Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 18:40:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pretučen francuz na obilićevom vencu.  (Pročitano 7142 puta)
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Gledam na B92 snimak iz bolnice gde se taj navijac nalazi,kazu zivot mu je u opasnosti...ono strasno izgleda,povreda na grudnom kosu naneta nekim tvrdim predmetom,povreda lobanje,abdomena i oka....kakav ce njegov zivot biti ako uspe da se oporavi od ovoga.I ne mogu da verujem da neko sada ovde na forumu mesa politiku sa ovim sto se desilo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Јер, Они нису Ми.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 16345
Zastava Sirte
OS
Windows XP
Browser
Safari 0.3.154.9
mob
Nokia 
Citat
kakav ce njegov zivot biti ako uspe da se oporavi od ovoga.I ne mogu da verujem da neko sada ovde na forumu mesa politiku sa ovim sto se desilo...
Жао ми било којег човека!
Нико није терао Ђиласа да иде у болницу!А ако је отишао по којем основу он нешто прича!Брине се за грађане! Је ли он нешто рекао кад је крвнички убијен Ранко Панић?Желиш ли да знаш какав је он третман имао у том Ургентном Центру? Да ли после његовог убиства покренута истрага?Где је тада била Лекарска комора?
А ја ћу да ти кажем да је томе и паради циљ да се забране сва окупљања грађана,како је већ урадио њихов партнер у лоповлуку Мило Ђукановић!
IP sačuvana
social share
Вуковар је коштао хиљаде српских живота – добрим делом управо оних наочитих момака који су 10. марта 1991. у колонама пристигли на Теразијску чесму са Звездаре, Карабурме, Чубуре, Чукарице, и из разних приграђа.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Јер, све до слома „Шездесет осме“ у Београду би се и пролазници на улици умешали у тучу, јачему вичући: „Шта си навалио на слабијега!“
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


...on kaze zivela droga a ja ziveo Burek....

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 7270
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 
Ok sve to ali meni je zao tog coveka zato sto se bilo ko od nas mogao naci u toj situaciji.Volis neki klub i navijas za njega,odes na utakmicu i jbg,posle toga se boris za soj zivot.Uvek je bilo tuca pred fudbalsku utakmicu ali ovo mi vise izgleda kao pokusaj ubistva.
« Poslednja izmena: 18. Sep 2009, 23:27:23 od Cane Mafija »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7878
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.64

Citat
Uvek je bilo tuca pred fudbalsku utakmicu ali ovo mi vise izgleda kao pokusaj ubistva.

Зна то У-92 да представи као да је сишао са вешала или да су га у задњем тренутку извукли испод гиљотине.Ако то теби само изгледа као -покушај убитства -,онда је то супер!
Заказао им продуцент  Smile
IP sačuvana
social share
Pokreni Se Srbine  Мој Србине                                                   Ramon Molinas Belza
Za Zivot Srbije                       нигде нећеш стићи                                        Vecna mu Slava!
Celo Srbstvo Diglo Se            главну ријеч воде бранковићи                          
Za Zivot Srbije                      устај Гавро,пуцај иза угла
                                            не можемо живјети од РУГЛА!
DVERI SRBSKE
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.2
a,znaci,Franzcuza su pretukli...  Smile
a ja razumeo da su pretukli nekog pedera...jos sam juce prosao tuda,bas da vidim mesto sukoba,oko 8 sati...  Smile
eh...lepse bi bilo da su pretukli pedera.
a sto se tice Francuza...
s jedne strane se slazem sa @Bf-om i @Gambinom da su nas oni bombardovali 99te,ali,s druge strane se slazem sa @bulajkom da nijedan covek na svetu ne treba da bude tako pretucen zbog jedne takve glupe stvari kao sto je utakmica.(dobro,osim mozda amera...  Smile
 Smile
ne znam sta da vam kazem.jedino u sta sam siguran je da bi mi bilo draze da je u pitanju neki peder,ali,opet...cak i tada bi ovakvo prebijanje bilo previse...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.2
mob
Alcatel 
Ok sve to ali meni je zao tog coveka zato sto se bilo ko od nas mogao naci u toj situaciji.Volis neki klub i navijas za njega,odes na utakmicu i jbg,posle toga se boris za soj zivot.Uvek je bilo tuca pred fudbalsku utakmicu ali ovo mi vise izgleda kao pokusaj ubistva.

Tačno, setite se pre neku godinu kada su Grci u Solunu pretukli srpske navijače. Ja sam tih dana bio u Solunu, kada sam saznao za događaj, nije mi bilo jednostavno. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sors aspera monstrat amicum

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3520
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Samsung Galaxy II
ja se slazem sa gambinom!
koj ce nam moj ti stranci!kakvi bre turisti! sve to prebiti cim se usudi da predje granicu,da se sete kad su nas bombardovali i pobili nejac! i naravno oteli kosovo sveto!
i sta ce nama njihove pare.dinar je dinar brale moj! nas a domaci!
i lepo kaze Nksmjerbduoenj,sta koj moj se brinu za njega? ima nasih koji cekaju u redu u cekaonici,a nece da ih prime,ne pricaju stranjski.
evo pre dva dana izgorese onu devojcicu sa bakljom.gde je bio tada djilas,mamicu mu...
sve ja to podrzavam,uostalom,nema mesta dovoljno u lazi,pa bolje da ih podrzavam,nego da se uskopiste
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Идемо даље, идемо дуже, идемо шире...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1512
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
LG 
Citat
Болесно је што ви подржавате Французе, исте оне који су убијали српску децу 1999. године.
Ја кажем да је то за осуду, али са друге стране свако помињање Француза српски народ подсећа на бомбардовање.

Само што се овде не ради о Французима, него о теби. Представљаш се као православац, а прижељкујеш нечију смрт, само зато што долази из по теби, проблематичне државе.

И по неко помињање француског народа Србе подсећа и на савезништво из Првог светског рата, на све уметнике, философе, књижевнике, музичаре, државнике, хуманисте,  па и ратнике које су Французи дали. Али и на идеале који су настали у овој земљи, по први пут обликовани у државно устројство искрено и у потпуности, од антике, на овамо.


Citat
Нека француски империјалисти кажу колико да им дугују српски порески обвезници, да исплатимо го%на као што смо морали за Миладина.

"Нека Срби кажу колико кошта та њихова крв, (из 1. рата) па да наставимо даље".

Стјепан Радић у скупштини који тренутак пре него што га је Пуниша Рачић убио.

Видимо ли неке сличности?


Citat
Ено га Вучић издајник на слици,док је још био Радикал.
Зашто он и његова новостворена странка не потеже то питање-Који жандар се тако бесумучно иживљавао над покојним Панићем да је овај преминуо-?

Износиш лажи, као по обичају.

Српска напредна странка је једина која стално поставља ово питање. Представници СНС на челу са Вучићем и Николићем максимално помажу породицу покојног Ранка, те обележавају његову трагичну смрт у складу са српским обичајима, не дозвољавајући да падне у заборав.

Са друге стране, СРС (иста она коју подржаваш) ништа не предузима у вези трагично настрадалог Панића, само зато што му је породица учлањена у напредњаке. Толико о људскости.

Баш као што бране својим активистима да помињу Радована Караџића, од како му је брат Лука подржао Тому.

Ранко је страдао од руке зла, истог оног зла које је овог француског навијача довело у животну опасност.
« Poslednja izmena: 19. Sep 2009, 01:08:17 od Ramms+ein »
IP sačuvana
social share
Παντα ρει και ουδεν μενει
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Nokia 6230
 Smile Smile Smile
Sta veli Joca-Jox Marseljeza nacisticka himna?
Nemam reci. Sta da je neko od nas nosio neku majicu, bilo koju i da je bio u mesto tog Francuza. da je sa nekim progovorio par stranih reci, a bulumenta divljaka navali stanglama i baci te u rupu?

Laza Lazarevic je blazenstvo za neke.
Brisem ovaj topik sa bookmark-a.
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
Francusko ministarstvo spoljnih poslova saopštilo je u petak da očekuje da srpske vlasti brzo rasvetle napad na francuskog državljanina koji je teško povređen u Beogradu i da odgovorni za to nasilje budu izvedeni pred lice pravde.

Portparol Ministarstva Bernar Valero izjavio je da su u Beogradu u četvrtak uveče, pred početak meča Partizan-Tuluz, povređena tri Francuza od kojih su dvojica lakše povređena i da oni treba uskoro da napuste Srbiju, ali da je "stanje trećeg povređenog, 28-godišnjaka, vrlo zabrinjavajuće".

"Očekujemo od srpskih vlasti da brzo potpuno rasvetle taj napad, da odgovorni za nasilje budu brzo uhapšeni i izvedeni pred sud. Takođe i da bude povedena odlučna akcija protiv tih grupa huligana, dobro poznatih po svojim nasilnim akcijama", rekao je Valero, objavljeno je na sajtu Ministarstva spoljnih poslova Francuske.

Portparol Kliničkog centra Drago Jovanović izjavio je da je francuski državljanin koji je teško povređen u napadu huligana u centru Beograda operisan u toku dana na Institutu za kardiovaskularne bolesti, ali je i dalje u životnoj opasnosti.

"Jako su teške povrede, pa je bila i teška operacija. Reč je o operaciji grudne aorte, ali on ima povrede mozga i oka... Operisao ga je najbolji tim lekara... Ne mogu govoriti o prognozama, ali je on i dalje životo ugrožen", rekao je Jovanović.


Izvor: MTS-Mondo
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 20. Apr 2024, 18:40:57
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.