Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Glasanje
Pitanje: Da li je pravedno da Bajramović dobije penziju iako nije plaćao poreze i doprinose
treba da dobije penziju jer mu duguje država za tantijeme
treba da dobije penziju jer je priznati umetnik, ali i da odgovara za utaju poreza
ne treba da dobije penziju jer je nije uplaćivao a mogao je
Idi dole
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pravo na penziju za zaslužne umetnike - Da ili Ne  (Pročitano 8375 puta)
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Kao pokretač teme nisam htela da se izjasnim u prvom postu ali smatram kao i mnogi drugi da se ne sme nagrađivati nečije neodgovorno ponašanje u zemlji koja nema para da podrži ljude koji marljivo rade ceo život i pošteno plaćaju doprinose i poreze.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Citat
Kao pokretač teme nisam htela da se izjasnim u prvom postu ali smatram
Daj smiljka ne se praviti nevešta !  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Citat
Kao pokretač teme nisam htela da se izjasnim u prvom postu ali smatram
Daj smiljka ne se praviti nevešta !  Smile

Šta si ti glasao?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Zna se !  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Superstar foruma


Sačuvaj me Bože od onih kojima treba da verujem

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 51791
Zastava Srbija
OS
Windows NT 4.0
Browser
Mozilla Burek
mob
Nokia 
Ih kakav si misterijozan, ne rade mi pasulj i šoljica.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32981
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 7.0
Za našeg Šabana !  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
saulica Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
ako se nastavi ovakvo divljanje za dvadeset godina ce i ceca i seka aleksic dobijati nacionalnu penziju kao zasluzne umetnice Smile Smile Smile
Stvarno vas slusam ,i ne mogu da verujuem sa kakvim debilima i idiotima ja delim ovu zemlju,citav komentare imbecila koji tvrde kako je on nekakav kafanski pevac,turbo-folker itd.
On je svetski priznati umetnik,dakle svetski.Ne domaci. Uvrsten je medju 10 najboljih dzez pevaca sveta.
I porediti njega sa Sekom i Stojom moze samo idiot.Bajramovic je i sam veliki protivnik Granda i turbo folka.
Apsolutno zasluzuje nacionalnu penziju,kao jedan od najvecih umetnika na ovim prostorima,Njegove kompozicije su samo da vas podsetim:Djelem Djelem,Mesecina,Kalasnjikov,Prokleta je Amerika,i mnogi drugi evergrinovi.Reci da je "divljanje'' dati ovakvom Umetniku penziju,i porediti ga sa Sekom Aleksic je stvarno imbecilno
sabane....ko ti drma kafez Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
ti ako hoces da finansiras njegovu penziju....slobodno.....ali se meni ne svidja da od MOJE plate ide i deset para za tog zasluznog umetnika....
ako ti se saban toliko svidja-vodi ga kuci pa ga ti izdrzavaj Smile nemoj meni da prosipas price o njegovom umetnickom radu i zaslugama......jednostavno me ne zanima i ne zelim da se od moje plate finansiraju takve gluposti Smile
btw......verovatno se kreces medju imbecilima pa mislis da su svi takvi.....gresis decace....gresis Smile Smile

razumeces ovo kad budes zaradio svoj prvi dinar....ovako,dok te tata finanira nema svrhe sa tobom polemisati Smile

IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1620
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.6;M
koliko sam se samo gluposti nacitao  Smile
IP sačuvana
social share
Edit by ziledin: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 44343
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.14
ako se nastavi ovakvo divljanje za dvadeset godina ce i ceca i seka aleksic dobijati nacionalnu penziju kao zasluzne umetnice Smile Smile Smile
Stvarno vas slusam ,i ne mogu da verujuem sa kakvim debilima i idiotima ja delim ovu zemlju,citav komentare imbecila koji tvrde kako je on nekakav kafanski pevac,turbo-folker itd.
On je svetski priznati umetnik,dakle svetski.Ne domaci. Uvrsten je medju 10 najboljih dzez pevaca sveta.
I porediti njega sa Sekom i Stojom moze samo idiot.Bajramovic je i sam veliki protivnik Granda i turbo folka.
Apsolutno zasluzuje nacionalnu penziju,kao jedan od najvecih umetnika na ovim prostorima,Njegove kompozicije su samo da vas podsetim:Djelem Djelem,Mesecina,Kalasnjikov,Prokleta je Amerika,i mnogi drugi evergrinovi.Reci da je "divljanje'' dati ovakvom Umetniku penziju,i porediti ga sa Sekom Aleksic je stvarno imbecilno
sabane....ko ti drma kafez Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
ti ako hoces da finansiras njegovu penziju....slobodno.....ali se meni ne svidja da od MOJE plate ide i deset para za tog zasluznog umetnika....
ako ti se saban toliko svidja-vodi ga kuci pa ga ti izdrzavaj Smile nemoj meni da prosipas price o njegovom umetnickom radu i zaslugama......jednostavno me ne zanima i ne zelim da se od moje plate finansiraju takve gluposti Smile
btw......verovatno se kreces medju imbecilima pa mislis da su svi takvi.....gresis decace....gresis Smile Smile

razumeces ovo kad budes zaradio svoj prvi dinar....ovako,dok te tata finanira nema svrhe sa tobom polemisati Smile


Hehehehe mora da nista u zivotu nisi postigao,cim si tako iskompleksiran... Smile
bas tako sabane hehe Smile
idi sad lepo da ti tajo da 100 dinara pa idi kod cika sabana da ti gata u pasulj Smile Smile Smile

edit:sad sam malo procitao tvoje predjasnje postove i stoji moja konstatacija iz proslog posta Smile
najjace je kad si pitao ljude kako da izracunas 28% od 467 Smile Smile Smile Smile Smile Smile....dete debil Smile
 hoces da ti objasnim izracunavanje procenta ili da odes kod cika sabana da ti on objasni Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 06. Jun 2008, 07:05:34 od mrgec »
IP sačuvana
social share
"Бицикл је за људе који не могу да приуште ауто."
                                               Џереми Кларксон

 Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.