Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prećutati negativno mišljenje o njegovoj porodici  (Pročitano 3606 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Why do me ?

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 55904
Zastava novi sad
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.3
mob
Nokia 
ni ja ...
IP sačuvana
social share



Wake Up - 2012 - The Revolution Has Begun
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 1054
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
meni npr. grozno kuva mama mog decka i ne mogu to ni njemu da kazem, a ne njoj. nego lepo na finjaka "hvala, nisam gladna, drzim dijetu, postim, bla, bla..." i Smile ja glasam za iskrenost, ali do one mere da ne povredis nikoga direktno...
IP sačuvana
social share
I'm not what I was last summer, not who I was in the spring.
Tell me, tell me, tell me when will we learn
we love it and we leave it and we watch it burn
Damn these wild young hearts, damn these wild young hearts...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Ko ponese kajace se a ko ne ponese kajace se vise!

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 6301
Zastava Nis
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.80
mob
Nokia E
To koristi kao adut da ga dokusuris ako raskinete nekad:
~I samo da znas tvoja mama grozno kuva(sa akcentom na grozno)!   Smile


ma ta zajednica ... sve to moze da se lepo dovede u red ako su ljudi normalni ...

ako bismo kod mene ziveli naravno da ne bih dozvoljavala mojim da se mesaju u moj zivot .. ali tako ne zelim ni njegovi kad bi bilo kod njegovih ...


a ne bih volela takodje ni on prica sa svojim meni iza ledja, kad ja nisam tu ... toliko primera danas ...


evo nedavno se moj kum ozenio ... klasicna prevara .. uhvatila ga na bebu, a on zaljubljen ...

i roditelji njegovi se ne slazu ... nece da pricaju s njim ... i sad on da bi bio dobar s roditeljima traca nju, a s druge strane traca roditelje njoj ...

to je nesto najgore ... sto ja ne bih mogla podneti.


Ma nisam ni ja za zajednice to je bezveze, ali kada je situacija takva da nema mnogo izbora prave se razno razni kompromisi!
To o normalnim ljudima necu ni da govorim prosto se bojim da cete me ispreskakati ovde na forumu ako kazem da nema 2% normalih ljudi, ali bukvalno, ako nema bas nikakvih problema neko ce ih iz dosade stvoriti!

Ovo mi bas nije najjasnije a 100000x sam to cuo u zivotu
Citat
klasicna prevara .. uhvatila ga na bebu, a on zaljubljen
mislim ne postoji opravdanje za tako nesto kao prvo zajedno su napravili to dete kao drugo postoje kontraceptivna sredstva tako da ja ne vidim ovde prostora za opravdanja i prevaru!
Nego dobro i to je neki kompromis i precutavanje negativnog misljenja!
IP sačuvana
social share
„Tromo se vreme vuče i ničeg novog nema, danas sve ko juče sutra se isto sprema."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
grozno .. cuti i misli se u sebi :"od kojih budala si ti nastao moj druze .." ali nista ne smes da kazes.. jer to ne sme.. moze da pobegne  Smile sta ces onda.. osta sama .. e jado  Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol Žena
Poruke 1054
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
 
Hahahhahahaha...da znas, to je ozbiljan argument!
Znam ja da on ne bi "pobegao" ni zbog mnogo gorih stvari, a ne ove, ali opet mi ne pada na pamet da mu kazem. Kako njegova mamica moze grozno da kuva?! Smile
« Poslednja izmena: 05. Jun 2010, 10:09:35 od ahana »
IP sačuvana
social share
I'm not what I was last summer, not who I was in the spring.
Tell me, tell me, tell me when will we learn
we love it and we leave it and we watch it burn
Damn these wild young hearts, damn these wild young hearts...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zivot nam vraca ono sto drugima dajemo

Zodijak Leo
Pol
Poruke 22686
OS
Windows Vista
Browser
Mozilla Firefox 3.5.9
mob
Nokia 
meni npr. grozno kuva mama mog decka i ne mogu to ni njemu da kazem, a ne njoj. nego lepo na finjaka "hvala, nisam gladna, drzim dijetu, postim, bla, bla..." i Smile ja glasam za iskrenost, ali do one mere da ne povredis nikoga direktno...

Naravno. Po meni je preterana iskrenost nevapsitanje i drskost. Lepo ti to i kulturno resavas  Smile
IP sačuvana
social share


Kad pripadam tebi, tada pripadam sama sebi.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.