Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prestanite da lažete sebe − počnite da živite !  (Pročitano 4114 puta)
15. Sep 2010, 04:30:05
Veteran foruma
Superstar foruma


Life iz simple, make choices and don't look back

Zodijak
Pol
Poruke 50236
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.8
Vreme je da investirate u potpuno nov stav!
Da li ste ikada rekli sebi nešto toliko puta da ste na kraju počeli da verujete u to? Ljudi veruju onome što se događa u njihovim glavama do te mere da često zanemare istinu. Nastavite da čitate i otkrijte da li je ono što vidite činjenica ili zabluda...


Glava vam kaže:
NIKADA NEMAM VREMENA ZA ODMOR!
Ne stižete da odmorite noge između posla, nedeljne kupovine, zabavlja­nja prija­telja, toga da budete savršen partner i spa­ša­vanja sveta? Ako se osećate kao da dan nikada nema dovoljno sati, to verovatno nije istina. Ono što zaista mislite jeste da se niste zaista ostvarili tokom dana.
Uvidite istinu Preuzmite kontrolu toko što ćete sebi određivati vremenske granice za svaki posao koji morate da završite. Kada je vreme koje ste sebi postavili isteklo, stanite i prebacite se na sledeći zadatak. Uskoro ćete početi da završavate stvari u okviru određenih vremenskih gra­nica. Na kraju, dajte sebi petominutnu pauzu da se usredsredite na odmaranje.

Glava vam kaže:
MI SMO SAMO PRIJATELJI!
Što vas više ljudi zadirkuje u vezi sa vašom prijateljicom, tim zbunjeniji postajete pokušavajući da ih ubedite da je to čisto platonski. Ovo je odbrambeni mehanizam. Govereći sebi da vam se neko ne dopada kada vam se dopada jeste način da zaštitite sebe od povređivanja.
Uvidite istinu Prvo, razmislite o tome da li vam se toliko sviđa ta žena da biste ugrozili prijateljstvo. Ona možda neće reagovati na način na koji biste vi želeli i nakon toga biće vam teško da vratite prijateljstvo tamo gde je bilo. Navedite prija­teljicu da vam kaže kako se ona oseća. Ako vaša ljubav nije uzvraćena, pomislite koliko ste srećni što je uopšte imate u svom životu.

Glava vam kaže:
NIŠTA MI NE IDE OD RUKE!
Ako ste se tek ošišali, postoji šansa da će izbiti pljusak onoga trena kad izađete iz salona. Prema vama, svet kao da vam stalno čini nepravde u životu. Ali da li je to zaista slučaj? Realnost je verovatno to da ste imali jedno veliko negativno iskustvo koje je obojilo sve ostalo.
Uvidite istinu Trenirajte mozak da se koncentriše na dobre stvari koje se doga­đaju, umesto da se fokusira­te na loše stvari. Bićete manje okrenuti negativnim aspektima kada otkrijete koliko se bolje osećate kada vidite lepotu koja vas okružuje.

Glava vam kaže:
BIĆU BOLJI OD PONEDELJKA!
Ako uhvatite sebe kako ste ponovo zaglavili do kasno ili ogovarali prijatelje dok ste sebi obećali da ćete sledeće nedelje biti savršena osoba, potrebno je da ponovo razmislite o svom životu.
Uvidite istinu Napravite SSMP tabelu ako uhvatite sebe da stalno odlažete stvari. Podelite parče papira na četiri sekcije, stavljajući slova S (za snagu), S (za slabost), M (za mogućnosti) i P (za pretnje). Pomislite na promenu koju imate na umu i upišite vašu snagu i slabosti u vezi s tim i mogu­ćnosti i pretnje koje može da donese. To će vam pomoći da odlučite da li će promena biti vredna truda.

preuzeto sa MEN's health
IP sačuvana
social share
Od kada su fenicani izmislili novac pitanje zahvalnosti je za mene reseno
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
mob
Nokia 
Citat
NIŠTA MI NE IDE OD RUKE!
Ako ste se tek ošišali, postoji šansa da će izbiti pljusak onoga trena kad izađete iz salona. Prema vama, svet kao da vam stalno čini nepravde u životu. Ali da li je to zaista slučaj? Realnost je verovatno to da ste imali jedno veliko negativno iskustvo koje je obojilo sve ostalo.
Uvidite istinu Trenirajte mozak da se koncentriše na dobre stvari koje se događaju, umesto da se fokusirate na loše stvari. Bićete manje okrenuti negativnim aspektima kada otkrijete koliko se bolje osećate kada vidite lepotu koja vas okružuj

uh.. kako mi nekada krene dan . sve mi ispada iz ruke , prosipam , ne legnu mi pare (kao danas  Smile ),auto pocne da stuca i zajebava , dete me ne slusa , muz me ne cuje ... onda na sve to zaista odem kod frizera , pa bude kise , nista od frizure ... pa me keva maltretira , davi po pola sata na telefon , jbt gde spava tako pametna ? Smile...i tako  Smile... lepo se pitam kad ce da pukne da sekira od gore i da me spici posred cela  Smile
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.62
Citat
NIKADA NEMAM VREMENA ZA ODMOR!
Covek uvek ima vremena za sve u zivotu, pitanje je samo kako ga rasporedjuje

Citat
MI SMO SAMO PRIJATELJI!
Glupost, prijateljstvo je prijateljstvo i to treba u startu da se odvoji

Citat
NIŠTA MI NE IDE OD RUKE!
Ovo je tacno. Zivot je siv a ne crn ili beo i treba se fokusirati na dobre stvari

Citat
BIĆU BOLJI OD PONEDELJKA!
Ako zelite da se menjate dzaba tabele: "Just do it!!!" Smiley
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.50
mob
Samsung 111111
Neka .. ja cu da zivim u lazi.. Smile
Od ponedeljka cu da krenem da ucim..da se odmorim malo..nemam bre vremena za odmor a i ne ide mi od ruke
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1369
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
To su najjace fore: od ponodeljka, od prvog u mesecu, od nove godine i na kraju kad sve propadne onda ponovo u krug.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Боље да боли истина него да утеху пружа лаж

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4000
OS
Windows XP
Browser
Opera 10.61
Neka .. ja cu da zivim u lazi.. Smile
Od ponedeljka cu da krenem da ucim..da se odmorim malo..nemam bre vremena za odmor a i ne ide mi od ruke

+1
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.13
mob
Qtek 小米
Лажи када је неопходно да би се боље осећао и немој да говориш истину ако ћеш се због ње осећати лоше.

IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Iščeznuće problema kroz poricanje stvarnosti.

Zodijak Taurus
Pol Žena
Poruke 30885
Zastava Tatooine
OS
Windows Vista
Browser
Chrome 6.0.472.59
Лажи када је неопходно да би се боље осећао и немој да говориш истину ако ћеш се због ње осећати лоше.
Da, i dođi za par godina kod mene na terapiju jer si u debeloj depresiji ili mucaš. I da, mnogo će da te košta terapija.  Smile Zaključak: ne isplati se lagati, svakako ćeš platiti na ćupriji.  Smile
IP sačuvana
social share
"I find your lack of faith disturbing". Darth Vader
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1369
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.9
Zakljucak je da treba biti racionalan. Ako biram izmedju svakodnevnog govorenja istine i loseg osecaja ili izmedju svakodnevnog laganja i dobrog osecaja i mozda nakon 3-4 godine davanja 1/3 plate za par terapija i kutiju prozac-a ja ipak biram ovo drugo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.13
mob
Qtek 小米
Лажи када је неопходно да би се боље осећао и немој да говориш истину ако ћеш се због ње осећати лоше.
Da, i dođi za par godina kod mene na terapiju jer si u debeloj depresiji ili mucaš. I da, mnogo će da te košta terapija.  Smile Zaključak: ne isplati se lagati, svakako ćeš platiti na ćupriji.  Smile
Чим купиш кревет долазим.  Smile

Него препоручујеш да говорим истину по сваку цену ???  Smile  Smile
Значи, кад год ме девојка, колегиница или било која жена пита ''да ли сам смршала мало ?'' ... требало би да кажем ону сурову истину ''да дебља си него што си била раније''.
Или да мало замаскирам истину ... ''дебља си, али када се обучеш у црно, изгледаш као да се ниси угојила''.
 Smile

Уосталом ко одређује те параметре ? Шта ако је оно што се представља као истина у ствари лаж ?
Балкан је најбољи пример, као и данашњи светски поредак.




IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.