Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 18:20:08
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 852 853 855 856 ... 880
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Predlozi za gledanje  (Pročitano 1514433 puta)
Superstar foruma


Same rules apply

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 74299
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
original
IP sačuvana
social share
Jeka je moj drug 
And I won't show or feel any pain even though all my armor might rust in the rain!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Prince of Persia - Warrior Within

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 3254
Zastava Nis
OS
Windows 7
Browser
Chrome 48.0.2564.97
mob
Samsung Galaxy S Advance
Ne, zapravo, dopao mi se Stalker, samo mi je zao sto je mozda manjkao za efekte (anomalije) i ajde da kazemo artifakte koja su sustina knjige i igre. Ali prica je dobra, atmosfera takodje.

Solaris sam video u preporukama zajedno sa tim filmom, svidela mi se prica, e sad vise sam se pitao ko je to bolje ekranizovao. Mada, razlika od 1.5h jeste ceo film zapravo, tako da ako je Klunijev film bacen pretezno na romantiku, 'ebes efekte. Radije cu da odlgedam original ali da isprati pricu do kraja. (kontam i da u originalu ima romantike, ali ima siri spektar objasnjenja planete i njenog uticaja).

Uglavnom, skinut je original pa je na cekanju trenutno, verovanto do vikenda. Hvala svima jos jednom na preporuci i razmenu misljenja  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 48.0.2564.103
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
Neko gledao ovaj ? Vlasto ?


IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
OS
Windows 7
Browser
Chrome 48.0.2564.82
Javljam ti večeras, kakav je.

EDIT:
Dobar. Nisu pratili šablon.
« Poslednja izmena: 09. Feb 2016, 17:54:31 od vlastimir »
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


I choose not to choose

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1017
OS
Windows 7
Browser
Chrome 48.0.2564.82
mob
Nokia 
Suburra

Odavno mi neki film nije ovako privukao pažnju.
italijanska mafija i sprega sa politikom i crkvom.Surova ubistva,dobre ribe,interesantni likovi
Vizuelno film izgleda fenomenalno.
Sada kada razmisljam ima  onih delova koji su mogli biti bolji  ili makar manje predvidljivi
ali za 2s i 15m koliko traje film bio sam prikovan za raspalu fotelju.
SAmo napred  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Damn Mad Cows !

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21465
Zastava Trstenik, Srbija
OS
Windows 7
Browser
Chrome 48.0.2564.109
mob
Samsung Galaxy Kevoje8ac
Pre neko veče sam pokušao da ga odgledam i par puta odlutao tako da sam ga isključio. Baš mu fali dinamike.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Ovde ce izgleda biti tri polufinala

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 11678
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 12.16
mob
Apple 5
To je vise film za izfrustrirane starije pubertetlije
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


"It never rains, but it pours."

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2562
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
mob
VIP Xiaomi Note 10 P
Kada ste zadnji put gledali neki noviji film a da vam je ostavio bas jak utisak, da vas je odusevio, poput Gospodara prstenova ili Terminatora dvojke? Kako to da je inspiracija filmadzija toliko pala? Ako se osvrnemo na 80te, 90te, to je bilo lepo doba koje je je iznedrilo jaka ostvarenja. Pretpostavljate da govorim prvenstveno o sf, fantastici, avanturama, mada se moze osvrnuti i na akcione filmove.

Znaci, neverovatno je da je Lukas, kada je pravio prvi Star wars, pravio je Jodu maltene od plastelina i gline, farbao u zeleno i animirao ga pokretanjem njegove vilice frejm po frejm i ispada da su ti filmovi bili pun pogodak koji su fransizu i postavili na pijedestal na kom su danas kao jedna od najpoznatijih i najvecih fransiza ikada. Danas imamo novi film koji se nakacio na slavu tih filmova i prilicno zaradio, a da budem iskren nije me nesto odusevio. U doba najsavremenije kompjuterske tehnologije, kada mozes realno citav svet napraviti pomocu cgi tehnologije, dobili smo film koji je lep na oko, ali je nestala draz prethodnika.

Apolo 13 je meni dobar film. Ali bi sutra malo bio snimljen da se to nije zapravo i desilo. Ali eto, ima se od necega krenuti. Pa koliku istoriju covecanstvo ima, imas snimati filmova za ceo vek naredni.

Kad sam vec kod sf-a, koliko su knjiga napisali Stiven King, Isak Asimov, Orvel, Artur Klark? Odiseja 2001 se smatra vrhunskim umetnickim delom a pola filma ni nema scenario, samo se smenjuju scene pracene muzikom, poput najlepse svemirske galerije. Ja se divim tim ljudima sto su to napravili. Toga vise nema.

Svarceneger je opet nateran da snimi Terminatora (spomenuh ga, pa da kompletiram razmisljanja), a film je samo ok. Toliko. Posle prva dva, sve je krenulo nizbrdo. Poslednji je smesan. Sve su izmenili. Alernativne realnosti, proslost izmenjena, nista sto se desilo, nije se desilo. Sve sto smo gledali, nismo gledali. I sve samo radi novca. Zaradjuju se pare na tudjoj slavi. neko se pomucio da stekne ime, da bi sada na krkace prelazili preko svega. Drzi vodu dok majstori ne odu.

Svaka cast nekim sitnim izuzecima koji prvi put snimaju, retko se covek iznenadi ali bude. Ali govorim o velikima i poznatima. Danas kada mogu mnogo vise postici za manje para, ili da uloze vise pa da naprave nesto velelepno, rade se ostvarenja koja nemaju dusu, motivaciju i inspiraciju, koja su monotona. Kako to da ja mogu i dan danas da gledam LOTR, a Hobit je bio znatno losiji, u tome se vecina slaze? Gledam i Indijanu Dzonsa, gledam Smrtonosno oruzje. Akcija je na mestu. Zanimljiva je, drzi te, ima humora, Gibson je car. Umri muski je najbolji pokazatelj. Prva 2, ajde da kazemo i treci su super. Legenda Vilis. Naredni su katastrofa.

U ovoj godini cemo imati opet novih nastavaka, nekih novih filmova, ostaje da se vidi sta nam se sprema. Ne znam sta reci, osim da je izgleda jako, jako tesko snimiti film, biti originalan, inovativan, unikatan i dostici slavu kakvu su legende od filmova imale nekad.
« Poslednja izmena: 20. Feb 2016, 22:40:09 od Aconja »
IP sačuvana
social share
Who is Kaiser Soze???

Merovingian: You see, there is only one constant, one universal, it is the only real truth: causality. Action, reaction. Cause, effect.
Morpheus: Everything begins with choice.
Merovingian: No. Wrong. Choice is an illusion, created between those with power and those without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 12437
OS
Windows
Browser
Mozilla Firefox 44.0
Za tebe Gospodar prstenova nije noviji film? Meni je sve posle Titanika noviji film. Uz to, smatram da je čitava LOTR trilogija sranje.

Inače, to što ti pišeš ja pričam godinama unazad, zato služim kao predmet sprdnje na ovom forumu.

Mada, kad pogledaš, nekom ko je odrastao na filmovima 60-ih i 70-ih, 80-te i 90-te su sigurno bile veliko razočarenje... sve zavisi od ugla gledanja.

A inače, teško je naći kvalitetan film u žanru avanture, akcije, horora, fantastike, koji je bio dobro prihvaćen u svoje vreme... često je potreban vremenski otklon da neki film iz tih žanrova stekne kultni status. Nije uvek tako, ali uglavnom jeste.
IP sačuvana
social share
Ako se neko i prepozna u jurkovićevim porukama, to nije do njega već do sebe
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


"It never rains, but it pours."

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2562
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 44.0
mob
VIP Xiaomi Note 10 P
Noviji, mislim u poslednjih dve, tri, do pet godina.

Slazem se , ali su vecina bili prihvaceni i obozavani u startu. Gde to danas ima? Ides u bioskop, nadas se da ces uzivati, izadjes, niti si zadovoljan, niti nisi. Mlaka voda. To je problem, o starijim filmovima se prica i danas, ovo novo ce svi zaboraviti vec dogodine.

Doduse, drugo je vreme bilo osamdesetih. Nije bilo interneta, cekalo se na projekcije, televizija je bila jako ogranicena. Masta je radila mnogo vise. Danas su ljudi prezasiceni internetom, televizijom, tabletima, tehnologijom, prate sve, znaju sve, pretpostavljam da je teze uhvatiti se u kostac sa tim, i zadovoljiti nekog vizuelno je teze, u odnosu ko se nekad igrao loptom i ziveo skromnije i, da kazem u neznanju, koliko danas sto deca znaju sve i najpametnija su na svetu a ni u park ne idu i nista ih ne moze oduseviti. Prezasicenost cini svoje.
« Poslednja izmena: 20. Feb 2016, 22:55:29 od Aconja »
IP sačuvana
social share
Who is Kaiser Soze???

Merovingian: You see, there is only one constant, one universal, it is the only real truth: causality. Action, reaction. Cause, effect.
Morpheus: Everything begins with choice.
Merovingian: No. Wrong. Choice is an illusion, created between those with power and those without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 852 853 855 856 ... 880
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 18:20:08
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.081 sec za 15 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.