Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 11:53:17
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pravoslavlje ili Evangelizam?  (Pročitano 14398 puta)
Hronicar svakodnevice


I am the real Megatron, that asshole is an imposer

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 624
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.122
mob
Motorola raspala

Gde zivis? Ako zelis, mogu da te uputim kod nekih pametnih monaha u tvojoj blizini koji bi mogli bolje da ti objasne...
http://www.youtube.com/watch?v=75RL9fWeiHY&feature=related
u duhu pravoslavlja...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan

Ма......

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10661
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 3.6.20
mob
Samsung 
Sto se vise racionalizuje crkva samim tim se vise i potkopava i urusava. Najbolje to vide protestanti. Zato se Crkva se ne smije krojiti prema volji ljudi. Jer tako na kraju krajeva od nje nece ostati nista. Vec se naprotiv covjek mora prilagodjavati crkvi.

Ili si vjernik ili nisi. 

Pa ti be se savrseno uklopio u muhamedanstvo. Nista ne pitaj, nista ne trazi, nista ne uci, samo mantraj isto i nadaj se spasu sa neba. Uostalom nije hriscansto ni toliko daleko od muhamedanstva, samo sto je upilo bar malo evropskog mentaliteta, dok je ona nasilna sekta ostala uglavnom medju pustinjskim divljacima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Smrtonosni Napadac Mladih Ljudi

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 25
OS
Windows XP
Browser
Chrome 13.0.782.215
Posto mi je neko napastvovao ovaj profil te ove komentare koje vidite ovde nisu od mene, reci cu vam samo "Izvinite" a sad cu da pocnem... Rec je o Pentekostalnoj crkvi, koja me ne obasipa ni ljubavlju, niti me tera, niti placa da idem tamo... Ne veruju samo u Isusa... Veruju u Sv. Trojstvo... A Isus je rekao: "Ko veruje u Mene, veruje i u Mog Oca". Ne bih sad da vadim citate iz Biblije... Novi Zavet sam procitao 3 puta, tako da bar mogu svojim recima da citiram Isusove reci... Ono sto Pentekostalci nemaju jesu ikone... I ja takodje mislim da je verovanje u Svece jako glupo, jer je Gospod rekao, "Nemojte praviti sebi idola niti kakva vazna lika"... To je idolopoklonstvo zar ne? Zasto se moliti mrtvim ljudima? Oni su sledili Boga. I mi kad umremo i dotaknemo presto Gospodnji, tj zakoracimo u Raj, ako smo bili verni naravno, i mi cemo biti Sveci ako mu u potpunosti predamo zivot, je l' tako? Think about that! Wink
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46765
Zastava Босна
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
Ne bi ja sveto pravoslavlje mjenjao ni za sta.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Streetball is my job........AND1

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 1574
OS
Windows 7
Browser
Mozilla Firefox 7.0.1
mob
Nokia N95
@VukiLebane,malo si pogresno tumacio to verovanje u svece i ikone.Znaci ti kada se molis pred ikonom,ti se ne molis drvetu,ne molis se slici,nego se molis onome sto ta ikona predstavlja,samim tim to nije idolopoklonstvo. I,nemoj da se ljutis,ali cini mi se da u Bibliji pise : Ko veruje u moga Oca,spasice se kroz Mene...
IP sačuvana
social share
I ja mrzim Grand
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 11:53:17
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.