kombinaciju danas lako pronaći. Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 4306
OS
Windows XP
Browser
Google Chrome 0.3.154.9
Budi hrabar pa se posveti jednoj osobi, izgradi sa njom nešto vredno, nešto što će te odvraćati od uskakanja u druge krevete... A ako nisi hrabar, nastavi, barem je kres kombinaciju danas lako pronaći. Smile


« Poslednja izmena: 18. Nov 2008, 19:34:57 od dulisha »
IP sačuvana
social share
"A great many people think that they are thinking when they are merely rearranging their prejudices."  William James
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Bambi

Izlizana pricha, zar ti se ne cini?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
MacOS X
Browser
Mozilla Gecko 20081029
mob
Nokia 
Predaleko ode ova diskusija....  Smile Ne mogu više ni da pohvatam ko je šta pričao... Smile

Elem, da rezimiram situaciju iz mog ugla, pa da odem mirno da spavam.  Smile
Imam već svoje obrazloženje zašto ljudi varaju svoje partnere, na nekoj drugoj temi... i držim se te tipologije kao pijan plota.  Smile

Da li će doći do prevare, svakako zavisi od mnogo činilaca. Ali, ako neko zaista voli i ceni svog partnera, i ono što ima sa njim, uvek će biti svestan toga da ne sme i da ne treba da to što već ima traži sa strane. Takvi ljudi su kukavice i idu linijom manjeg otpora.  Smile

Ako momak (ili devojka) želi da se i dalje kreše sa strane, onda i ne treba da ima vezu, nego neka se 'iživi'. Druga je stvar što se neki ljudi ne ižive do kraja života, pa nalaze konstante izgovore za sopstvenu nezrelost i kukavičluk. Jer, i onaj koji vara, može imati i strah od intimnosti, pa ga 'ublažavati' time što će varati i lagati (uvek ide jedno s drugim)... a to je već veći stepen kukavičluka.

Budi hrabar pa se posveti jednoj osobi, izgradi sa njom nešto vredno, nešto što ćete odvraćati od uskakanja u druge krevete... A ako nisi hrabar, nastavi, barem je kres kombinaciju danas lako pronaći. Smile

Podrzavam, kolezice (:
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Bambi

Izlizana pricha, zar ti se ne cini?  Smile
Mnoge tradicionalne stvari se danas smatraju izlizanima, što ne znači da to zaista i jesu. Wink
« Poslednja izmena: 18. Nov 2008, 19:37:49 od B@mbin@ »
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.4
Takodje se slazem Smile Smile
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5629
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pa ... meni nema druge, nego kada se svi slazu, da se i ja pridruzim tom slaganju. Eto, slazem se i ja  Smile Smile Sa Bambijem naravno.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


cappo di tutti cappi

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6497
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.62
mob
Samsung s3
I ja se slazem    Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 14 15 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.