Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ирска рекла "да" на референдуму?  (Pročitano 6888 puta)
Svedok stvaranja istorije


Sreća je kada ti smrt zakuca na vrata a ti nisi tu

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 15304
Zastava Сремска Митровица
OS
Windows Vista
Browser
Safari 4.0.2
mob
Alcatel 
Pozdravljam hrabru odluku irskih gradjana i nadam se da ce uskoro Toni Bler postati predsednik EU , jer ce tako i nasa pozicija biti bolja  .

Ovo kao iz neke čitanke , fali ti još smo slika nšeg , hrabrog, vođe, Josipa Skroza. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 203
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
E , tu se mi iz LSPa razlikujemo od vas iz DSa !! Mi nismo vlast radi vlasti , vec radimo u unteresu naroda  ( a nismo vlast  zato sto je ovde preko  90 % naroda bez visokog obrazovanja ) , pa zato  zelimo da podrzimo gospodina Blera jer mi mislimo na dobro ovog naroda kome je gospodin Bler vrlo naklonjen  , a vi mislite samo za Tadicevu fotelju  pa otezete sa ispunjavanjem uslova za ulazak u nasu dragu EU , jer ce tada Toni Bler biti nas predsednik , a ne Tadic ! To je kratkovida i stetna politika .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Dođoh, videh, osvojih!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10979
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
Nokia 6300
Ovi iz Blica lupetaju (po običaju) gluposti na kub, kao i ostali mediji na njihovom nivou, poput Kurira, Pressa, Alo! i sl. Kojom magijom očekuju da će Hrvatska da uđe u EU 2010? Osim ako ne bude išlo po NATO liniji, kao i u sličaju Baltičkih repbulika bivšeg SSSR, bivše Čehoslovačke i ostalih država nekadašnje VU.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
E , tu se mi iz LSPa razlikujemo od vas iz DSa !! Mi nismo vlast radi vlasti , vec radimo u unteresu naroda  ( a nismo vlast  zato sto je ovde preko  90 % naroda bez visokog obrazovanja )

Значи народ је глуп па зато нисте на власти, односно ви радите у интересу народа само што то глупи народ не зна? Јел тако?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12298
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
mob
Nokia 6230
E , tu se mi iz LSPa razlikujemo od vas iz DSa !! Mi nismo vlast radi vlasti , vec radimo u unteresu naroda  ( a nismo vlast  zato sto je ovde preko  90 % naroda bez visokog obrazovanja )

Значи народ је глуп па зато нисте на власти, односно ви радите у интересу народа само што то глупи народ не зна? Јел тако?
Nije naaaarod glup. To je rulja, zlonamerna. Hoce sise bez motike, pa kad ne dobije pljuje i bljuje. Stavi koga god hoces na vlasti. Svi su se vec izredjali. Slabo sise od amera. Ako je uzmu sasvim, nastupice maloruska nirvana crkavanja od gladi.
« Poslednja izmena: 16. Okt 2009, 12:03:10 od shkorpion »
IP sačuvana
social share
Srbin je lud, Srbin je proklet. Jednom ga ubi, on hoce opet!!! :  Bora Corba.
Ne kradite. Vlast ne voli konkurenciju shkorpi
Trudnice,ja znam kako vam je Toma Nikolic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 203
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
E , tu se mi iz LSPa razlikujemo od vas iz DSa !! Mi nismo vlast radi vlasti , vec radimo u unteresu naroda  ( a nismo vlast  zato sto je ovde preko  90 % naroda bez visokog obrazovanja )

Значи народ је глуп па зато нисте на власти, односно ви радите у интересу народа само што то глупи народ не зна? Јел тако?
Nije naaaarod glup. To je rulja, zlonamerna. Hoce sise bez motike, pa kad ne dobije pljuje i bljuje. Stavi koga god hoces na vlasti. Svi su se vec izredjali. Slabo sise od amera. Ako je uzmu sasvim, nastupice maloruska nirvana crkavanja od gladi.

Tako je .
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 41879
Zastava Рума, Србија
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.0.14
То алексо мај-сто-ре!! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone SE 2020
Klaus popušta u pregovorima oko Lisabonskog sporazuma
Autor: Beta | Foto:Reuters | 16.10.2009. - 19:58

Češki predsednik Vaclav Klaus popustio je danas u svojim zahtevima i ne insistira više da se zbog izuzeća Češke ponovo otvara ratifikacija Lisabonskog ugovora u celoj Evropskoj uniji već bi mu bio dovoljan način na koji je EU dala garancije Irskoj.

 
"Zahtev predsednika Vaclava Klausa da Češka bude izuzeta iz primene Povelje osnovnih prava može da se ispuni i bez ponovne ratifikacije Lisabonskog ugovora. Pregovaramo sa vladom o više varijanti, jedna od njih je i put kakvim se krenulo sa Irskom", kazao je danas Klausov kancelar Jirži Vajgl.
Češki evroskeptični predsednik je sve do danas odbijao da bi mogao da se zadovolji načinom na koji je EU garantovala Irskoj izvesne privilegije, i tražio da se sam Lisabonski ugovor dopuni primedbom što bi značilo vraćanje ratifikacije na sam početak. Šefovi država i vlada EU obavezali su se političkom deklaracijom da će garancije Irskoj biti ratifikovane kao sastavni deo prvog sledećeg međunarodnog sporazuma - računa se pristupnog sporazuma Hrvatske. I češka vlada je popustila danas u sporu sa šefom države oko njegovog neočekivanog ultimatuma da potpiše Lisabonski ugovor što bi on u skladu sa Ustavom trebalo da učini bez ikakvog uslovljavanja pošto su sporazum još proletos usvojila oba doma češkog parlamenta.
Za sada nezvanična zamisao vlade jeste da bi Klaus mogao da dođe na njenu sednicu kada bude usvajala stavove Češke za predstojeći samit EU 29. i 30. oktobra. Klaus bi zatim na konferenciji za novinare javno saopštio da neće postavljati nikakve nove uslove i da će Lisabonski ugovor potpisati ako Ustavni sud konstatuje da je u skladu sa Ustavom zemlje, a vlada sa ostalih 26 članica EU dogovori garancije da će Češka biti izuzeta iz primene Povelje osnovnih prava, javlja češka agencija ČTK.
Neki od ministara nagovestili su agenciji da bi vladi bilo dovoljno da se Klaus na to obaveže i u nekom od intervjua u češkim medijima. Evroskeptični češki predsednik Vaclav Klaus je trenutno jedina prepreka da sporazum o reformi evropskih institucija stupi na snagu.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Подавите либерале

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 3937
Zastava Србија,Београд,Звездара
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.3
mob
SonyEricsson k530i
Колико год да је народ глуп,држање ЛДПа у опозицији је паметно  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.1 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.