Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pregled grupa na SP  (Pročitano 4277 puta)
Zvezda u usponu


Novi Sad-najlepsi grad

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 1669
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia e66
bravo Vexen, vracamo li arg. i hol. dugove? Smile
Holandiji vraćamo, a šta dugujemo Argentini? Smile
Argentini ne dugujemo nista ali ce oni nama dugovati i to debelo,nadam se! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 18999
Zastava Beograd-Vračar
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Nokia E72
Grupa E:
1. Italija. I pored skandala i brojnih povreda, Azuri su i dalje favoriti grupe E. Ako su njihove tvrdnje da su od svega toga jači, onda bi trebalo da uđu u drugu fazu. Ipak, moraće dosta da se oznoje.
2. Češka. Sjajna pre dve godine na Euru 2004, samo im je malo sreće trebalo da stignu do samog kraja. Manje-više isti tim igra i u Nemačkoj, znači - mesto im je u drugom krugu.
3. Gana. Debitant na SP, fizički jako dobra afrička selekcija. Mnogi je potenciraju kao iznenađenje na Mundijalu, na njima je da to i potvrde.
4. SAD. Amerikanci su na Fifinoj rang-listi sigurno bolje rangirani od onoga što zaslužuju, pa ipak sigurno mogu da iznenade i da uz dobru organizaciju i malo sreće uđu u 16.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


Vojvodina Novi Sad

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 3927
Zastava Srpska Atina (Novi Sad)
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
HTC HD2
Sad mozemo da procenimo ko ce proci iz koje grupe  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 18999
Zastava Beograd-Vračar
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Nokia E72
Grupa F:
1. Brazil. Vrlo moguće je da je ovaj tim Brazila najbolji u istoriji fudbala. Neću da trošim reči na njih, takmičenje u grupi je za Karioke samo zagrevanje.
2. Hrvatska. Po mom mišljenju, preostale tri ekipe u grupi F su sličnog kvaliteta, ali ipak za nijansu bolja od preostale dve ekipe je Hrvatska. Uz dobre partije protiv Japana i Australije, Kockasti će u 16.
3. Australija. Po mom mišljenju, najpotcenjenija reprezentacija na ovom SP. Imaju sjajnog selektora Gusa Hidinka i nekoliko jako kvalitetnih igrača. Uz malo (malo više) sreće, mogu u drugi krug.
4. Japan. Imaju jako kompaktan i iskusan tim, i sigurno neće biti lak zalogaj nikome u grupi. Sasvim je moguće da stignu do osmine finala.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 18999
Zastava Beograd-Vračar
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Nokia E72
Grupa G:
1. Francuska. Iako ovaj tim Trikolora nije ni blizu onom iz '98 i '00, ipak su i dalje ubedljivo najbolji u ovoj grupi. Zahvaljujući dobrom žrebu, verovatno će stići bar do četvrtfinala.
2. Švajcarska. Do pre 3-4 godine marginalna, sada već respektovana evropska selekcija. U kvalifikacijama su dva puta igrali nerešeno sa Francuzima, znači mogu da igraju sa njima.
3. Južna Koreja. Ma koliko to šokantno i nepravedno zvučalo, istočnjaci su i dalje četvrta reprezentacija na svetu. Ko se kladio na ponavljanje tog uspeha u Nemačkoj, verovatno će izgubiti pare. Smile
4. Togo. Skoromna afrička reprezentacija sa samo jednom zvezdom, dolaze u Nemačku da bi stekli što više iskustva.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 18999
Zastava Beograd-Vračar
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Nokia E72
Grupa H:
1. Španija. Bili smo bolji od njih u kvalifikacijama, ali žreb ih je pomilovao i stavio ih u laku grupu. Mogu do četvrtfinala, dalje - teško.
2. Ukrajina. Sjajna u kvalifikacijama, predvođeni Ševčenkkom, verovatno imaju svoje mesto u 16 najboljih.
3. Tunis. Jedina afrička reprezentacija koja je igrala i u Japanu i u Nemačkoj. Imaju šanse da uđu u 16, ali to je to.
4. Saudijska Arabija. Sastavljeni isključivo od igrača iz Saudijske lige, teško da išta ozbiljnije mogu da urade u Nemačkoj.

Ja završih, očekujem vaš komentar, možda i vaš pregled grupa. Javljam se ponovo kada se takmičenje po grupama završi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 124
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Grupa A:
Nemacka-sigurno prva u grupi,do cetvrtfinala bi trebalo da se proseta(a posle je sve moguce).Ostale tri ekipe se bore za drugo mesto,ja licno bi voleo da prodju Kostarika ili Ekvador,mada su Poljaci mozda blagi favoriti u odnosu na ove dve ekipe.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 124
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Grupa B:
Englezi(ma koliko ih ja ne simpatisao)imaju strasan tim,mozda najbolji u njihovoj istoriji.Dakle lagano do cetvrtfinala.Svedjani bi,takodje,trebali da prodju,Paragvaj ima neke sanse dok je Trinidad&Tobago apsolutni autsajder.

Grupa C:
Argentina glavni favorit i morali bi da prodju iz ove grupe.Ostale 3 ekipe ce se grcevito boriti,s tim sto je Holandija ipak favorit u odnosu na Srbiju i Crnu Goru i Obalu Slonovace.

Grupa D:
Realno je da prodju Portugal i Meksiko(Portugalci kao prvi),sve ostalo bi bilo veliko iznenadjenje.


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 124
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Grupa E:
Izuzetno jaka grupa.Po meni,Cesi imaju(u najmanju ruku)jednake sanse kao i Italijani za prvo mesto u grupi i mislim da bi oni mogli da budu hit prvenstva i da daleko doguraju.Italijane ne volim,ali oni su uvek u vrhu i to mora da se postuje.USA je jako dobra ekipa,al mislim da nece moci vise od pobede nad Ganom koja je,ipak,autsajder ove grupe.

Grupa F:
Brazil je apsolutni favorit(nista novo nisam rekao),posle njih Hrvati imaju najvise sansi,mada ni Japan ne zaostaje mnogo.Australija je,po meni,najslabija ekipa u ovoj grupi,ali nikako nije bez sansi i nikako nije za potcenjivanje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 124
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Grupa G:
Mislim da bi ovde trebali dalje da prodju Francuska i J.Koreja(iako kladionice favorizuju Svajcarce u odnosu na Koreju).Dakle,moj savet,igrajte na Koreja-Svajcarska 1.Togo je,koliko ja znam,autsajder u ovoj grupi.

Grupa H:
Spanci skoro sigurno prvi,imaju zaista strasan tim(pogotovo vezni red),uz njih bi i Ukrajina trebala dalje.Tunis ima neke minimalne sanse,dok je Saudijska Arabija totalni autsajder i po kladionicama(uz Trinidad&Tobago)najslabija ekipa na prvenstvu.

Pozdrav!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.