Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 133 134 136 137 ... 141
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pregled Symbian/Windows Mobile/Maemo/Android/iPhone/Java programa za GPS  (Pročitano 294049 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.106
mob
Apple iPhone
Lepo Smiley Sta jos postoji od programa za navigaciju za WP?
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.52
mob
Sony Z2
Lepo Smiley Sta jos postoji od programa za navigaciju za WP?

-da buem iskren, mene je i ovo prijatno iznenadilo, a kamo li još neki softver...   Smile
    Ja mislio, da će neka korisna navigacija za Srbiju na WP izaći 2018god... Smile
« Poslednja izmena: 08. Nov 2011, 01:38:24 od backarelli »
IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 597
Zastava danska
OS
Windows 7
Browser
MSIE9.0
mob
Samsung galaxy s6 edge
Sto se tice offline navigacije za wp7 je jedino navigon . Ima dosta online aplikacija koje su malo neprakticne i poskupe. Pre izlaska samog wp7 se uveliko pricalo o tomtomu koji je trebao biti integrisan ali su se negde izgleda zabunili.Garmin je koliko se secam iizbacio street pilot koji je opet online ...Nadam se da ce pored navigona jos neka ozbiljnija firma  poceti da radi programe za wp. Sad ako budu uspeli da startuju program za wm na wp platformi dobicemo i tomtom i garmin Wink .Postoji i neoficijalna verzija navigon 4 koja je malo sredjena takozvana navigon  world kojom su sredili full screen u lanscape modu ali koja je dostupna ogranicenom broju korisnika .Evo jos neki screenshot kaki izgleda beograd a kako izgleda neko manje mesto kursumlija npr...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Screen Capture (6).jpg
(395.1 KB, 480x800)
Screen Capture (7).jpg
(242.11 KB, 480x800)
Screen Capture (8).jpg
(312.83 KB, 480x800)
Screen Capture (9).jpg
(121.7 KB, 480x800)
« Poslednja izmena: 08. Nov 2011, 20:17:35 od srdjandk »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 15.0.874.121
mob
Apple iPhone
ROUTE 66 Announces Maps + Navigation in Android Market



Android smartphone users that also like to use their devices for navigation have the opportunity to download the new Route 66 application, now available in the Android Market, for all your mapping and navigation needs.

The software features "Follow Me", an augmented reality navigation solution which is awesome (check video below); we've heard of this since way back in February and it is now finally here. Also in the package is free lifetime access to 104 different maps with 3D graphics, the ability to download mapping data on the go or prior to the journey, and more.

Route 66 is available for free and requires Android 2.1, 2.2 and 2.3 - 2.3.7. It offers free access to maps and a 30-day Worldwide Trial license, until 31 December 2011, which includes Navigation (including Follow Me) and free access to premium services like Traffic information and Speed cameras. For the lifetime Worldwide Navigation license with turn-by-turn navigation in over 80 countries, you'll have to use the software's in-app purchase mechanism and pay EUR 49.99 / USD 64.99.



Source: 66, Android Market

Izvor
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1759
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.63
mob
Apple iPhone 4
Garmin Western Europe By Garmin

LINK




Garmin za iPhone lepo izgleda i radi Smiley












IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.63
mob
Apple iPhone
Super, stvarno super Smiley
Btw. ovi iz Garmina su smaraci za medalju. Verzija za Android postoji vec duze vreme ali se dobija uz Garminfon. Nisu jos uvek pustili sam program.  Smile
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 1434
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.63
mob
Samsung Galaxy A52s 5G
Jel može da se namjesti i na drugim telefonima koji podržavaju Garmin navigaciju (Nokia e 72) da bude 3D slika, kao što je na 3. i 4. slici od Matrix777 ili to podržava samo iphone?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


nemojte deci stavljati drogu u heroin opasno je!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6792
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
Apple Iphone 13
evo konacno sam pronasao temu za moja pitanja....ovako,ubacio sam u svoj htc igo navigaciju u ona u sebi ima samo mapu srbije Q1 i radi perfektno!!!e sad bi ja da dodam neke mape ali ne znam tacno sta tacno da skinem???pojavljuju mi se neke opcije da skidam tom tom mape i navteq i sve nesto R3 a ja pojma nemam sta to znaci  Smile Smile  pa onda neki pois dodaci i samo me jos vise buni.......da muka bude veca ja kad nadjem moju mapu srbije kod nje ne vidim da li je tom tom ili je navteq ili sta vec.....hvala puno i nadam se da ce mi sada neko lepo napisati   Smile
IP sačuvana
social share
[/url]

Kad svi misle isto,niko ne misli mnogo!!!

▒▓██ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N ██▓▒
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1691
OS
Windows 7
Browser
Opera 11.60
mob
Sony Z2
 Predlažem ti, da prelistaš ovu temu od početka. U njoj se već nalaze skoro svi odgovori na tvoja pitanja.
Rećiću ti ukratko. Za Srbiju "skini" teleatlas-ovu mapu, jer je ona najdetaljnija. Što se Evropskih zemalja tiče, sa svim su zadovoljavajuće navteq mape. Ako planiraš put van Srbije, onda ti mape moraju biti od istog proizvodjača, da nebi imao prekid na granicama. Znači, treba imati još jednu mapu Srbije (recimo , navteq)koja će biti od istog proizvodjača kao i ostale mape Evrope. Nemaš potrebu za Tom Tom mapama.
  Na pitanja kao što su "šta je POI ? Šta je Q1 ? Šta je R3 ? " , već postoje odgovori u ovoj temi, pa kao što rekoh, prelistaj je...
« Poslednja izmena: 10. Jan 2012, 21:50:24 od backarelli »
IP sačuvana
social share
I love mobile phones...                   HTC machines definitely have soul...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


nemojte deci stavljati drogu u heroin opasno je!!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6792
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 9.0.1
mob
Apple Iphone 13
za Q1,Q2... znam sta je,objasnio covek da su to kvartali u godini kad je mapa izbacena.....ali za ovo poi pojma nemam....hvala na infu o mapama,mnogo si mi skratio vreme idem da skidam bas kako si mi rekao!!!
IP sačuvana
social share
[/url]

Kad svi misle isto,niko ne misli mnogo!!!

▒▓██ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N ██▓▒
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 133 134 136 137 ... 141
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.245 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.