Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Prebacivanje melodije iz NOKIA u SIEMENS format  (Pročitano 6100 puta)
11. Sep 2002, 01:51:14
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 51
E usput imam jednu melodju u kodu (nisam znao kako drugacije da se izrazim , znaci imam napisano za nokia telefone ) , pa me zanima kako da prebacim dato za simens, naravno nebi mi vredeli linkovi za melodje posto je melodija unikatna.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
nokia rtttl-> midi
midi-> siemens
midi2nokia ne znam nista mada moze vecina software da odradi koliko znam, a ovaj posle deo imas na www.simens.cjb.net
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ako sam dobro shvatio ti imas zapis neke melodije u nokia formatu, a zelis da je prebacis u siemens format? Ako je tako onda to mozes uraditi na vise nacina. Mozes i ovako kako je Serbian Fighter rekao, mada mislim da ima i prostije resenje.

Potrebno je samo da nadjes, nema ga na mom sajtu jos uvek, program RINGTONE CONVERTER i tvoj problem je resen. Radi se i programu koji konvertuje skoro sve formate u skoro sve formate. Znaci samo otvoris taj zapis sto imas za nokiu i kliknes da ti prebaci u zapis za siemens, onda to sto si dobio uneses u telefon i to je to.

Javi sta si uradio. :wink:
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 51
Pokusacu da nadjem dati program, ali mi ostaje problem oko ubacivanja date melodije na simens c 45 (moram priznati da sam napravio gresku s 35 je bio za mene ) .U svakom slucaju hvala, pokusacu da nadjem dati program.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Pa kupi onda kabl, to bar sada vise nije skupo. Mislim da imas da nadjes za cak 20-25 DM. Ako ti je to mnogo skupo mozes slati sa http://www.1stwap.com ili da ti neko sa nekog novijeg siemens-a posalje na tvoj telefon.
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 687
Ne znam da li ovo moze da pomogne ........
http://www.ringtonesoftware.com/download.html


Ovo ti je ono : Ko tebe kamenom, ti njega 'lebom
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Nije to taj program koji ja imam, mada ga upravo skidam pa cu videti da li je dobar kao i ovaj sta vec imam, ili mozda i bolji.
Sta mislis pod ovim ko tebe kamenom, ti njega 'lebom? Mislim, znam naravno sta je i odakle je ali ne znam sto to ovde spminjes?Jesam ja nesto lose rekao/uradio prema tebi?
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 2950
Ej, ovaj program je stvarno jako dobro uradjen. Jedina mu je mana sto moze da konvertuje samo iz rttl i ostalih nokia formata u ostale frmate, a nemoze i obrnuto ili da konvertuje izmedju ostalih formata.

Medjutim bez crack-a ga je tesko koristiti pa tako bih molio nekoga ako moze da pronadje crack da kaze gde ga je nasao.

Ja sam nasao crack na ovom linku ali mi prijavljuje neku gresku na linku pa ako neko uspe da ga skine neka javi ftp://195.19.9.56:41333/tsrh/reliz/2002/sep/tsrh-codwrk37.zip
IP sačuvana
social share
Prljavi plagijator, strani placenik, domaci izdajnik i najveci bludnik grada Cikaga.
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 687
Citat: Bad Habbit

Sta mislis pod ovim ko tebe kamenom, ti njega 'lebom? Mislim, znam naravno sta je i odakle je ali ne znam sto to ovde spminjes?Jesam ja nesto lose rekao/uradio prema tebi?


To se ne odnosi na tebe .....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 687
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.068 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.