Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11 12 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pregled značajnih muzičkih Mp3 plejera za Symbian platformu  (Pročitano 34024 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Meni je takodje toliko ružan interfejs ovog Jukebox-a da je prosto smešno što nije neki "žnj" freeware već dolazi iz ozbiljne kuće kakva je LCG i još košta gotovo 20€ ... alooo !
Jedina(i to bukvalno) prednost ovog plejera je što eto - može utišati muziku gotovo do granice čujnosti što nije primer kod ostalih tj., ni jednog plejera koji sam isprobao i vredi u nekim trenucima ....
Zvuk mu takodje nije jaka strana i smešno je čitati komentare korisnika na drugim forumima koji hvale zvuk ovog plejera  Smile ...
Btw. pojavila se i verzija 2.13 koliko se vidi po podacima sa oficijelnog sajta: http://www.lonelycatgames.com/?app=lcgjukebox
« Poslednja izmena: 24. Apr 2007, 23:42:55 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Any fool can use a computer. Many do.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 8510
Zastava Minas Tirith
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
HTC One X
Stvarno je velika steta sto se PowerMP3 vise ne razvija...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Još jedan u nizu muzičkih plejera za S60 platformu:

Spinlet MP3 Music Box



Spinlet MP3 Music Box is an MP3 player for your phone. Player view has all controls needed for optimal music playback including dynamic visuality. Playlist view is your personal music library. You can set the order of music files to be played. Equalizer view lets you characterize and optimize the music played in full stereo.
« Poslednja izmena: 16. Maj 2007, 22:37:58 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko gubi,ima pravo da se ljuti...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3217
Zastava Trieste
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.11
mob
Apple Iphone 4s
Još jedan u nizu muzičkih plejera za S60 platformu:

Spinlet MP3 Music Box

..........................
cek jer ovo samo za symbian 8.0,8.1?nije valjda da jos prave aplikacije za ovu staru platformu?  Smile
« Poslednja izmena: 04. Jun 2007, 15:55:26 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share



dno dna-ŠIPNIJA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
cek jer ovo samo za symbian 8.0,8.1?nije valjda da jos prave aplikacije za ovu staru platformu?  Smile
Smile Smile Smile vidi stvarno ... i mene čudi što i dalje prave potpuno nove i različite programe za ovu "staru" platformu dok se za novu platformu samo prepisuju i prebacuju već postojeći programi sa te stare platforme...?? Smile Smile Smile Smile

Ruku na srce, ali i dalje se nove verzije aplikacija koje do sada nisu postojale prave za Symbian verzije 7.0/8.x a ne i za 9.x što je čudno, ali tako je kako je ... trebalo bi da je obratno i da se forsira novi OS time što će se izdavati zanimljive aplikacije samo za nj. i time primoravali korisnici "starih" verzija da svoje telefone pošalju u penziju usled nedostatka aplikacija i predju na novu platformu i time uvećaju milijarde proizvodjačima ... no, kao da se dešava suprotno i sve se prvo pojavi za "stari" OS što govori da je prioritetan i primaran i dalje medju proizvodjačima aplikacija.
Verujem da odgovor leži u tome da je do sada već sve izmišljeno i izdato za Symbian i teško da se izdvoji nešto novo što već neko nije napisao ranije ... no, ako se neko i odluči napisati novu aplikaciju to radije uradi na punokrvnom OS-u nego na nekom ograničenom i sputanom ...  Smile

 Smile Smile Smile Smile

Btw. da ne idemo u potpuni off-topic, mogu reći da ovaj Spinlet MP3 Music Box ne zaslužuje ni vreme koje je neko odvojio da ga krekuje, koliko je loš i bagovit ....
« Poslednja izmena: 20. Maj 2007, 15:05:22 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Pored par izvanrednih skinova na prvoj strani ove teme za legendarni Mp3 plejer firme Lonely Cat Games - UltraMP3, vredi predstaviti i par skinova koji su u zadnje vreme privukli pažnju svojim dizajnom(download istih na prvoj strani pod imenom "Skin's.zip").

Edit: moram reći da mi se baš dopada skin "Wmp11", jednostavno, fenomenalno izgleda na N70ME(crna maska) ... moćno ... jedino što plejer i dalje koči kao što je to činio ranije na drugim modelima Symbian uredjaja ...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Skins.jpg
(33.93 KB, 354x208)
« Poslednja izmena: 02. Jun 2007, 20:20:59 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


WM je kao svemir (beskrajan).

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 2105
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.3;M
mob
Samsung L870
Edit: moram reći da mi se baš dopada skin "Wmp11", jednostavno, fenomenalno izgleda na N70ME(crna maska) ... moćno ... jedino što plejer i dalje koči kao što je to činio ranije na drugim modelima Symbian uredjaja ...



 Nije los izgled ali nekako bas i ne podseca na wmp11.  Smile




Još jedan u nizu muzičkih plejera za S60 platformu:

Spinlet MP3 Music Box



Spinlet MP3 Music Box is an MP3 player for your phone. Player view has all controls needed for optimal music playback including dynamic visuality. Playlist view is your personal music library. You can set the order of music files to be played. Equalizer view lets you characterize and optimize the music played in full stereo.

 Deluje sivkasto  Smile
IP sačuvana
social share



Pre nego sto postavite pitanje vezano za Motorolu mpx220/200,pogledajte da vec nije ogovoreno na temi ? Najcesca pitanja ? :. Registri podesavanja ...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Iskreno, i jedan i drugi su za izbegavanje!
LCG UltraMp3 je oduvek kočio i davio i nikada optimizovan bio nije ... čak šta više, mogu se zakleti da je bolje radio na "početnim" Symbian modelima tipa Nokia 6600 ili Siemens SX1, .... nego na novijim ....
Ovaj "sivkasti" takodje davi i gnjavi, .... ružnog li interfejsa ljudi .... katastrofa ...

Da nije PowerMp3 plejer-a ne bi ni bilo potrebe za dodatnim plejerom pored generičkog na S60 platformi ... UltraMp3 je svoju slavu stekao prodajom za Nokiju 6600 koja nije imala ugradjen generički plejer i sl., modele ... sada je pregažen od mladjeg brata(doduše ružnijeg interfejsa i bez neke veće mogućnosti personalizacije skinova) Jukebox koji opet ne briljira zvukom ...
Svi ostali plejeri imaju svoje kvalitete i mane, ali i ne toliku zastupljenost u telefonima osim možda obaveznih tipa OggPlay, WMAPlus i Viking familije plejera ... doduše, XSound ima izvanredan zvuk i vredi ga koristiti pored PowerMp3 ....
« Poslednja izmena: 05. Jun 2007, 23:52:54 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Ko gubi,ima pravo da se ljuti...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3217
Zastava Trieste
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.12
mob
Apple Iphone 4s
Xsound mi je uopste nije jasan.Ja sam ga jednom instalirao na stari 6630 i secam se da je zvuk bio potpuno isti kao i onaj sa fabrickog playera....odatle mi nije jasno sta to on donosi,u zvuku Ciglo???
IP sačuvana
social share



dno dna-ŠIPNIJA!!!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Xsound mi je uopste nije jasan.Ja sam ga jednom instalirao na stari 6630 i secam se da je zvuk bio potpuno isti kao i onaj sa fabrickog playera....odatle mi nije jasno sta to on donosi,u zvuku Ciglo???
Bar ne daje prigušen ton kao što to rade ostali tj., većina ostalih plejera i ovako osakaćen zvuk kompresovanih numera na škrtom hardveru koji poseduje mob. telefon ... to da "svira" kao generički je pohvalno za neki dodatni mp3 plejer ... pored toga, meni lično on zvuči malkice "metaliziranije" od generičkog i to mu daje neku draž, čistiji zvuk .... mada realno, nema neke velike razlike i može zaista da prodje bilo koji softver tj., mp3 plejer ...
« Poslednja izmena: 06. Jun 2007, 22:40:18 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11 12 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.161 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.