Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prestanimo da placamo el. energiju i vodu jer je to prirodno bogatstvo!  (Pročitano 10765 puta)
Zvezda u usponu


Everything I touched was golden

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1169
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Nokia N82
pa on ne uzima kompletne nasa bogatstva nego samo jedan deo koji njemu sleduje.u ostalom nije ni bitno, licno mislim da je neizvodljivo, drzava bi to skontala kao " oces da se odcepis da ne placas nista- odrali bi od poreza
IP sačuvana
social share
Everything I touched was golden
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


bastra od boga data!

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 529
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
izgleda mi da je problem u postoanju drzave, hajde da ukinemo drzave, nego problem koju cemo veru da prihvatimo, AL Kaida samo to iceka da se nametnu sa svojom verom. da nema AL Kaide i takvih molgi bismo lepo ziveti i bez drzave koja nas stiti..
IP sačuvana
social share
Bastra od Boga data!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows XP
Browser
Safari 3.0.3
mob
Apple iPhone SE 2020
Kahm... "Zivotinjska farma"  Smile
« Poslednja izmena: 24. Sep 2007, 12:59:23 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 21103
Zastava Ту негде...
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
Kahm... "Zivotinjska farma"  Smile

Сви су једнаки, само су неки једнакији од других. Smile
« Poslednja izmena: 24. Sep 2007, 13:18:35 od Ghost »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9097
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
SonyEricsson k310i
Tema je dobra ali steta sto nemam vremena da se njoj vise posvetim.Tesla je to i zeleo ali mu odedjene licnosti to nisu dozvolile.Da je on to uradio mi bi danas imali besblatnu elektricnu energiju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
besplatne energije nece biti nikad jer proces transformacije i distribucije uvek koshta . jedino ce mozda nekad drzava placati energiju umesto gradjana (mada ce opet neko morati da daje pare drzavi  Smile) . to je slichno onome shjto npr danas imamo u arapskim zemljama - gorivo po vrlo niskim cenama  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Everything I touched was golden

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1169
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.23
mob
Nokia N82
jedino ce mozda nekad drzava placati energiju umesto gradjana (mada ce opet neko morati da daje pare drzavi  Smile) .

nije drzava tu da placa za gradjane. nego je tu da gradjani placaju za nju. to i jeste problem sto bi taj transport energije bio jeftiniji da nije drzave. pa im to jos i malo pa im trebe i RTS pretplata.
jos malo pa ce prodavati i maglu. a kako je ova godina bila susna od sledece ce mozda prodavati i kishu
IP sačuvana
social share
Everything I touched was golden
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15472
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
dobro ,ti si sad krenuo da objashnjavash da je eps korumpiran - ko da mi to ne znamo i ko da je to jedino korumpirano preduzece u drzavi tadica&koshtunice  Smile ali i u savrshenoj drzavi ,el.energija bi morala da koshta neshto.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


bastra od boga data!

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 529
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
tesla je gotovo besplatno poklonio covecanstvu svoje pronalaske, da bi zivot bio laksi a ne da se pojedinci bogate.
kada se lednici otope bice drugacije, moracemo da delimo ono malo sto nam je ostalo jer ce novac koji su sakupili da im se namoci pa nece biti za upotrebu ako ga ne pretvore u plasticni....
IP sačuvana
social share
Bastra od Boga data!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


E grom vas gadjo...

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1210
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.7
mob
Nokia 1100
Ako bi posli od toga da je sve zajednicko verovatno bi se vratili nazad u kameno doba. Jer ne bi bilo profita u proizvodnji i prodaji, pa onda niko i ne bi bio zainteresovan da unapredjuje i inovira. Jer ako ja nesto mojom mukom stvorim necu moci to da unovcim vec ce to sve biti nase pa ce neko jaci doci da mi objasni da sam ja to ustvari napravio od njegovog dela prirodnog bogatstva. Salu na stranu, niko meni ne brani da zahvatam vodu iz Save ali ako na taj nacin ne platim drzavi ona ce naci drugi nacin da mi naplati recimo za drumarinu da bih stigao od kuce do reke. I usput niko ne brani postavljanje solarnih celija i vetrenjaca ali ako hocete mini centralu da napravite za to ima debelo da platite opet drzavi. Drzava je trenutno neminovno zlo te moramo sa tim da zivimo, i lakse mi dodje da platim vodu nego taksu za RTS ali moram.
IP sačuvana
social share
Nemoj, sine, govoriti ni činiti krivo. Bolje ti je izgubiti glavu, nego svoju ogriješiti dušu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.129 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.