Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Predrag Ejdus: Najradije pijem piće sa Josifom Taticem  (Pročitano 640 puta)
22. Jul 2005, 03:14:44
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Predrag Ejdus glumi u novoj seriji „Drugo stanje“
Najradije pijem piće sa Josifom Tatićem

Predrag Ejdus, veteran domaćeg glumišta, čovek koji je tumačio razne likove na pozorišnim daskama i pred kamerama, glumi u novoj seriji „Drugo stanje“ po scenariju Vanje Bulića. Priznaje da su mu pored glume, kafana i alkohol velika strast.

- Još iz najranijih dana, kada sam počinjao da bavim glumom, imao sam veliku potrebu da sedim u kafanama u kojima su sedeli poznati glumci i umetnici. Mene je nešto vuklo da idem tamo, i kao dečak i kao student sam išao na mesta gde sam mogao da sretnem takve ljude. Kasnije kako sam se ja razvijao tako sam zavoleo kafane, po ceo dan sam znao da provedem u njoj. Uvek smo pili zajedno Josif Tatić i ja. Imali smo razne faze što se tiče pića. Pili smo oštra pića, lagana... Mi smo imali drugačiju taktiku: preko dana smo pili jaka pića, a uveče lagana pića, uglavnom vino. Ipak, preko dana smo više stajali i razgovarali diskutovali i radili i trebalo je sve to izdržati, a uveče smo se opuštali - priča Predrag.

Nakon svake predstave ovaj poznati glumac bi, kako kaže, ostajao u bifeu pozorišta i sabirao utiske.

- Ono što je moje pravilo je da nikada iz pozorišta nisam izašao a da nisam odsedeo u bifeu i, naravno, popio onoliko koliko ja mislim da mi je potrebno. To je moj princip. Nikada mi nisu bili jasni glumci koji odmah nakon završene predstave se pokupe i odu kući. To mi je potpuno neshvatljivo! Ja volim da ostenem posle predstave i toga se držim i dan-danas. Za to vreme u bifeu, dok se pije posle predstave, čovek odvrti neki film iz predstave i svega onoga što je te večeri prošao i doživeo i tu se vrti neko očišćenje, jer igra i gluma su sami po sebi očišćenje. Moram priznati da mi se retko događalo da pred predstavu malo više popijem. To mi se dogodilo par puta i to kada sam bio mlađi, jer sam mislio da mogu, i vrlo brzo sam shvatio da te dve stvari ne idu jedna sa drugom. Nisam voleo ni da vidim ljude koji se pojavljuju na sceni u potpuno alkoholisanom stanju. Ja samlično to izbegavao.
Milica Čule
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.