IN < - Preporucite kozmeticke proizvode - >LO
(1/73) > >> :: Odgovori!
Autor: montenegrina :
Evo jedne tipicno zenske teme, dakle kako kaze naslov ovde mozemo jedni drugima davati kozmeticke savete i deliti iskustva vezana za kozmeticke proizvode. Znaci sta vas je od kozmetike posebno odusevilo a koji su to preparati u koje ste se razocarali.

Evo ja sam, na primer, trenutno zadovoljna kolekcijom za kosu Gliss Kur od Schwarzkopf-a.

Sto se tice krema za lice trenutno koristim  Dr. Hauschka  kremu od dunje.

Autor: malo lane :
Ovo stvarno nije loša tema! bravo....Napokon mogu reči svim djevojkama koje muči masna koža lica i onaj fuj bljak sjaj lica nakon par sati da je mene spasio serum - Gatineu Mateliance...Jednostavno je čudo...Cijeli dan sam mirna i koža mi je meka i lijepa, a da se ne sjaji...Isprobala sam sve i svašta i slučajno u nekom časopisu vidjela reklamu i odlučila probati....Rezultati su odlični....Jedini proizvod koji me uspio toliko oduševiti svojim učinkom...!
Autor: montenegrina :
malo lane,

Gde ima da se kupi?
Autor: Anea :
Neutrogena Visibly clear 2in1
daily wash i 5-minutna maska...

Odlicna je kako za problematicnu, tako i za one koji nemaju vecih problema sa aknama, mitiserima ili masnom kozom. Glavni sastojci su salicilna kiselina i prirodna glina. Masku treba drzati ne duze od 5 minuta, jer se moze desiti (kao meni  ) da  vam se koza zacrveni i ispuca... Ja je koristim vec par meseci i mogu da kazem da su rezultati vrlo dobri, da ne kazem odlicni... koza cela i obraza vise nije toliko masna, a i mitiseri je manje... Kosta 490-550 dinara i moze se naci u svakoj bolje opremljenoj apoteci...
Autor: malo lane :
Ja sam je kupila u samome centru grada Zagreba u boljoj parfumeriji...Ne znam tko je kod vas uvoznik, ali mora je biti u nekim boljem parfumerijama...
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana