Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 559 560 562 563 ... 574
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pitajte šta vas zanima ~ tražite preporuku ~ preporučite igru  (Pročitano 773728 puta)
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11
OS
Windows
Browser
Chrome 24.0.1276.0
Igrica je logicka,radi se o tome da imas neku figuru i ispod traku na kojoj stalno izlaze male figure u obliku trougla,pravougaonika,kvadrata itd.... i te figure treba uklopiti u ovu veliku zadatu figuru iznad te trake,a pored toga postoji i alat u obliku cekica i svega ostalog koji sluzi da polomis figuricu koja ti ne treba.Toliko se secam ako neko zna kako se zove ova igrica bio bih mu zahvalan.Hvala unapred Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows XP
Browser
Chrome 37.0.2062.124
Može li neko pomoći ako zna.
Igram neki od zimskih servera traviana, ali nikad ne igram ja, nego bot, odnosno skripta.  Mislim, neopisivo mi je glupo sate i sate provoditi za compom i samo da klikam.  Ali sa botom je sasvim drugačije.  Fino ga podesiš za 20 min svaki dan, i uvijek si među top 30-40 igrača.
Ali sada su uveli captcha cod tamo i on otkrije sve botove koje sam koristio do sad.  Najdraži mi je travian-tactic skripta, ali ni ona ne prolazi sada.
Evo upravo pregledam neke video materijale o softverima koji automatski rješavaju tu captchu, majku joj.  Jbga put je dug do rješavanja tog problema, a i potanak sam sa engleskim.
Pa, ako neko ima volju da pomogne, odnosno da je već rješio ovaj problem ili zna kako se rješava neka se javi na mail:
halcoboss@gmail. com
Unaprijed hvala.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 33.0
Trenutno igram "DEAD TRIGGER 2" ali cenim da će mi brzo dosaditi. Dakle dajte nešto u sličnom fazonu.

Čista pucnjava, bez razmišljanja ili velike težine. Samo za opuštanje mozga.
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11
OS
Windows
Browser
Chrome 24.0.1276.0
Igrica je logicka,radi se o tome da imas neku figuru i ispod traku na kojoj stalno izlaze male figure u obliku trougla,pravougaonika,kvadrata itd.... i te figure treba uklopiti u ovu veliku zadatu figuru iznad te trake,a pored toga postoji i alat u obliku cekica i svega ostalog koji sluzi da polomis figuricu koja ti ne treba.Toliko se secam ako neko zna kako se zove ova igrica bio bih mu zahvalan.Hvala unapred Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 7787
Zastava
OS
Unix Sun
Browser
Ucweb 2.0
Citat
Trenutno igram "DEAD TRIGGER 2" ali cenim da će mi brzo dosaditi. Dakle dajte nešto u sličnom fazonu.
Čista pucnjava, bez razmišljanja ili velike težine. Samo za opuštanje mozga.
Probaj BF 4
IP sačuvana
social share
ГРОБАРИ ТРОШКА ИЗА СВАКОГ ЋОШКА
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3056
OS
Windows 7
Browser
Chrome 34.0.1847.116
mob
LG G3
Danas se nešto smorio i nađem disk od madden nfl 08 i instaliram i onda se setim da i kad sam je kupio nisam znao da igram,a Boga mi ni sad ne mogu da se pohvatam  Smile

Jel ima neko ko je igrao ovo da da koji savet kako se ovo igra jer uvek sam se nervirao koliki sam zajeb napravio kad sam kupio pa još oridjidji disk  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
Igra mi se nešto kao dobri stari Total War Medieval 2. Smiley Šta da uzmem, Shogun 2 ili Rome 2? Ili pak nešto treće?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
Ako može jedan BUMP, pošto mi se čini da ovu temu niko ne vidi. Magic neka posle izbriše post.

Dakle

Igra mi se nešto kao dobri stari Total War Medieval 2. Šta da uzmem, Shogun 2 ili Rome 2? Ili pak nešto treće?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Adapt or die!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 5620
Zastava Beograd, Voždovac
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 34.0
mob
SonyEricsson K610i
Shogun 2 bez puno razmišljanja sa sve ekspanzijama.  Smile
Rome 2 je bio bagovit u početku i imao je daleko manje novina nego Shogun 2. E, sada ne znam kakva je situacija danas sa njime.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Sertifikovani hejter i negativac

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32361
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 32.0
Hvala batice.  Smile Možda još neki predlog, još nešto osim Total Wara?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 559 560 562 563 ... 574
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.084 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.