Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Predstojeci izbori~parlamentarni,lokalni,pokrajinski...
DS
DSS
SRS
LSV
LDP
G17+
SPS
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 650
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Predstojeci izbori~parlamentarni,lokalni,pokrajinski...  (Pročitano 203644 puta)
10. Mar 2008, 19:44:36
Moderator
Krajnje beznadezan


Dolphins are gay Sharks!!!

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11811
Zastava Vojvodina
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12;
mob
Nokia E50
Znaci sve sto je u vezi sa ovim,u ovu temu.
Nemojte otvarati nove teme na osnovu saopstenja,inicijativa ili bilo kakve stranacke akcije,vec to postavite u ovoj temi. Smile
Diskutujte civilizovano,ako nista,nemojte jedni druge da vredjate...

« Poslednja izmena: 10. Mar 2008, 22:52:18 od Crowz »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW GTalk Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4404
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.10
Молим те, постави анкету овде, пошто су већ затворио тему са анкетом. Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 953
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.26
mob
Nokia N70
Ljudi, sta mislite o tome da je ovakav scenario dogovoren izmedju Kostunice i Nikolica uoci formiranja ove vlade sto je sada pala? Mislim da je to sada ocigledno... Jedino mi nije jasno sto ne formiraju odmah vladu? Da li je moguce da  su toliko alavi da moraju pun mandat, a ne ovo sto je preostalo?  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 3324
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Samsung 


Zanimljiv tekst , a tice se aktuelnih, odnosno buducih poltickih odnosa u Srbiji!!!  Smile  Smile
A, ima i zanimljivih komentara, koji prate, pomenuti tekst!!  Smile


http://www.glas-javnosti.co.yu/clanak/glas-javnosti-10-03-2008/dss-sa-tadicem-nikada-vise
IP sačuvana
social share
Citat
Po sopstvenom priznanju,Tomislav Nikolić svoj politički život duguje Vojislavu Šešelju. Na njegovim delima vaspitavao se osamdesetih godina. Oduševljeno je čitao sve što je napisao.

Citat
Kad je Tomislav, član Narodne radikalne stranke, čuo Šešelja iz Četničkog pokreta uživo, uverio se da je to „najveći srpski intelektualac”.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Zodijak
Pol
Poruke 2037
OS
Windows Vista
Browser
Internet Explorer 7.0
Predlazem da ova tema uvek bude prva, odnosno da se kao takva zalepi. I naravno, daj onu anketu iz prethodne teme!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ljudi, sta mislite o tome da je ovakav scenario dogovoren izmedju Kostunice i Nikolica uoci formiranja ove vlade sto je sada pala? Mislim da je to sada ocigledno... Jedino mi nije jasno sto ne formiraju odmah vladu? Da li je moguce da su toliko alavi da moraju pun mandat, a ne ovo sto je preostalo? Smile Smile

ma to nema veze sa alavošću,jednostavna procena je da će srs i dss uz eventualno potreba jedne manje stranke imati većinu u skupštini
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 70
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Ljudi, sta mislite o tome da je ovakav scenario dogovoren izmedju Kostunice i Nikolica uoci formiranja ove vlade sto je sada pala? Mislim da je to sada ocigledno... Jedino mi nije jasno sto ne formiraju odmah vladu? Da li je moguce da  su toliko alavi da moraju pun mandat, a ne ovo sto je preostalo?  Smile Smile
Meni nije ocigledno.Da su hteli DSS-SRS-SPS da formiraju vladu mogli su sada, ali nisu.DSS iako se razlikuje od ostalih stranaka demokratskog bloka, spada medju njih, i ja do sada nisam video neki nagovestaj da ce da menjaju poziciju.Sada je DSS imao idealnu priliku da pravi vladu sa radikalima i nije.Oni i pored toga sto su uzasno konzervativni i dalje su pre u demokratskom bloku nego radikalskom koliko ja vidim.
IP sačuvana
social share
Edit by canelane: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 3324
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
mob
Samsung 
Ljudi, sta mislite o tome da je ovakav scenario dogovoren izmedju Kostunice i Nikolica uoci formiranja ove vlade sto je sada pala? Mislim da je to sada ocigledno... Jedino mi nije jasno sto ne formiraju odmah vladu? Da li je moguce da  su toliko alavi da moraju pun mandat, a ne ovo sto je preostalo?  Smile Smile
Meni nije ocigledno.Da su hteli DSS-SRS-SPS da formiraju vladu mogli su sada, ali nisu.DSS iako se razlikuje od ostalih stranaka demokratskog bloka, spada medju njih, i ja do sada nisam video neki nagovestaj da ce da menjaju poziciju.Sada je DSS imao idealnu priliku da pravi vladu sa radikalima i nije.Oni i pored toga sto su uzasno konzervativni i dalje su pre u demokratskom bloku nego radikalskom koliko ja vidim.

Moze se reci da lose vidis, jer na samoj strani ti je vec postavljen link, gde imas vesti o tome sta DSS misli o Zutima i mogucim koalicijama sa istim!
Kostunica je i raspustio Vladu, jer je kako je sam rekao dosao do uverenja da je DS, (ove iz G17 da i ne spominjemo), odustao od zalaganja za celovitu Srbiju (ako su se ikada i zalagali) i da sebe vise ne vidi sa istima!!!
Ne razumem, koji ti deo nije jasan?! Smile

P.S.

Kada spmonjes neke podele ili blokove na politickojsceni Srbije.
Podela je jasna, dakle
Na prvom mestu su stranke, koje su za celovitu Srbiju, Srbiju, sa Kosmetom u njenim granicama
To su stranke sa SRS-om i DSS-o, na celu!!!

I druga strana, koja je za ulazak u EU, a kao kompenzaciju za taj ulazak su spremni da se odreknu Kosmeta
To su stranke okupljene oko DS-a. Dakle Glj17 LjDP, Canak, Rasim i ostala boranija!
« Poslednja izmena: 10. Mar 2008, 20:24:55 od Maks 78 »
IP sačuvana
social share
Citat
Po sopstvenom priznanju,Tomislav Nikolić svoj politički život duguje Vojislavu Šešelju. Na njegovim delima vaspitavao se osamdesetih godina. Oduševljeno je čitao sve što je napisao.

Citat
Kad je Tomislav, član Narodne radikalne stranke, čuo Šešelja iz Četničkog pokreta uživo, uverio se da je to „najveći srpski intelektualac”.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 96
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.12
Moje prognoze za veće gradove:

1. Subotica - DS - prvi krug
2. Novi Sad - SRS pobeđuje tesno u prvom krugu (Maja Gojković je manjak), DS (Novaković) ih rastura u drugom krugu.
3. Sivigrad - SRS prvi krug, tesno ih pobeđuje DS u drugom krugu.
4. Kragujevac - SRS pobeđuje u prvom krugu
5. Niš - DS pobeđuje i u prvom i u drugom krugu


Za pokrajinu (mandati):

1. SRS  --- 23%
2. DS i G17+ --- 24%
3. "Manjine" (ukupno) --- 20%
4. DSS --- 8%
5. LSV-NNL-RV... --- do 15%
6. LDP 5%
7. SPS 5%

Moramo kod pokrajine imati u vidu da je izborni sistem mešan, pa podela mandata nije u skladu sa većinskom voljom građana Vojvodine.
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 70
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.00
Ljudi, sta mislite o tome da je ovakav scenario dogovoren izmedju Kostunice i Nikolica uoci formiranja ove vlade sto je sada pala? Mislim da je to sada ocigledno... Jedino mi nije jasno sto ne formiraju odmah vladu? Da li je moguce da  su toliko alavi da moraju pun mandat, a ne ovo sto je preostalo?  Smile Smile
Meni nije ocigledno.Da su hteli DSS-SRS-SPS da formiraju vladu mogli su sada, ali nisu.DSS iako se razlikuje od ostalih stranaka demokratskog bloka, spada medju njih, i ja do sada nisam video neki nagovestaj da ce da menjaju poziciju.Sada je DSS imao idealnu priliku da pravi vladu sa radikalima i nije.Oni i pored toga sto su uzasno konzervativni i dalje su pre u demokratskom bloku nego radikalskom koliko ja vidim.

Moze se reci da lose vidis, jer na samoj strani ti je vec postavljen link, gde imas vesti o tome sta DSS misli o Zutima i mogucim koalicijama sa istim!
Kostunica je i raspustio Vladu, jer je kako je sam rekao dosao do uverenja da je DS, (ove iz G17 da i ne spominjemo), odustao od zalaganja za celovitu Srbiju (ako su se ikada i zalagali) i da sebe vise ne vidi sa istima!!!
Ne razumem, koji ti deo nije jasan?! Smile
Razumem ja da se DSS ne slaze sa DS-om i G17+, ali nigde nisam video da je neko iz DSS-a izjavio da ce da prave vladu sa radikalima ili da su im oni buduci partneri u vladi.A i uostalom ako su im radikali toliko bliski i totalno su presli na drugu stranu sto lepo sada nisu napravili novu vladu, mogli su.
IP sačuvana
social share
Edit by canelane: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 650
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.111 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.