Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pregled najznačajnih antivirusnih programa za s60  (Pročitano 22143 puta)
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
VIP 
kada skeniram telefon da li da obrisem program ? (pitam jer neznam da li usporava telefon)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0
mob
HTC HD2
kada skeniram telefon da li da obrisem program ? (pitam jer neznam da li usporava telefon)
Misliš, posle skeniranja telefona, da li da obrišeš antivirusni program iz istog zbog usporavanja rada telefona?!?
Obriši slobodno! Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 32
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.20
mob
VIP 
e hvala ti !
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC HD2
Kako se već više od godinu i po dana ne pojavljuje ni jedan jedini virus za S60 platformu to znači da su i novi antivirusni programi i definicije(navodne) za njih suvišni i bespotreni. Znači, istu zaštitu pruža i program koji je zadnji put dopunjen još u martu 2006 godine! Smile

Nego, kada se već nema ništa "novo" za S60v1/v2 platformu uzimajući u obzir da je S60v3 platforma mnogo bolje zaštićena i da se za istu zvanično još ni jedan virus pojavio nije, onda mi nikako nije jasno čemu služe toliki antivirusni programi za S60v3 platforum?!? Kao preventiva???

Evo još jednog antivirusnog programa za S60v3 platformu koji naravno uglavnom ne služi ničemu osim umanjenju krajnjih performansi telefona - usporavanju istog:

SimWorks Anti-Virus for S60 3rd Ed. by SimWorks



Simworks Anti-Virus features:

    * scans all incoming messages in real time as they arrive providing
    * immediate protection;
    * manual scan available anytime;
    * set to autoscan as frequently as you want;
    * auto-starts when phone turned on;
    * auto-updates to provide the most up to date protection possible;
    * includes 12 month subscription to SimWorks Anti-Virus update service;
    * English, German, Spanish, Portuguese and Arabic language support;
    * always-on background operation;
    * viewable log;
    * low memory footprint, especially when operating in background; and
      transferrable between phones.



IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 238
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC 

Citat
Evo još jednog antivirusnog programa za S60v3 platformu koji naravno uglavnom ne služi ničemu osim umanjenju krajnjih performansi telefona - usporavanju istog:






I naravno, ovaj AV je Symbian Signed... Zaista ne mogu da vjerujem da im se isplati sa se bakcu sa certifikacijom i da to dobro placaju... Nesto prosto ne mogu da vjerujem da se ljudi utrkuju da kupe AV?
Po mom misljenju, napredniji korisnici znaju da ima AV ne treba a ovi "drugi" koji telefon kupuju zbog toga da bi bili u trendu nemaju pojma da se nesto moze i instalirati na njihov telefon a kamoli AV...
Ali eto, mozda sam u krivu. Cim postoji takva aplikacija sigurno ima i onih koji je kupuju...
« Poslednja izmena: 10. Jul 2007, 22:46:27 od ad_insane »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Long live Rock n' Roll

Zodijak
Pol
Poruke 11469
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC HD2
Po mom misljenju, napredniji korisnici znaju da ima AV ne treba a ovi "drugi" koji telefon kupuju zbog toga da bi bili u trendu nemaju pojma da se nesto moze i instalirati na njihov telefon a kamoli AV...
Ali eto, mozda sam u krivu.
Nećeš mi verovati, ali omladina u kraju gde živim koja uglavnom nosi neke Java Samsung ili SE modele nikada ne drži bluetooth na istima aktivnim ... razlog je: "da im se ne ubaci neki virus" i ošteti telefon! Smile

Kada u nekom selu znaju da postoje virusi i oštećuju mobilne telefone, nikada ne uključuju bluetooth kako ih navodno ne bi zarazili(nemajući predstavu koje mob. aparate zaista ti virusi i napadaju)... šta reći ... izgleda da ima onih koji bi odmah kupili "penicilin" samo kada bi znali da može biti instaliran u njihovom telefonu ...

Ljudska glupost tj., neinformisanost je ogromna i to izgleda nije lokalni slučaj, već globalni problem! Smile
IP sačuvana
social share

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 238
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC 
Da, u pravu si Cigla tel. To sam potpuno zaboravio. I ovdje gdje ja zivim svi se boje virusa pa makar posjedovali obicni Java telefon...
Pa, AV bi mogao biti aplikacija koja bi se najbolje prodavala a plasljivi korisnici telefona bi imali legalne verzije istih  Smile
Sta je 20 $ u poredenju sa mirnim snom i bez straha od nekog BT hackera?  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 20016
Zastava Novi Beograd
OS
Linux
Browser
Mozilla (2007)
mob
Apple iPhone
pa ljudi... toliko neinformisanog sveta ima.... udarite nam reklamu, burek forumu! uvek najsvezije informacije  Smile
IP sačuvana
social share
Preporuka za clanove: Srpski pravopis 

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 585
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.01
mob
HTC Sensation Z710e
Evo ako nekog interesuje izasla je zvanicno verzija:

Trend Micro Mobile Security S60v3 za OS9.x. 



Do sada je bila u testnoj fazi. Kako imam licenciran Trend Micro Pc-cillin onda sam dobio i tri licence za Mobile verziju.
Evo instalirao sam ga i registrovao samo da uhvatim par Screenshot-ova i odma ga skidam sa telefona, jer je TrendMicro poznat po tome sto uspori racunar dok radi a kamoli telefon.
Pozitivno me iznenadila brzina skeniranja. za minut dva on meni sve preskenira?!? Smile Cak sam vidio da je i zasticene foldere preskenirao.
Evo dolje par shotova iz kojih se naj bolje vidi sta ima sve u menijima.
Po mom misljenju ovo je dobar i kompletan antivirus program, ali kome to treba drugo je pitanje?
« Poslednja izmena: 07. Avg 2007, 16:41:27 od Cigla tel. »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 7 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.