Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pregled S60 aplikacija za zaključavanje galerije, slika, SMS-a, imenika, prog...  (Pročitano 45300 puta)
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Epocware Handy PhotoSafe



Sam naziv opisuje ovaj program - štiti i sakriva fotografije. Jednostavno se iste dodaju u aplikaciju(koja je prethodno formirana lozinkom) i više neće biti vidljive u galeriji ili nekoj aplikaciji za pregled slika ... ma šta već!

Regular Price: $5.90
« Poslednja izmena: 21. Mar 2007, 19:30:42 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Mumcode Software MumSMS



Have you ever had bad experience that your confidential SMS/MMS was seen by unwanted eyes? Are you still worring about keeping you secret SMS/MMS in you mobilephone? Stop all your anxieties now. MumSMS+ is a smart powerful software which offers you an easy way to protect your private and confidential messages in your mobilephone. All your sensitive SMS/MMS including sent,received and draft messages can be hidden automatically by choosing a proper profile. All your hidden messages are kept in good order and can be read only with right password.

Functionality:

    * A fire-new, powerful, secure and easy-to-use messages managing UI(user interface).
    * Protect(Hide) the received messages(SMS/MMS) automatically if user defined.
    * Protect(Hide) the sent messages(SMS/MMS) automatically if user defined.
    * Protect(Hide) the messages(SMS/MMS) in the draft folder automatically if user defined.
    * Supported Hide/Show message of any folder by handy choose in message manager.
    * Unlimited amount of user-defined profiles which can be switched at will.
    * Supported two type of profiles: black lists (hide all message on list) and white lists (hide all except what are on the list)
    * Any telephone no./contact person/prefix of telephone no. are allowed being added in the list of profile.
    * Supported user-defined screen saver of message manager.
    * Supported user-defined unread notification of automatical protection.
    * Supported scanning of any folders to hide/show/apply-profile by handy operation.
    * All hidden messages can be read only after right password input.
    * All hidden messages are pretected in good order.
    * Monitor is running automatically after power on.
    * All messages could be synchronized with other devices/network in your usual way.
    * Every line within the text of notification will be treated as an individual sentence and MumSMS+ will choose one at random everytime when it needs to notify the user about a new message.

Regular Price: $19.95
« Poslednja izmena: 21. Mar 2007, 19:32:03 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
 Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
 Smile
« Poslednja izmena: 20. Mar 2007, 21:10:38 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Ljudi moji, sada sam probao ovaj Intellisense.Infotech.ZPlus.v1.00.N70 i zaista radi fenomenalno. Smile
Jednostavan je za korišćenje i mislim da je ovo najkompletniji program koji sam video do sada. Sakriva bukvalno sve što postoji u telefonu i obezbedjuje lozinkom!
Probao sam samo opciju "Installed Apps" i sakrio jednu proizvoljnu aplikaciju i zaista je ikonica te aplikacije nestala iz foldera ili ti sa desktopa telefona.
Fenomenalna aplikacija za skrivanje instaliranih programa iz telefona kako neko iste ne bi čačkao jer se bukvalno fizički ne vide više na desktopu istog - nema ikonica!
Sve preporuke! Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Mobilni Manijak

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 7252
Zastava Makedonija
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.02
mob
Samsung S6 & Lumia 9
Svaka Cast za Ovakvu temu sto si se setio ,Bravo Cigla.tel    Smile Smile Smile

Definitivno najbolja Aplikacija  Intellisense.Infotech.ZPlus.v1.00 od sve ove druge sto postoje za skrivanje bilo sta u telefonu pod sifru (steta sto ovaj program jos nema za OS 9.1)

Evo moj utisci na moja Nokia 6630 sam isprobao
Sakrio sam Turbo MSN i usao sam u App Manager tamo se vidi,onda sam usao u FExplorer i tamo se vide fajlove od Turbo MSN ali ne moze se Startuje sa Aplikaciju koja je pod sifru sakrivena,A na samog menija nestala je ikonica samog programa Turbo MSN
Preko ovog programa takoge moze da se startuje zasticena Aplikacija tako da ona ostane zasticena kad iskljucite istu aplikaciju

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Screenshot0016.gif
(22.41 KB, 176x208)
Screenshot0017.gif
(22.6 KB, 176x208)
Screenshot0018.gif
(23.03 KB, 176x208)
Screenshot0019.gif
(22.98 KB, 176x208)
Screenshot0020.gif
(22.85 KB, 176x208)
Screenshot0021.gif
(24.96 KB, 176x208)
« Poslednja izmena: 20. Mar 2007, 19:49:29 od aco_kuna »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
mob
Apple iPhone
upravo instaliran! extra aplikacija, stvarno extra!
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Ne da je "extra" nego je nešto što se verovatno očekivalo od pojave Symbian aparata do danas!!! Jednostavan za upotrebu i zaključava i krije sve živo.
Šta više poželeti???
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 252
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.2
Hvala puno na aplikaciji.Neko sta se desava ako se kartica prebaci na drugi telefon ili u citac???Jel to znaci da kada instaliram ovaj program i sakrijem neke stvari da slobodno mogu da nosim mob u servis?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
Hvala puno na aplikaciji.Neko sta se desava ako se kartica prebaci na drugi telefon ili u citac???Jel to znaci da kada instaliram ovaj program i sakrijem neke stvari da slobodno mogu da nosim mob u servis?
Sad ga malo baš iskomplikov'a! Isto ti je i kada bi svoj hard isčupao iz kompa i gurnuo ga u drugi komp zar ne?!?
Podrazumeva se da štitiš svoj telefon i svoje podatke sa istog i njegove memorijske kartice a ne podrazumeva se da šetaš istu kartucu i deliš je drugima u njihovim telefonima jer nikakve vajde onda od skrivanja podataka!
Btw. ja sam program instalirao na samoj memorijskoj kartici ali nisam probao šta bi se desilo kada bi se izvadila memorijska kartica iz telefona dok je neka aplikacija zaštićena ovim programom koja visi u samoj memoriji telefona i ne nalazi se na memorijskoj kartici....
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.309 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.