Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 09:00:32
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pre ce izaci sa drustvom nego samnom  (Pročitano 7065 puta)
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
LG 4X HD
ma kakva je to veza,izlazi sa drustvom,vraca se pijan,ne izlazi nigde sa njom....da,tu ce razgovor da pomogne  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
ma kakva je to veza,izlazi sa drustvom,vraca se pijan,ne izlazi nigde sa njom....da,tu ce razgovor da pomogne Smile

znam i frishkih brakova koji su isti kao ova prica...  Smile
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.2
mob
LG 4X HD
razvod  Smile  onda i gotovo
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Diplomirani Krompir

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 346
Zastava SCG
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia 6020
Ma ja sve vreme ne mogu da zamislim da se oni inace dobro slazu,
sta to znaci, da on kreci kuhinju dok ona pere ves, pa im se ne
poklapaju reoni, a oboje znaju gde je onaj drugi... Nema veze
sto se vraca pijan, i ja se vracam pijana kod decka po nekad i
on isto, kada ne izadjemo zajdedno, ali kada mi/njemu nesto
smeta ili postoji neki problem, onda se o tome prica, iako je to
generalno dosadno. Pijanstvo nije neki razlog za sumnju u bilo sta,
sem u vozacke sposobnosti pogodjenog.

Pricanje o problemima je gusenje, ali je neophodan sastojak cak i
komsijskih i poslovnih veza a kamoli emotivno/sexualnih.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak Aries
Pol Žena
Poruke 10823
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Samsung 
da da, zenski svet precenjuje njegovo velicanstvo razgovor sa velikim R  Smile
mogu reci da je neomiljen kod muskog roda, jer kad cuju " da razgovaramo...' znaju da je neko smaranje i uskracivanje njihovog prostora i sloboda u pitanju...
da ne pominjem sto se dogovoreno postuje, jedino ako su tu oruzane jedinice UN

ne mislim da je pijanstvo bezazlena stvar. ok za ponekad, ali ne za malo malo pa se desi...

s reci na dela... sve se vrti oko toga da ona treba da ima nekakav svoj zivot, da zaokrene kormilo... pa ako se nesto pocene menjati na bolje, super, ako ne...
jer ovako, ako je osvojio i devojka mu je ,znaci da je zavrsio svoje oko nje,  vise nema sta da je izvodi, seta i kojesta joj ugadja... bas kojesta

ako mu je dosadno s njom, ona mu ne treba.
ako se ona oseca zapostavljenom, neka pokusa da se okrene sebi i neka se i on njoj prilagodjava malko (u sta cisto sumnjam, meni sve receno isuvise nelepo zvuci)

nije nikakav problem, taman posla, sto on izlazi sa svojim drugarima... problem je sto ne izlazi vise s njom ni do prodavnice... niti ima zelju za setnjom sa njom... itd.
jel' mu ona za po kuci, ili sta?!  Smile
« Poslednja izmena: 02. Maj 2006, 17:22:27 od machakz »
IP sačuvana
social share
(\__/)
(='.'=)
(")_(")   Samo za njene oci....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 11212
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
House hold apliance ... covek je mozda ponegao iz emeirata   Smile

Nice long talk ili no talk at all ....
IP sačuvana
social share
Idemo dalje ...   + cabarnet
                         -  internet
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ocigledno je da mu je ona varijanta za po kuci,da ima neko ko ce ga docekati sa ruckom,oprano,ispeglano,malo da mu ceska ledja i pridrzi glavu dok pijan povraca...

Ako i njoj odgovara ta varijanta,samo da bi,na kraju,imala *prsten* na ruci-onda o.k.,samo sto u ovom slucaju taj prsten je isto sto i povodac za cuku,nazalost.
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Sreca je lepa,uzivajte u njoj....

Zodijak Capricorn
Pol Žena
Poruke 3931
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.54
mob
Nokia 
Pokusala je vec nekoliko put da razgovara sa njim,a on joj uvek kaze da gresi i da prica gluposti,i da je neizmerno voli.Obecao je da ce je izvesti u subotu,e sad,obecanje ludo radovanje,a mozda je i izvede.
Uglavnom je razlog ako ne izadje sa njom 'zato sto nisi uradila ono...',i brzo bukne al brzo se i smiri.
Voli je,ja to znam.Evo i kako znam-Pre 3 meseca ona je bila trudna 6-7 nedelja kad je to saznala drugi dan je i pobacila(izgubila je bebu).2 nedelje je lezala ko slomljena,imala je nenormalne bolove(posle keretaze),kad je jedva do wc otisla,skoro da i nije jela,stalno je plakala.On je svo vreme bio uz nju,nije par puta cak ni na posao isao samo da bi bio uz nju.I kad joj je bilo jako lose s posla je odmah dojurio sav uplasen.Neki put su mu i oci bile pune suza al nije plakao.
I jos uvek je on pazljiv,nezan.Cak mi je rekla i kad vode ljubav onda vode ljubav,nije samo sex,u fazonu odradimo i ajd cao vec bas vode ljubav.Samo je problem njegovo izlazenje sa drustvom,njegovo malo po malo pijancenje,i sto misli da je on uvek u pravu.
Kad bi ona izasla kao on i tako se vracala,puko bi od ljubomora.Njoj izlazak nije nista bez njega.
Rekla mu je da nece ostaviti ali ako bude ovako nastavio u  njoj ce stvoriti samo mrznju,a onda ce ga ostaviti.Nije mu bilo sve jedno.Neki put se prema njoj ponasa kao otac prema cerci,a ne kao muskarac.

Ja ne znam vise sta da kazem. Smile
« Poslednja izmena: 04. Maj 2006, 15:39:15 od Anit021 »
IP sačuvana
social share
Voli ali polako...i ne dozvoli da ljubav uvene...
Pogledaj profil WWW Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Krajnje beznadezan


s'brda s'dola

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 14157
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.5.0.3
mob
LG 4X HD
 Smile  eto ti sad...

oni se stvarno vole i super im je samo sto on vise voli da izlazi sa drugarima i vrati se kuci pijan ponekad,sto ce kod nje izazvati mrznju i gadost.a ona nece sama da izlazi jer ce on crci od ljubomore... Smile Smile

Ako bude prestao da izlazi sa drustvom i da pije onda ce se pojaviti neki drugi problem koji ce kod nje potencijalno izazvati mrznju i gadjenje,na primer nacin na koji sece hleb
Moj savet tvojoj drugarici je da kupi kuce(ili neku drugu zivotinju ako linjanje dlake izaziva gadjenje i mrznju) pa mogu zajedno da izlaze a kucici koliko znam ne piju,a njemu da joj odmah pomogne da se spakuje

« Poslednja izmena: 03. Maj 2006, 10:16:34 od arlekin »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Svedok stvaranja istorije


Ne Diraj Tigra Dok Se Igra!

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 23881
Zastava Izgubljena u vremenu i prostoru
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Potpuno je ok da s vremena na vreme on izadje sa svojim drustvom bez nje i obrnuto. U jednoj vezi je potpuno bzvz prekinuti kontakte sa prijateljima, ali je potpuno opravdano uskladiti neke svoje navike, posebno ukoliko imaju planove za buducnost (brak, deca), mada nikako ne treba preterivati ni u tome. To sto su oni vereni, to sto zive zajedno, grubo ce zvucati: ali definitivno ne znaci nista, posebno uzimajuci u obzir statisticke podatke vezane za razvode. Sve je vise onih koji jednostavno ne zele brak, bez obzira sto recimo zive zajedno duzi niz godina. Tvoja prijateljica ocigledno ima veliki problem, koji meni zvuci kao njegova potpunu ravnodusnost odnosno neintereosvanje i da je moguce da su na nekakvoj prekretnici "levo ili desno". To moze da bude i trenutna kriza, ali... ipak mora sama da proceni. Ne slazem se da treba da trpi njegovo ponasanje i ne slazem se da treba da uzvrati istom merom, jer to nije izlaz. Mora dobro da razmisli i donese cvrstu odluku, pa makar to bila i ona najgora, odnosno raskid.
IP sačuvana
social share
Ja sam andjeo sa neba i bezobrazna kad hocu, ja cutim, al` kad treba pevam danju pevam nocu, zahtevna k`o dete, a u dusi sam romantik, ja se klonim svake stete, al` za frkom sam fanatik


Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 09:00:32
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.