Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Predrag Đorđević: U PAO ni za živu glavu  (Pročitano 1398 puta)
11. Jan 2006, 20:33:26
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
U PAO ni za živu glavu
Predrag Đorđević ne bi mogao sebe da zamisli u dresu Panatinaikosa ili AEK. Radije bi napustio fudbal ili otišao u drugu zemlju ako mu Olimpijakos ne bi ponudio novi ugovor

Predrag Đorđević je za grčki fudbal mnogo više od lidera Olimpijakosa. Reprezentativac Srbije i Crne Gore je sinonim za sve uspehe najboljeg tima u poslednjoj deceniji, u kojoj su atinski crveno-beli osvojili osam titula od devet, a verovatno će i ovu sezonu okončati kao apsolutni gospodari prvoligaških terena Grčke. U intervjuu za atinski dnevnik Etnosport, Đorđević je otkrio planove za budućnost, pričao o mogućnosti da pojača Panatinaikos ili AEK ...

* Koji vam je meč ostao u neprijatnom sećanju?
Utakmica protiv Juventusa u Ligi šampiona kada smo primili gol u 85. minutu. Takođe, susret sa Liverpulom prošle sezone u istom takmičenju - priča Đorđević.

* Da li ste plakali nekad zbog poraza Olimpijakosa?
Naravno, često se dešavalo, ne samo jednom ili dva puta. Svaka eliminacija, kada sam mnogo tužan, završavala se suzama.

* Da li imate neke rituale?
Da.

* Na primer?
Kada izlazimo na teren, uvek moram da budem prvi, a Anatolakis poslednji. Kada napuštamo teren, onda volim da izađem poslednji.

* Vi ste "starokalendarac"?
Da, slavim Božić 7. januara.
   
      
Razmišlja o trenerskom poslu

Da li ćete biti trener?
- Još ne znam.
Ne isključujete takvu mogućnost?
- Sve je otvoreno, mada znam da taj posao nije lak. Nisam još odlučio čime ću se baviti kada ostavim kopačke - rekao je Đorđević.
      
      
      
   

* Otkada je Trond Solid došao na mesto šefa stručnog štaba, igrate bliže golu. Najbolji ste strelac tima.
Tačno je to, samo je važno napomenuti da sam najbolji jer izvodim penale. Inače, ne bih bio i nisam rođen kao strelac.

* Uvek ste bili zaduženi za najstrože kazne, ali ste sada prvi put prvi na golgeterskoj listi. Trenutno ih imate devet na svom kontu.
Pomoglo mi je mnogo to što sam dobio ofanzivniju ulogu od trenera. Međutim, nije toliko važno ko i koliko daje golova, koliko je bitno da ti pogoci donose pobede i uspehe ekipi.

* U čemu je razlika između Tronda Solida i ostalih stručnjaka koji su vas trenirali?
U treningu. Kod Norvežanina mnogo više radimo sa loptom, a to je ono što najviše volim.

* Da li mrzite Panatinaikos?
- Nikako, to su moji protivnici, koje smatram velikom ekipom.

* Kada vam bude istekao važeći ugovor navršite 35. godinu. Da li će to biti kraj vaše karijere?
Dodali ste mi jednu godinu. Imaću 34 i ne znam da li ću ostaviti fudbal ili ću nastaviti. Zavisi od toga kako ću se osećati, a Olimpijakos će biti moj prvi izbor.

* Da li se može dogoditi da nastavite do 39. ili 40. godine?
Igraću dok mi to bude predstavljalo zadovoljstvo.

* Da li biste igrali za Panatinaikos?
Ne, nikad.

* Ako prođe naredno leto i ne dobijete ponudu od Olimpijakosa da produžite ugovor, a stigne vam super ponuda od Panatinaikosa?
Neću preći kod njih. Radije ću prestati ili otići negde izvan granica Grčke. To naravno ne znači da ih mrzim, već mnogo volim Olimpijakos u kojem sam mnogo toga lepog doživeo.

* Da li biste otišli u AEK?
To je malo drugačije od prethodnog slučaja, ali ni tamo ne bih nastavio karijeru. Ne mogu da zamislim tu sliku u glavi, jednostavno, otišao bih na drugo mesto da igram. Sada kada mi je karijera na zalasku, zašto bih sve što sam uradio prokockao takvim transferom. Ne bih prešao nigde u Grčkoj, čak i kada bi ponuda bila bolja od Olimpijakosove.

* Da li sanjate nešto veliko što još niste učinili sa svojom ekipom?
Sanjam jednu uspešnu sezonu u Evropi.
(Sportska centrala)

Izvor: Start

(02. May 2007, 21:42:11)
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.