Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 21:34:36
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prekid diplomatskih odnosa zbog Kosova  (Pročitano 7646 puta)
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 296
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
a sa Amerima treba igrati onako kako oni igraju sa nama: PRLJAVO! Recimo njihovim firmama udarati rampu ako hoce da udju na nase trziste onako kurvanjski iza kulisa, slabije kontaktirati sa njihovim diplomatama, minirati ih gde god se to moze.
Pametno,tako treba!
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Uz Moravu vetar duva,stari ribar tajnu cuva,niko za nas nemora da zna.....Samo za hrabre-Klik
Ako neko misli da će zaustaviti sprovođenje zakona time što će mene ukloniti onda se grdno vara, jer ja nisam sistem.....Aha,ko pa ne!....jok ja!....To kod mene ne prolazi.....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
У праву је ^BO$$^ , треба бити опрезан, хладне главе и смирен ... када гађаш снајпером америчко-шиптарске свиње, јер може да ти се затресе рука.

Рашо пусти досманлије да се прво договоре, да ли желе евро интеграције без атлантских интеграција, да ли желе то заједно или можда желе само атлантску интеграцију.
Видиш да нису били способни ни да сачувају Црну Гору, сада својим пријатељима поклањају и КиМ, а последња сламка спаса им је Слобина творевина Р.С.

ZvezdasBG , па кад је Русија XVI век, што твоји трчкарају тамо, што су се ухватили за тај руски вето.
Ако хоћеш евро-интеграције, одрекни се Косова, то нам твоји западњаци предлажу.
У чему је проблем сви су изабрали XVI век, не рачунајући Чеду.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 296
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
сада својим пријатељима поклањају и КиМ,
Ko ? Kostunica ?
 Smile
Sem Cede ja neznam drugog....
 Smile
ZvezdasBG , па кад је Русија XVI век, што твоји трчкарају тамо, што су се ухватили за тај руски вето.
To je dobro receno.
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Uz Moravu vetar duva,stari ribar tajnu cuva,niko za nas nemora da zna.....Samo za hrabre-Klik
Ako neko misli da će zaustaviti sprovođenje zakona time što će mene ukloniti onda se grdno vara, jer ja nisam sistem.....Aha,ko pa ne!....jok ja!....To kod mene ne prolazi.....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
Citat
Ko ? Kostunica ?
 
Sem Cede ja neznam drugog....
 
Ако до независности КиМ дође, кривац ће бити онај ко у том тренутку буде на власти, јер није био способан да то заустави.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5

ZvezdasBG , па кад је Русија XVI век, што твоји трчкарају тамо, што су се ухватили за тај руски вето.
Rusiju stavljati u grupu sa Ganom je u najmanju ruku smesno. Rusija predstavlja jednu od svetskih velesila i njihovu podrsku nasim zahtevima apsolutno cenim. I to nisu "moji" vec legitimno izabrani predstavnici vlasti. Ono sto vi necete biti nikada.
Ако хоћеш евро-интеграције, одрекни се Косова, то нам твоји западњаци предлажу.
To predlaze SAD, a drugi nece da kontriraju jer ih za Kosovo boli ona stvar. Ionako oni na to gledaju u fazonu: "Svi ce oni jednog dana u EU". i nisu moji zapadnjaci. Brate smaras sa ti sablonima ko ona kozmeticarka Jovanovicka.
У чему је проблем сви су изабрали XVI век, не рачунајући Чеду.
Ti ocigledno imas zesci problem sa racionalnim rasudjivanjem.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.0
ja stvarno ne znam sa kim mi imamo diplomatske odnose...nasi politicare guze gde god da dodju...cak ih i indonezani zajebavaju Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Citat
Ko ? Kostunica ?
 
Sem Cede ja neznam drugog....
 
Ако до независности КиМ дође, кривац ће бити онај ко у том тренутку буде на власти, јер није био способан да то заустави.

Da, samo sto po toj logici vas radikale treba da streljamo za izdajstvo jer ste sedeli u vladi koja je odobrila ulazak stranih trupa na deo nase teritorije!
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 296
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Ако до независности КиМ дође, кривац ће бити онај ко у том тренутку буде на власти, јер није био способан да то заустави.
To je tacno.
Zato i verujem da cemo uspeti uz velike napore
da spasimo Kosovo i Metohiju i zacuvamo suverenitet i
teritorijalni integritet Srbije.
 Smile
ja stvarno ne znam sa kim mi imamo diplomatske odnose...nasi politicare guze gde god da dodju...cak ih i indonezani zajebavaju
To je bas izjava na mestu....
 Smile
« Poslednja izmena: 19. Jul 2007, 23:41:40 od ^BO$$^ »
IP sačuvana
social share
Uz Moravu vetar duva,stari ribar tajnu cuva,niko za nas nemora da zna.....Samo za hrabre-Klik
Ako neko misli da će zaustaviti sprovođenje zakona time što će mene ukloniti onda se grdno vara, jer ja nisam sistem.....Aha,ko pa ne!....jok ja!....To kod mene ne prolazi.....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Qtek 小米
Citat
Da, samo sto po toj logici vas radikale treba da streljamo za izdajstvo jer ste sedeli u vladi koja je odobrila ulazak stranih trupa na deo nase teritorije!
Не него вас који сте потписали капитулацију.
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Citat
Da, samo sto po toj logici vas radikale treba da streljamo za izdajstvo jer ste sedeli u vladi koja je odobrila ulazak stranih trupa na deo nase teritorije!
Не него вас који сте потписали капитулацију.

A jel? Ko je bio potpredsednik vlade 1999. godine kada je potpisana Kumanovska kapitulacija? Djindjic ili Seselj? Ko su bili ministri u toj vladi 1999. godine? Tadic, Shutanovac ili Vucic i Zoran Krasic?
Ajde batice idi umij se, oce to od vrucine. Pusti ta demagoshka naklapanja.
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 21:34:36
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.112 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.