Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:13:47
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Predators  (Pročitano 16027 puta)
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Bas mi pre neki dan cale pustio trejler(on mi je nesto kao net, uvek je up to date sa filmskim desavanjima Smile)
Mislim...cak ni u trejler nisu imali da stave nista zanimljivo, a uglavnom su ti trejleri wooooow, jer izrezu sve najbolje delove i stave u isti  Smile

Potpuna besmislica od filma, sto su ga snimali da mi je znati.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Pesaci su dosadni,pesaci su spori zato ih obori.

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 1239
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia N8
nice
IP sačuvana
social share
Ima jedno prorocanstvo koje kaze da ce nas Srba ostati taman toliko da cemo svi moci da stanemo pod jednu krusku.A u tom slucaju svi ostali ce stati pod jedan maslacak i to bez da se guraju.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
OS
Windows XP
Browser
Safari 5.0.375.70
To sam i ja napochetku mislio.....a onda sam video ovo:



i ushutio momentalno.  Smile Smile

E jjjjeebiga.

Lako je glumcima, kad god neki njezniji glumac (i Bred Pit, pa i Gerard Butler)  treba zajebanu ulogu plati svojih 1000$ licnom treneru i za 2 mjeseca komandos..

Sta ja da radim pored ovolikih obaveza Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Nisam mudar, samo tiho pricam

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 8856
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6220
Citat
Lako je glumcima, kad god neki njezniji glumac (i Bred Pit, pa i Gerard Butler)  treba zajebanu ulogu plati svojih 1000$ licnom treneru i za 2 mjeseca komandos..
Ljubav i hemija ...
IP sačuvana
social share
Баш још једна бенефиција тренирања у јавности, поред очитих бенефиција по физичко здравље, је управо развијање курцобоље за мишљење других...
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
U svakom slucaju....Film je sranje u najavi, nemojte da se lozite preterano  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu

Destroy Everything You Touch

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1433
OS
Windows 7
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia 6220 Classic
aj da sacekamo malo,pa cemo ga onda pljuvat  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Maksimalna dozvoljena velicina slika u potpisu je visina: 60pix, sirina: 468pix i velicina 20KB
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 4146
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
U svakom slucaju....Film je sranje u najavi, nemojte da se lozite preterano  Smile

Robert Rodriguez producira, solidan rezhiser, oskarovac i nominovani (iako oskar nishta ne znachi, ali u svakom sluchaju kredibilni klumci), dzungla, krv, tenzija - sve to sadrzi ovaj film i samim tim vec bolje izgleda od oba AVP filma.

Mozhe biti losh, al za sada shanse za to su pola pola. Nadam se da je ovo nova tradicija, gde u traileru nisu hteli da prikazhu najbolje scene, vech da igraju tenziju.


Btw, putnice, znash da se snimaju dva nova Alien prequel filma - istina rezhira opet Ridli Skot, ali - 3D, bez H.R.Giger-a, bez Ripley i totalna demistifikacija Space Jockeya......Alien filmovi će više biti silovani nego Predatori. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Sagittarius
Pol Žena
Poruke 29778
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 8.0
mob
Nokia 
Jaoj Dzuksi sad i ti... Smile
Od kad su krv, tenzija, akcija i dzungla neki elementi koji u startu film cine dobrim, ili boljim od nekog drugog?  Smile Uostalom, to sve imas i u originalnom Predatoru...Koji moj onda snimas tamo neki nastavak ako obradjujes apsolutno istu tematiku po istom principu u istom ambijentu kao i originalnom filmu? Smile
Verovatno je i slicna radnja u pitanju, jer ne vidim sta bi novo i originalno mogli ovde da izmisle...Sigurno nije neka prica sa elementima drame iz Fisher Kinga i ludackim spletom okolnosti a la Snatch ili Men at work  Smile
Onda lepo uzmi pa snimi predatore na selu...Nesto drugacije Smile

Kredibilni glumci takodje nikad nisu bili neka garancija jer oni znaju do jaja da otaljaju ako nisu dobro placemi(a nesto mi ne deluje da ce se najesti mnogo leba od ovog filma) ili prosto ako im dune da ne odrade nista...
Uostalom, kakva ti jebena gluma treba za cist akcioni film?To je kao da uzmes Thiefa i da budzis diplomatiju u na primer...Cistoj hack&slah igri gde ti diplomatija ni ne treba  Smile

Za solidnog rezisera isto tako...Pa cak i vrhunski reziseri i ljudi u tom poslu znaju da podbace i imaju losih dela, a kamoli oni solidni...

Hocu da kazem da recikliranje ovakvog filma sa ovakvom tematikom u danasnje vreme nema smisla, jer da se ne lazemo, da je film Predator izasao sada, to ne bi bio nikakav poseban film, ne bi to bilo nista spektakularno, ljudi bi verovatno slegli ramenima i rekli meh....Al' to je bajat film, ja sam bila odusevljena kad sam ga kao klinka gledala - a da je sniman sad i da ga sad odgledam bio bi mi sranje, ili mi ne bi bio sranje, al' ne bi mi ni bio nista posebno.
I sta onda, ti recikliras takav film...Gde nemas apsolutno nista novo da dodas...I koji ce ionako izgledati i kao svaki drugi Akcioni SF danas. Al' aj' sto nemas sta da dodas, nego se jos i ne trudis da dodas, nego maltene pravis rimejk  Smile

U svakom slucaju, prdez u prazno.

A za Ejlijene...Nemam sta da dodam, sakacenje...Bilo je to sakacenje jos od treceg. Aj' treci kao jos i da prodje, a ovo ostalo...O AVP da ne pricam.
« Poslednja izmena: 19. Jun 2010, 00:20:35 od osma_putnica »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
AVP 1 je solidan film, AVP2 je vec njesra. Cekacemo pa cemo videti sta i kako. Rodrigez ume da napravi dobar film ali ume i da tesko zasere. Ovo me previse podseca na "The Condemned" (osim sto nije u pitanju reality show u kome se oni ubijaju vec ih jure predatori i kojekakva cudovista) koji u globalu nije nista posebno ali nema toliko jak cast,rezisera kao i tu jacinu kao sto bi ovaj film trebao da ima tako da cemo videti kako ce ispasti

Citat
To je kao da uzmes Thiefa i da budzis diplomatiju u na primer...Cistoj hack&slah igri gde ti diplomatija ni ne treba
Smile Smile Zato sto igras FRP/RPG igre  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 4146
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
Dammit osma, mozda si u pravu, al jednostavno cekam na kvalitetan Predatorov nastavak vech 20 godina, tako da me razumi. Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 9
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 21:13:47
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.