Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Predsednik udruženja kraljevina Srbija: Vreme je da se Srbiji vrati monarhija!  (Pročitano 9121 puta)
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 24.0
Znam Bojana, super lik Smile
Sto se tice teme potpuno se slazem sa RavenDark-om. Nama jeste potrebna cvrsta ruka. Nama je potreban vodja. Ja jos uvek verujem da ce se Srbija podici iz pepela, i biti jaca i sloznija nego ikada, samo sto to necemo dostici sa trenutnom politickom scenom. Mislim da smo mi veoma mocan narod, i da to svetske sile poput Amerike znaju. Zato zele da nas rastrgnu na komade i uniste sve tragove onoga sto smo nekada bili. Zasto? Jer nas se plase. Kroz istoriju smo osvajali, suprostavljali velikim silama i ustajali svaki put kad smo bili gazeni. I opet cemo, ne sumnjam u to, ali za to ce nam, kao sto sam malopre rekao, biti potreban vodja.
To i ja kazem.  Bar sa Kraljom znas ko je kriv, nema upiranja prsta ovaj je ili onaj je.  Samo teska ruka, ali casna i postena ruka u isto vreme.  Samo to je tesko.
Uostalom, ko bi proglasio kralja? Na koji nacin?  Putem SPC?
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Mac OS X v: 10.9.0
Browser
Chrome 30.0.1599.101
mob
Apple iPhone SE 2020
Covek je Grk. Obratite paznju na njegovo poznavanje srpskog jezika:

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 24.0
Super, samo da ga pitaju sada kakva nam je spremnost, mogla bi macka da nas pregazi
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 24.0
Znam Bojana, super lik Smile
Sto se tice teme potpuno se slazem sa RavenDark-om. Nama jeste potrebna cvrsta ruka. Nama je potreban vodja. Ja jos uvek verujem da ce se Srbija podici iz pepela, i biti jaca i sloznija nego ikada, samo sto to necemo dostici sa trenutnom politickom scenom. Mislim da smo mi veoma mocan narod, i da to svetske sile poput Amerike znaju. Zato zele da nas rastrgnu na komade i uniste sve tragove onoga sto smo nekada bili. Zasto? Jer nas se plase. Kroz istoriju smo osvajali, suprostavljali velikim silama i ustajali svaki put kad smo bili gazeni. I opet cemo, ne sumnjam u to, ali za to ce nam, kao sto sam malopre rekao, biti potreban vodja.
To i ja kazem.  Bar sa Kraljom znas ko je kriv, nema upiranja prsta ovaj je ili onaj je.  Samo teska ruka, ali casna i postena ruka u isto vreme.  Samo to je tesko.
Uostalom, ko bi proglasio kralja? Na koji nacin?  Putem SPC?
Da li vi shvatate sta je moderna monarhija?Vi kao da ce Luj XVI da vaskrsne da vlada Srbijom.Ta kraljevska porodica slazem se ima neki psiholoski efekat na narod u tim drzavama u kojim postoji i to je sve,inace je gomila ljudi koja uziva u privilegijama,nista ne radi,a sve to zahvaljujuci svojim slavnim predacima,a ovaj nas Karadjordjevic na mene ima takav psiholoski efekat da kad ga god vidim kako frflja Srpski uzmem prvu stvar koja mi padne pod ruku i gadjam TV.I na kraju ko je taj koji bi odlucio Obrenovici ili Karadjordjevici?
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 25.0
Znam Bojana, super lik Smile
Sto se tice teme potpuno se slazem sa RavenDark-om. Nama jeste potrebna cvrsta ruka. Nama je potreban vodja. Ja jos uvek verujem da ce se Srbija podici iz pepela, i biti jaca i sloznija nego ikada, samo sto to necemo dostici sa trenutnom politickom scenom. Mislim da smo mi veoma mocan narod, i da to svetske sile poput Amerike znaju. Zato zele da nas rastrgnu na komade i uniste sve tragove onoga sto smo nekada bili. Zasto? Jer nas se plase. Kroz istoriju smo osvajali, suprostavljali velikim silama i ustajali svaki put kad smo bili gazeni. I opet cemo, ne sumnjam u to, ali za to ce nam, kao sto sam malopre rekao, biti potreban vodja.
To i ja kazem.  Bar sa Kraljom znas ko je kriv, nema upiranja prsta ovaj je ili onaj je.  Samo teska ruka, ali casna i postena ruka u isto vreme.  Samo to je tesko.
Uostalom, ko bi proglasio kralja? Na koji nacin?  Putem SPC?
Da li vi shvatate sta je moderna monarhija?Vi kao da ce Luj XVI da vaskrsne da vlada Srbijom.Ta kraljevska porodica slazem se ima neki psiholoski efekat na narod u tim drzavama u kojim postoji i to je sve,inace je gomila ljudi koja uziva u privilegijama,nista ne radi,a sve to zahvaljujuci svojim slavnim predacima,a ovaj nas Karadjordjevic na mene ima takav psiholoski efekat da kad ga god vidim kako frflja Srpski uzmem prvu stvar koja mi padne pod ruku i gadjam TV.I na kraju ko je taj koji bi odlucio Obrenovici ili Karadjordjevici?
Centralizovana kradja protiv razgranate.  Tu onda nemas da se pitas ko je ukrao, vidis sve crno na belo. I ja rece, ni jedna od tih dinastija.  Nova neka da se pravi, doduse ne mora da bude ni kraljevina, ionako se vracamo na feudalni sistem i uskoro cemo da budemo potcinjeni i Zapadu, i Istoku.
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 24.0
Znam Bojana, super lik Smile
Sto se tice teme potpuno se slazem sa RavenDark-om. Nama jeste potrebna cvrsta ruka. Nama je potreban vodja. Ja jos uvek verujem da ce se Srbija podici iz pepela, i biti jaca i sloznija nego ikada, samo sto to necemo dostici sa trenutnom politickom scenom. Mislim da smo mi veoma mocan narod, i da to svetske sile poput Amerike znaju. Zato zele da nas rastrgnu na komade i uniste sve tragove onoga sto smo nekada bili. Zasto? Jer nas se plase. Kroz istoriju smo osvajali, suprostavljali velikim silama i ustajali svaki put kad smo bili gazeni. I opet cemo, ne sumnjam u to, ali za to ce nam, kao sto sam malopre rekao, biti potreban vodja.
To i ja kazem.  Bar sa Kraljom znas ko je kriv, nema upiranja prsta ovaj je ili onaj je.  Samo teska ruka, ali casna i postena ruka u isto vreme.  Samo to je tesko.
Uostalom, ko bi proglasio kralja? Na koji nacin?  Putem SPC?
Da li vi shvatate sta je moderna monarhija?Vi kao da ce Luj XVI da vaskrsne da vlada Srbijom.Ta kraljevska porodica slazem se ima neki psiholoski efekat na narod u tim drzavama u kojim postoji i to je sve,inace je gomila ljudi koja uziva u privilegijama,nista ne radi,a sve to zahvaljujuci svojim slavnim predacima,a ovaj nas Karadjordjevic na mene ima takav psiholoski efekat da kad ga god vidim kako frflja Srpski uzmem prvu stvar koja mi padne pod ruku i gadjam TV.I na kraju ko je taj koji bi odlucio Obrenovici ili Karadjordjevici?
Centralizovana kradja protiv razgranate.  Tu onda nemas da se pitas ko je ukrao, vidis sve crno na belo. I ja rece, ni jedna od tih dinastija.  Nova neka da se pravi, doduse ne mora da bude ni kraljevina, ionako se vracamo na feudalni sistem i uskoro cemo da budemo potcinjeni i Zapadu, i Istoku.
To je ok ali oni nisu vlast,jer ne postoji kraljevina u tom obliku nigde da je kralj realna vlast...
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Eat this

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 842
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mob
Nokia 
Ovaj mutavi? Ne hvala. Mislim da ovaj podforum treba da promeni naziv u srpska istorija, demokratska verzija i verzija fejk četnika, sadašnjih vlastodržaca. Ovo nema veze sa nacionalizmom, jer se blokiraju sve teme koje govore o izdaji postignutoj Briselskim sporazumom, pokušaju proterivanja Srba iz svoje države, primoravanjem na glasanje i to za određenog kandidata i dr. i dr.
« Poslednja izmena: 07. Nov 2013, 11:17:38 od mkocovic79 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 7
Browser
Chrome 16.0.912.77
mob
Apple iPhone SE 2020
Osim sto se ne blokiraju Wink
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Eat this

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 842
OS
Windows XP
Browser
MSIE8.0
mob
Nokia 
Postoji samo jedna tema o tome, sa pravim nazivom i ona je... Samo malo da proverim... Blokirana, zaključana, kako god. Verovadno se poštuje trend medijskog mraka, to je sada pravi hit. U stvari, od ovih izdajnika bi bio svako bolji. Iako, ovaj prestolonaslednik ćuti o prodaji KiM, a ima obavezu da to osudi, budući da je KiM oslobođeno 1912. u vreme vladavine njegovog pradede kralja Petra. Sada tu prolivenu krv, pokušavaju da obezvrede sa malo mastila.
« Poslednja izmena: 07. Nov 2013, 12:34:11 od mkocovic79 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 25.0
Postoji samo jedna tema o tome, sa pravim nazivom i ona je... Samo malo da proverim... Blokirana, zaključana, kako god. Verovadno se poštuje trend medijskog mraka, to je sada pravi hit. U stvari, od ovih izdajnika bi bio svako bolji. Iako, ovaj prestolonaslednik ćuti o prodaji KiM, a ima obavezu da to osudi, budući da je KiM oslobođeno 1912. u vreme vladavine njegovog pradede kralja Petra. Sada tu prolivenu krv, pokušavaju da obezvrede sa malo mastila.
Brate cim ti ne blokiraju postove,znaci mozes da pricas o tome,nije bitna tema,imas vise tema,bar na ovom forumu imas onoliko istomisljenika na cije postove sam nailazio...
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.088 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.