Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Прецијењени и подцијењени играчи  (Pročitano 17143 puta)
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5986
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Apple Iphone 3GS 16GB
Петко, Мичах сигурно није подцјењен, па јбт момак има 20 година и игра сваку утакмицу у Манчестер Ситију.

+ играо је већ за Енглеску репрезентацију. Он тек треба да напредује и да се афирмише као свјетска класа, и по мени би требао остати на позицији штопера.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5986
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Apple Iphone 3GS 16GB
Слажем се, и по мени је Анелка прецјењен.

Лик је пукнут, све то стоји, ал` мени боде очи то што се то већ годинама зна, сви тренери, све екипе знају за то ал` и даље је он у врху свјетског фудбала.

Зашто давати за нешто што се већ доста пута показало као погрешно милионе?

И чак мислим да је сада физички доста слабији него прије...

Џони, максимално озбиљно се понашајте ...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 10671
Zastava Novi Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13;
Precenjeni igrači:

1. Ibrahimović (Dobar igrač, ali ne toliko koliko se piše o njemu)
2. Runi ( Njemu i ne ručanum to što ga dižu u nebesa, jer su ostrvski novinari vrlo neobjektivni inače)
3. Podolski (Zasluženo je ipak grejao klupu u poslednje vreme, mada ga danas zavuče  Smile )
4. Gudjonsen (Ne zaslužuje da nosi dres jedne Barselone)
5. Dženas (Po meni večiti talenat)
6. Burdiso (Ja mislim da taj ne bi imao mesta ni u Askoliju)
7. Adriano (Trenutno je u timu ravnom njegovom kvalitetu)
8. Nesta (Nisam skoro primetio da je odigrao na vrhunskom nivou)
9. Haince (Ništa specijalno)
10. Šon Rajt Filips (Tolike pare za njega bačene nepotrebno)
11. Krauč (Ostrvska motka ni nalik napadaču)
12. Anjelka (Šta bi Čelziju da ga angažuju da mi je samo znati)

Ne mogu više da se setim...

Što se tiče podcenjenih u glavi mi je jedino Krespo...Igra kao zmaj i uopšte mi nije jasno kako nema mesta u napadu Intera
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 29583
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Да и ја мало кењам  Smile

Шеги већ рече да је Шон Рајт Филипс прецењен и ту би се у неку руку сложио са њим. Дечко је доведен као огроман таленат у Челси и шта је показао прве сезоне ? Друге ? Треће је већ показао нешто али то није играч који је квалитет за Челси. Односно не заслужује место у првој постави. Зашто би неко уопште таквог играча платио 20 милки ? Питајте Романа.

Кад сам већ код Челсија да се осврнем, по мени, највише подцењеног играча данашњице Џо Кола. Фудбалер који има све. Дриблинг, шут, брзину али зашто је био увек резерва Робену, такође једном прецењеном играчу. Кол када је у форми слободно могу да тврдим да је најбољи енглески фудбалер данас. Дечко редовно постиже голове, игра на готово свим позицијама у везном реду а и у нападу. Код Муриња је седео на клупи а код Тен Катеа је коначно показао колико је добар. Поредећи њега и Филипса, може се доћи до закључка да за мање паре можеш добити неколико пута бољег фудбалера. Веровали или не Кол је плаћен само 6,5 милиона фунти што је готово 4х више него што је Сити добио за Шон Рајта.

Такође много је подцењен и овај шпанац из Ливерпула Ћаби Алонсо. Јесте да дечко има много проблема са повредама, али број асистенција, голова је заиста велик за једног задњег везног. Можда и најкреативнији деструктивац уз маторог Емерсона. Кад сам код задњих везних Сисоко је превише подцењен. Сећате ли се утакмица Барсе и Ливерпула пре две сезоне. Ко је гледао прошле недеље Интер - Јуве зна о чему причам...

Писао бих још али морам да идем.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 11508
Zastava Buenos Aires
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Samsung Galaxy
Citat
Krauč (Ostrvska motka ni nalik napadaču)

 Smile Smile Smile Smile

slazem se i za burdisa... iako sam totalni zaljubljenik u sve argentinske igrace, taj pajser ne zasluzuje interov dres, i kao stvoren je da igra u argentinskoj ligi gde prsti na sve strane od crvenih kartona.

mislim, ali mozda i gresim, da je mnogo zapostavljen i gilberto silva...

kapiram vengerovu politiku koja je okrenuta mladim igracima,u ovom slucaju flaminiju, ali od gilberta se moglo izvuci jos toga...
IP sačuvana
social share
Marco Materazzi World Champion


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 5986
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Apple Iphone 3GS 16GB
Ууу Трста је објаснио само тако ...  Smile

Гудјонсен није прецјењен, он уопште и не игра, он је један обични џокер који стално сједи на клупи. Другачија слика би била да он игра константније.

Неста никако није прецјењен, за мене свјетска величина и дан данас. Јесте физички ослабио, малко, ал` и даље јебе кеву редом. С` обзиром колико су га прошле године мучиле повреде и колики данак су узеле он игра одлично. По мени је и против Интера и против Арсенала предавао.

Џо Кол је фантастичан играч, претјерује ал` и игра ко ненормалан. Да га је мало довести у ред био би перфектан крилни играч. Велики плус је што везни ред одлично покрива па је некада чак играо и централног везног.

Сисоко је такође јако дуго био запостављен у Ливерпуло, безразлог. Предавао је против Барце дефинитивно прошле године и играч који је јако агресиван, огроман радијус кретања и који доста подсјећа на Виеру.

По мени непоштено запостављен играч је Тио Валкот. Сада како се Рошицки повредио Ебуе је пребачен у вези и по мени то није позиција за њега, ту би се требао мало више гурати експлозивни Валкот. Мали је велики потенцијал, прави крилни играч, пребрз, дриблер, и уз праву дисциплину се од њега може нешто направити.

Такође Арон Ленон је по мени подцјењен, поготово од стране вас форумаша. Јако талентован играч. Невјероватно пробојан, прилично јак с` обзиром на своју грађу, добар дриблер иако не претјерује безпотребно у дриблинг, а и сјајно осјећа "простор".
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 20974
Zastava Srbija
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
mob
Nokia N95
Precenjeni igrači:

1. Ibrahimović (Dobar igrač, ali ne toliko koliko se piše o njemu)
2. Runi ( Njemu i ne ručanum to što ga dižu u nebesa, jer su ostrvski novinari vrlo neobjektivni inače)
3. Podolski (Zasluženo je ipak grejao klupu u poslednje vreme, mada ga danas zavuče  Smile )
4. Gudjonsen (Ne zaslužuje da nosi dres jedne Barselone)
5. Dženas (Po meni večiti talenat)
6. Burdiso (Ja mislim da taj ne bi imao mesta ni u Askoliju)
7. Adriano (Trenutno je u timu ravnom njegovom kvalitetu)
8. Nesta (Nisam skoro primetio da je odigrao na vrhunskom nivou)
9. Haince (Ništa specijalno)
10. Šon Rajt Filips (Tolike pare za njega bačene nepotrebno)
11. Krauč (Ostrvska motka ni nalik napadaču)
12. Anjelka (Šta bi Čelziju da ga angažuju da mi je samo znati)

Ne mogu više da se setim...

Što se tiče podcenjenih u glavi mi je jedino Krespo...Igra kao zmaj i uopšte mi nije jasno kako nema mesta u napadu Intera

nemas ti pojma  Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Jet set burekdzija


Republika Srpska

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 5423
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia N6234
Precenjeni igrači:

1. Ibrahimović (Dobar igrač, ali ne toliko koliko se piše o njemu)
2. Runi ( Njemu i ne ručanum to što ga dižu u nebesa, jer su ostrvski novinari vrlo neobjektivni inače)
3. Podolski (Zasluženo je ipak grejao klupu u poslednje vreme, mada ga danas zavuče Smile )
4. Gudjonsen (Ne zaslužuje da nosi dres jedne Barselone)
5. Dženas (Po meni večiti talenat)
6. Burdiso (Ja mislim da taj ne bi imao mesta ni u Askoliju)
7. Adriano (Trenutno je u timu ravnom njegovom kvalitetu)
8. Nesta (Nisam skoro primetio da je odigrao na vrhunskom nivou)
9. Haince (Ništa specijalno)
10. Šon Rajt Filips (Tolike pare za njega bačene nepotrebno)
11. Krauč (Ostrvska motka ni nalik napadaču)
12. Anjelka (Šta bi Čelziju da ga angažuju da mi je samo znati)

Ne mogu više da se setim...

Što se tiče podcenjenih u glavi mi je jedino Krespo...Igra kao zmaj i uopšte mi nije jasno kako nema mesta u napadu Intera

nemas ti pojma Smile Smile Smile

jimy slazem se sa tobom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 29583
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.13
Citat
Ууу Трста је објаснио само тако ...  Smile

 Smile

Citat
Гудјонсен није прецјењен, он уопште и не игра, он је један обични џокер који стално сједи на клупи. Другачија слика би била да он игра константније.

Штета што Гудјонсен не игра на својој правој позицији у Барси. Он уствари игра неког централног везног, а уствари је нападач  Smile Мада поред толико нападача њему би замена само могао да буде Санти Ескеро  Smiley 1 У Челсију је играо ок и било би им паметније да су њега оставили и да нису довели Шеву.

Citat
Неста никако није прецјењен, за мене свјетска величина и дан данас. Јесте физички ослабио, малко, ал` и даље јебе кеву редом. С` обзиром колико су га прошле године мучиле повреде и колики данак су узеле он игра одлично. По мени је и против Интера и против Арсенала предавао.

По мени је Неста најбољи штопер на свету. Па немам коментар на ово.

Citat
Џо Кол је фантастичан играч, претјерује ал` и игра ко ненормалан. Да га је мало довести у ред био би перфектан крилни играч. Велики плус је што везни ред одлично покрива па је некада чак играо и централног везног.

Сисоко је такође јако дуго био запостављен у Ливерпуло, безразлог. Предавао је против Барце дефинитивно прошле године и играч који је јако агресиван, огроман радијус кретања и који доста подсјећа на Виеру.

Коментарисао сам њих двојицу и видим да си се сложио са мном  Smile

Citat
По мени непоштено запостављен играч је Тио Валкот. Сада како се Рошицки повредио Ебуе је пребачен у вези и по мени то није позиција за њега, ту би се требао мало више гурати експлозивни Валкот. Мали је велики потенцијал, прави крилни играч, пребрз, дриблер, и уз праву дисциплину се од њега може нешто направити.

Сјајан играч. Схватио сам колико је добар тек када је ушао у игру против Бирмингема и одиграо за 10, заиста како игра по десно крилу  Smile Smile. И данас је Арсенал губио 2-0 улази Волкот и већ у следећем нападу гол. Не сећам се да ли је асистирао али заиста је сјајно играо. И тек му је 18 или 19 година.

Citat
Такође Арон Ленон је по мени подцјењен, поготово од стране вас форумаша. Јако талентован играч. Невјероватно пробојан, прилично јак с` обзиром на своју грађу, добар дриблер иако не претјерује безпотребно у дриблинг, а и сјајно осјећа "простор".

Нисам га много пратио па нећу коментарисати. Код њега ме нервира она обријана обрва.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Sarajevo, Horde, BOG i čaršija !!!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 8618
Zastava Saraj'vo
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
mob
Nokia 6230i
По мени непоштено запостављен играч је Тио Валкот. Сада како се Рошицки повредио Ебуе је пребачен у вези и по мени то није позиција за њега, ту би се требао мало више гурати експлозивни Валкот. Мали је велики потенцијал, прави крилни играч, пребрз, дриблер, и уз праву дисциплину се од њега може нешто направити.
Zna Wenger šta radi. Biće on dobar igrač.

Такође Арон Ленон је по мени подцјењен, поготово од стране вас форумаша. Јако талентован играч. Невјероватно пробојан, прилично јак с` обзиром на своју грађу, добар дриблер иако не претјерује безпотребно у дриблинг, а и сјајно осјећа "простор".
Lenon je mlad. Po meni, u budućnosti, jedan od kvalitetnijih igrača po desnom krilu. Njegova probojnost je zaista fascinantna.
IP sačuvana
social share
                                                                               

Evropa = UEFA = EHF = Mafija !!!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 17
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.