Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 22:05:24
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prekid diplomatskih odnosa zbog Kosova  (Pročitano 7647 puta)
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 924
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
nece da odvajamo vojvodinu i sandzak ako ti ljudi imaju normalan nacin zivota i ako razmisljaju o biznisu ekonomiji itd oni nece nigde van srbije dok su siptari beznadezan slucaj nepostoji ta strategija koja moze da 2 miliona ljudi integrise u normalne tokove zivota a i da postoji treba neko da ima normalne poglede na svet dok to siptari definitivno nemaju taklo da sa tim ljudima mi nemozemo da delimo drzavu!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


nesto si htelaaa ???

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 466
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Nokia 
ma necemo sigurno da prekinemo diplomatske odnose a to stose polt kod nas bavio korupcijom to je zato sto smo mi korumpirani da smo mi cisti nebi mogo to da radi tako da nije on cvece ali koliko je on kriv toliko smo i mi!

a da vas pitam a sta to ima na tom kosovu da se izgubi???
ako vam je zao sto ce da izgubimo 2 miliona albanaca i njihovo degradirano drustvo i nacin zivota onda idite pa zivite sa njima meni je pun kurac takvih i jedva cekam da ih skinemo sa kurca!
a ti srbi kojih je 100000 tamo oa jeftinije ce da nas kosta da svima damo nove kue i posao u srbiji nego da zadrzimo kosovo!

 Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile

ps.da nisi ti mozda glasac jedne stranke,koja se zalaze bas za to sto si napisao ??????
IP sačuvana
social share
"Zar da se stidim Srbije"----Novak Djokovic............
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 924
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ja volim ldp koliko i tvog seselja i slobu!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
Apple Iphone 5
Iskreno, ne znam. Da prekidamo odnose sa recimo SAd (sto su objektivno i zasluzili) nanelo bi stete, jer bi ti retardi posle svuda lobirali protiv nas. Sa druge strane opet i da cutimo i klimamo glavom, a rasparacavaju nam teritoriju to tek ne ide...
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 296
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
Ma kakav prekid Diplomatskih odnosa....
 Smile
Koliku god stetu da nam nanose i pokusavali da nam otmu deo teritorije,
mi moramo veoma oprezno da postupamo sa zemljama koje ce eventualno,
priznati nezavisnost,ukoliko se Albanski zivalj na Kosovu i Metohiji odluci na tako nesto.
Totalni prekid Diplomatskih Odnosa mozemo primeniti na zemlje od kojih mnogo ne zavisimo
a koje prihvate takav jednostran potez Albanaca.
Ali sa nekim zemljama Amerikom i jednim delom
Zemalja iz Evropske Unije moramo biti veoma oprezni,jer bi eventualni prekid Diplomatskih odnosa
isao nama na stetu.Prema takvim zemljama se mora mudro odnositi i stvarati razne druge oblike
pritisaka koje bi vise isle njima na korist nego nama.

 Smile
To sa Prekidom Diplomatskih Odnosa je veoma opasna i ozbiljna stvar ali i neminovna
ukoliko dodje do krsenja Medjunarodnog Prava,Povelje Ujedinjenih Nacija Saveta Bezbednosti i
Rezolucije 1244 kao i naseg Ustava.
« Poslednja izmena: 19. Jul 2007, 14:51:09 od ^BO$$^ »
IP sačuvana
social share
Uz Moravu vetar duva,stari ribar tajnu cuva,niko za nas nemora da zna.....Samo za hrabre-Klik
Ako neko misli da će zaustaviti sprovođenje zakona time što će mene ukloniti onda se grdno vara, jer ja nisam sistem.....Aha,ko pa ne!....jok ja!....To kod mene ne prolazi.....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zemun nije Beograd!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7696
Zastava Zemun, Serbia
OS
Nepoznat
Browser
SonyEricssonK700i R2AY
mob
Nokia N8-00
A sta, sada kao rade u nasu korist, i puno nam pomazu?!
Ma daj, oni bre se ponasaju ko kreteni, ne postuju nikakva pravila, evo sad i kazu otvoreno, nezavisnost!
I mi treba da kazemo, BRAVO!
Pa dokle tako!
Kakva crna opreznost, kakve gluposti! Ovo je otvoreno pokazivanje neprijateljstva od strane Amerike, i nikako drugacije se to ne moze nazvati.
Razumem ja da je vrucina, al nemojte da vam je toliko prokuvao mozak!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 296
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
A sta, sada kao rade u nasu korist, i puno nam pomazu?!
Amerika toliko i ne.Ali pojedine drzave Evropske Unije
su u nasoj zemlji pustili velike pipke.Niko nikome nece da pomaze,
svako gleda interes.Zbog velikog novca koji je u igri,
jedna neoprezna odluka se moze jako odraziti na nasu ekonomiju.
 Smile
Kakva crna opreznost, kakve gluposti!
Opreznost zbog nas.
Da se neke odluke nebi nama obile o glavu.
Oni su takvi kakvi jesi,ali naivni sigurno nisu,....
Ja sam jos i rekao:
Totalni prekid Diplomatskih Odnosa mozemo primeniti na zemlje od kojih mnogo ne zavisimo
a koje prihvate takav jednostran potez Albanaca.

Takodje i :
Prema takvim zemljama se mora mudro odnositi i stvarati razne druge oblike
pritisaka koje bi vise isle njima na korist nego nama.

Ovo je otvoreno pokazivanje neprijateljstva od strane Amerike, i nikako drugacije se to ne moze nazvati.
Pa to svako vidi.....nista novo.
 Smile
IP sačuvana
social share
Uz Moravu vetar duva,stari ribar tajnu cuva,niko za nas nemora da zna.....Samo za hrabre-Klik
Ako neko misli da će zaustaviti sprovođenje zakona time što će mene ukloniti onda se grdno vara, jer ja nisam sistem.....Aha,ko pa ne!....jok ja!....To kod mene ne prolazi.....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zemun nije Beograd!

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 7696
Zastava Zemun, Serbia
OS
Nepoznat
Browser
SonyEricssonK700i R2AY
mob
Nokia N8-00
Ako krenemo logikom da pokazujemo zube na slabijima, a pred jacima da pezimo i da im udovoljavamo, onda i treba da nas nema!
Ako je to misljenje vecine, a nije, Srbije ni ne treba da bude. Onda nismo nista bolji od onih koji nas jebu!
Ako je to proevropska svetla buducnost Srbije, radije cu "tamu i izolaciju" uz Rusiju, Kinu, Ganu i ostale, normalne zemlje!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.5
mob
Nokia E50
Citat
Ako je to misljenje vecine, a nije

Jeste,misljenje vecine,sto pokazuju rezultati na izborima u poslednjih sedam godina, odkako smo se oslobodili vaseg apsolutizma,sto mentalnog,sto svakog drugog.

Citat
Ako je to proevropska svetla buducnost Srbije, radije cu "tamu i izolaciju" uz Rusiju, Kinu, Ganu i ostale, normalne zemlje!
Putuj igumane-mazohisto....ja tamo necu.Ja radim u nemackoj firmi(sto bi vi rekli "strani placenik")koja posluje u celom svetu.Ne pada mi na pamet,da zbog npr. njihovog stava o Kosovu ja ostanem bez posla,da bi se zaposlio kod nasih "uspesnih biznismena i nadasve postenih srpskih patriota" za 200 evra,a da mi kicmu polome...neka fala,ja necu!Ti ako volis,izvoli...radi u Gani,ili tako nesto...pa pokazuj zube kome oces,ali ostavi druge ljude da zive svoj zivot...

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Manijak sa severa

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5136
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple Iphone 5
Ako krenemo logikom da pokazujemo zube na slabijima, a pred jacima da pezimo i da im udovoljavamo, onda i treba da nas nema!
Ako je to misljenje vecine, a nije, Srbije ni ne treba da bude. Onda nismo nista bolji od onih koji nas jebu!
Ako je to proevropska svetla buducnost Srbije, radije cu "tamu i izolaciju" uz Rusiju, Kinu, Ganu i ostale, normalne zemlje!
Nauci jednom za svagda da je svetskih sila uvek bilo u ljudskoj istoriji i da ce ih uvek biti. U prevodu inacenje sa istima ne donosi nista dobro, a to smo najbolje videli na svojoj kozi devedesetih godina. Da jesam za to da zube treba pokazati slabijima, a sa Amerima treba igrati onako kako oni igraju sa nama: PRLJAVO! Recimo njihovim firmama udarati rampu ako hoce da udju na nase trziste onako kurvanjski iza kulisa, slabije kontaktirati sa njihovim diplomatama, minirati ih gde god se to moze.
A to poredjivanje sa Ganom, Kinom i Rusijom ti je debilno. Idi ti ako hoces da se ortacis sa njima. Ja hocu Srbiju, naprednu u skladu sa XXI, a ne XVI vekom.
« Poslednja izmena: 19. Jul 2007, 23:23:40 od ZvezdasBG »
IP sačuvana
social share
"Srbin sam, rodjen u Hrvatskoj, imam grchki pasosh i gradjanin sam SAD. Mozda sam spijun?" - Predrag Stojakovic
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 22:05:24
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.