Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:35:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pretučena pevačica Kaya  (Pročitano 9884 puta)
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Mene su izgubili kod reci "popularna" ja za nju nikada nisam cuo.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Nokia krntija
da ju je neka zena umlatila bila bi vika hel jea aaaa udri sestro Smile

100%  Smile
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Nokia 
Citat
a onda ju je on nekoliko puta udario pesnicom u slepočnicu

Kastrirati ga, naterati ga da pojede rodjeno mudo, sacekati da ga "izbaci" , u medjuvremenu ga muciti ricinusom, dati mu opet da to pojede, i na kraju baciti skota sa litice kanjona Morace
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


One for all,all for one

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1238
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.13
mob
SonyEricsson C902
Citat
Kastrirati ga, naterati ga da pojede rodjeno mudo, sacekati da ga "izbaci" , u medjuvremenu ga muciti ricinusom, dati mu opet da to pojede, i na kraju baciti skota sa litice kanjona Morace

 Smile Inače mislim da je vest lažna,ipak je to video samo njen prijatelj,a ona nema vidljive povrede,ako je vec udario u slepoočnicu ipak bi trebao ostati neki trag.
IP sačuvana
social share


 Sons of Gondor! Of Rohan! My brothers. I see in your eyes the same fear that would take the heart of me. A day may come when the courage of Men fails, when we forsake our friends and break all bonds of fellowship, but it is not this day. An hour of wolves and shattered shields when the Age of Men comes crashing down, but it is not this day! This day we fight! By all that you hold dear on this good earth, I bid you stand, Men of the West!
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


volim mladena i bebana...

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 6202
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
ne, stvarno...nesto razmisljam...jedu one hljeb sa devet kora..

mislim, te pevaljke...sta sve prodju, gdje sve pjevaju i kome...pa se natezu u kom god hocete smislu da se snimi taj crni album i da budu na naslovnoj sa fotosopom...

majko mila...pa njih samaraju, cuskaju, polivaju picem, psuju...stipkaju...dostupne svakoj budali, svakoj pijanduri i majmunu sa otrovom u venama koje bi moglo da ubije prosjecno srpsko govece , ali ne i njega...

pa, gledam ih kada dodju da tezgare na primorju...jaucu po takvim rupetinama i sklepanim binama...rupama i supama i nazovimo diskotekama...a masa koja stoji ipred njih...ja ne bih imala herca pred polovinom da kazem ni " tura za sve"  Smile....

polovina ima na papir da je luda...druga polovina je pred pucanje...okidac moze da bude bilo sta... Smile

i onda sve mislim...jesu li imale roditelje, prijatelje, andjele na putu Smile...bilo koga da ih na vrijeme posavjetuje...

strasno...stvarno je biti glup tezak zivotni usud...
IP sačuvana
social share
" moja filozofija je jednostavna.                                 
  napuni prazno.
  isprazni puno.
  i pocesi tamo gdje svrbi "
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


lepim plakate po gradu

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 5550
Zastava Beograd
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
ne, stvarno...nesto razmisljam...jedu one hljeb sa devet kora..

mislim, te pevaljke...sta sve prodju, gdje sve pjevaju i kome...pa se natezu u kom god hocete smislu da se snimi taj crni album i da budu na naslovnoj sa fotosopom...

majko mila...pa njih samaraju, cuskaju, polivaju picem, psuju...stipkaju...dostupne svakoj budali, svakoj pijanduri i majmunu sa otrovom u venama koje bi moglo da ubije prosjecno srpsko govece , ali ne i njega...

pa, gledam ih kada dodju da tezgare na primorju...jaucu po takvim rupetinama i sklepanim binama...rupama i supama i nazovimo diskotekama...a masa koja stoji ipred njih...ja ne bih imala herca pred polovinom da kazem ni " tura za sve"  Smile....

polovina ima na papir da je luda...druga polovina je pred pucanje...okidac moze da bude bilo sta... Smile

i onda sve mislim...jesu li imale roditelje, prijatelje, andjele na putu Smile...bilo koga da ih na vrijeme posavjetuje...

strasno...stvarno je biti glup tezak zivotni usud...

+1
tačno je što si to napisala.

Sad sledi objašnjenje da se u taj ružan život upuštaju zbog zarade, što bi ja doveo u pitanje. Ako bi videli kolike su im realne zarade, dok im od bruto zarade uzmu svi ostali u lancu biznisa, više se isplati se da negde u EU radi na crno pranje sudova ili šta već se nadje kao posao, ili da se iznajmi tezga na nekoj beogradskoj pijacina pijaci i preprodaje zeleniš sa kvantaša.

Iluzija o mogućem preko noći uspehu i popularnosti, "samo da mi krene ko Breni ili Ceci..." i tako prolaze godine po sumnjivim mestima do jutra. Pa se na kraju mladosti dobije životni rezultat kao Venndi ili još gore kao Xenija.
IP sačuvana
social share
Izreci, pa se ispeci
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Nokia 
Citat
Kastrirati ga, naterati ga da pojede rodjeno mudo, sacekati da ga "izbaci" , u medjuvremenu ga muciti ricinusom, dati mu opet da to pojede, i na kraju baciti skota sa litice kanjona Morace

 Smile Inače mislim da je vest lažna,ipak je to video samo njen prijatelj,a ona nema vidljive povrede,ako je vec udario u slepoočnicu ipak bi trebao ostati neki trag.

nije lazna.videh danas slike u novinama, zavijena glava i braunila za infuziju jos u ruci Smile
Sem toga,obezbedjenje kafica ispred kojes se desio incident nije da nije reagovala, nego ju je cak i opsovalo kad je zatrazila pomoc.
Eto za cega gorile sluze, nek im na cast.
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 9.0.597.107
mob
Apple iPhone SE 2020
Ali.. sve to je aftermath.. pitanje je sta se zaista desilo...
Do sada se cula samo jedna strana price... njena...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Nokia 
Pa pitani su ovi momci, navodno, iz Hipno kako li se zvase kafic, i menadzer i navodno vlasnik. Niko nista ne zeli da komentarise. Kontam da se nije tako desilo, vec bi izasli u medije sa kontra pricom kako bi sprali ljagu sa sebe. Ono...kome treba takva reklama?
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Jet set burekdzija


Just be what you are.....

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 6424
Zastava Belgrade
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.15
mob
Samsung S7
Nisam citao sve komentare....ali vecunu jesam.Ne znam, ja bih svakom ko podigne ruku na zensko istu otkinuo iz ramena.Mozda sam malo pristrasan jer zivim sa zenskacima.........prosto ne postoji nacin da se opravda fizicko nasilje prema lepsem polu.Doduse ima ovde i klinaca koji to jos ne kapiraju.......kao i budala koje tako nesto mogu da pravdaju.Prosto se stavis u situaciju da zamislis isti scenario prema tvojoj majci,zeni,sestri,cerci....
IP sačuvana
social share


This is where we hold them!This is where we fight!! This is where they die !! King Leonidas
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 16:35:37
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.