Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Predsednik Srbije opet pozvao Hrvatsku da se odredi prema "Oluji"  (Pročitano 21604 puta)
Udaljen sa foruma
Svakodnevni prolaznik

dajte da uploadamo svoje avatare

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 312
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.53
mob
Nokia 6630
@tomahavkic

ima budala ne kažem da nema,a najgori su oni koji nigdje nisu bili,koji ništa nisu izgubili i koji sada nikud ne putuju nit išta rade onda im svak kriv a najviše srbi.nemože se reći da nema kad ima,jebi ga.ja puno radim sa firmama iz RS i iz srbije i nemam predrasuda ni straha,možda zato što poznam puno ljudi,šta znam kako običan čovjek koji nije bio u srbiji 15 godina doživljava to,vjerovatno misli da su u srbiji krokodili koji jedu hrvate Smile Smile
ja najviše volim da se zajebavam a ne da se napinjem oko politike,pošto nije naše da se sekiramo oko toga,nek se sekiraju oni koji primaju plaću za to.moje je da radim,da se družim da uživam u životu a ne da budem ksenofobični primitivac.
btw taj tvoj s Mljeta,bolje da si ga izbjegla,čudni su otočani,imam vikendicu na Braču pa znam da je to paralelni svijet,ali dodjem odmarat i kupat se pa s domaćima nema puno priče.dobar dan-dobar dan.
IP sačuvana
social share
I'm going to make him an offer he can't refuse...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 142
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
bravo predsednice! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 376
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
Posto je tema vec otisla u turisticke vode, zanima me jesmo li nesto zakljucili  sa gore navedenim topicom. Voleo bih da cujem g. speechpak koje je njegovo misljenje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 376
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
Tekst koji sam pronasao u arhivi dnevnog lista Kurir (nemojte da odmah potcenjujete izvor, intervju je zaista autentican)  je zanimljiv primer vezan za nekoliko proslih postova. Znaci govori se o osbama koje su zaposlene i imaju redovna i dobra primanja.

"Košarkaši Orlanda Srbin Darko Miličić i Hrvat Mario Kasun tvrde da nisu prijatelji i da razgovaraju - po službenoj dužnosti?! U razgovoru za lokalni list Orlando sentinel, hrvatski i srpskocrnogorski reprezentativac kažu da, s obzirom na to da govore isti jezik, imaju "korektan odnos", ali da se to nikako ne može nazvati prijateljstvom.

Uz to, Kasun dodaje da mu nije "prijatno da govori o drugarstvu sa Srbinom, jer ne zna kako će na to reagovati javnost u Hrvatskoj".
- Naše porodice su dugo ratovale - kaže Miličić, a Kasun dodaje:

- Svakako da ne krivim Darka za rat, ali ne mogu da kažem: "OK, ništa se nije dogodilo".

Njih dvojica, pored činjenice da su saigrači, imaju još jednu zajedničku osobinu - očevi su im učestvovali u građanskom ratu na prostorima bivše SFRJ. Doduše, Miličićev otac, policijski oficir, nije se borio u Hrvatskoj, već u Bosni, dok je Kasun senior, po Mariovim rečima, prisilno mobilisan na početku sukoba u Hrvatskoj 1991. godine.

Kasun kaže da mu je otac pričao strašne priče o ratu i zločinima koje je video. S druge strane, Darko priča da mu je detinjstvo obeležilo bombardovanje NATO snaga 1999, kada je imao samo 13 godina i slušao bombe i sirene dok je igrao basket. Tvrdi da je ponosan na svoju zemlju i poreklo, a kao dokaz nacrtao je srpski grb na patikama.

- Kada mi ljudi kažu da je moje neigranje u Detroitu najgora stvar koja je mogla da mi se dogodi, uvek pomislim kako ne znaju šta je stvarno grozna stvar - kaže Miličić, koji je postao najmlađi NBA igrač sa prostora bivše SFRJ.

Nedavni trejd Miličića iz Detroita u Orlando spojio je ova dva igrača. Darko priznaje da mu je Kasun glavni izvor informacija u gradu.
- Uglavnom smo kul, ali svakako uveče ne izlazimo zajedno.
      
Jarić ne govori s Kasunom

Letos je malo nedostajalo da Kasun dođe u Crvenu zvezdu. Ispostavilo se da je novac bio nepremostiva prepreka, a Mario je tada za beogradske medije izjavio da "ne bi imao ništa protiv da pređe u Zvezdu", ali je kasnije sve demantovao. Kao još jedan prilog tezi da Srbi i Hrvati još dugo neće imati iskrene prijateljske odnose, Kasun navodi podatak da "Marko Jarić, košarkaš Minesote, ne razgovara s njim".
- Darko i ja se trudimo da zaboravimo prošlost. Moj bivši trener je bio Srbin i imali smo sjajan odnos. U osnovi smo ista krv."
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 376
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5
Jos jedan zanimljiv dogadjaj vrlo vezan sa proslim postovima ali ne i sa glavnom temom:

"Golman Rijeke Dragan Žilić ipak je dobio sliku namenjenu najboljem igraču u susretu protiv Dinama, koju je njegov tim dobio rezultatom 2:1. Tada je tročlani novinarski žiri proglasio nekadašnjeg reprezentativca Jugoslavije za igrača susreta, ali je portparol Dinama Ado Kožul samoinicijativno poklon uručio Davoru Vugrinecu, strelcu pobedonosnog gola za Rijeku.

Prema tvrdnjama hrvatskih medija, glavni razlog takvog poteza je činjenica da je Žilić Srbin. Dan kasnije, na optužbe je reagovao potpredsednik Dinama Zdravko Mamić, rekavši da će pokloniti našem golmanu sliku iz svoje kolekcije. Obećanje je ispunjeno juče, kada je Kožul ispravio nepravdu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 142
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
bravo Kurzule!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 10108
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
Preterali su svi sa off-topicom.

Lock.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 11 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.091 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.