Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Predlog....  (Pročitano 902 puta)
08. Apr 2005, 23:44:29
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 528
mob
Apple 6s
nisam citao sve postove na ovom forumu o mobilnim pa ne znam da li ovo vec ima negdje napisano, mogli bi smo pisati na jednom mjestu programe koje imamo i kako nam funkcionisu na telefonu.u download sekciji ima 99,9% programa koje ja nisam isprobao jer ne znam cemu sluze a ne da mi se non stop instalirati na telefon pa brisati.znaci neko dodje fino na ovu stranu gdje mi pisemo kakve programe  imamo, procita  sta je neko napisao o nekom programu i ako mu se svidja nek ga trazi u download sekciji.eto toliko od mene, mozda ima ovo negdje vec al ja nisam nasao... :-)

Evo ja cu poceti: imam nokiu 7610 i na njoj su instalirani:

-igra "Bounce", to je ona crvena kugla sto je vi setate kroz nivoe i pazeci da je gdje ne probijete, meni se svidja....

-"MP3 Player 3.01", kao sto samo ime kaze prog za slusanje mjuze, rijetko ga koristim al nije los....

-"SlovoEd", srpsko-engleski rijecnik, nije los (neke rijeci  ima a neke nema (takodje ga rijetko koristim))...

-"Lenses", odlican program za fotografiranje, pomocu njega snimite stvarno otkacene fotografije...

-"WorldMate", program koji vam pokazuje vrijeme u nekoliko svjetskih gradova, vremensku prognozu, konverter novca, nije los programcic....

-"MumSMS+", odlican program da sakrijete sve svoje sms, mozete ga zastititi i sifrom tako da ga samo vi mozete pokrenuti a najbolje je (bar meni) kada je aktivan i kad dobijete sms on ju odmah automatski "sakriva" u vas skriveni inbox....

-"F-Secure" antivirus, nemam jos gprs (mobilna srpske) pa ga nisam isprobao....

-"ProfiMail", program za podesavanje pop3 accounta i slanje i primanje e-mailova putem gprs (ni njega nisam jos isprobao... :-(  )...ne cini mi se los programcic..

-"SmartMovie", program za gledanje divx na telefonu, odlican je...

eto toliko za sada od mene....
pozzzzz

p.s.nekad sam bio instalirao  na tel program za snimanje tel razgovora "spy call" ili tako nekako al nije radio na mojoj 7610, isto tako nije radio i neki "dictaphone"....
IP sačuvana
social share
Sake
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Jet set burekdzija


Лонг лив ћирилица!

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 6247
Zastava
mob
Nokia Lumia 1020
Kad bi sad opisivao sve programe koji su mi instalirani...ostarili biste Smiley Mogli bi ostali moderatori telefonije (koji izgleda ne zalaze ovde) da menjaju postove SFa ,dodavajuci opise fajlovima,posto on ocigledno nema vremena...
IP sačuvana
social share
Молим паметније да више не попуштају.
Стање је веома критично.
Pogledaj profil WWW GTalk
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Jel toliko tesko otici na google?
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 528
mob
Apple 6s
nisam probao guglat...
IP sačuvana
social share
Sake
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
Probaj.. pre svakog pitanja prvo odes tamo pa vidis hoces li naci odgovor.
Obicno je dovoljno otici na www.my-symbian.com i naci za 95% programa full info.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.065 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.