Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pravim blog, sta preporucujete?  (Pročitano 17984 puta)
Pocetnik


Koliko si motivisan?

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 5
Zastava Niš
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.125
Ako sumnjaš u sebe nećeš da doguraš daleko ni na jednom polju, u čemu si dobra? O tome napravi blog, nikada nećeš da se pokaješ što si ga napravio kao što je kolega gore rekao a ako zaradiš još bolje!
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol
Poruke 90
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 31.0
mob
SonyEricsson k550i
Hvala, nadam se uspehu, a i tebi zelim jos veci!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


You can't kill me, i'm already dead!

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 1009
OS
Windows 7
Browser
Chrome 36.0.1985.125
Ja sam isto kao i ti resio da pisem blog. Imam tematski blog, pisem o onome o cemu najvise znam i sto najvise volim. Problem je sto pisem na blogger-u, imam free hosting, free domen, free templejt i los SEO, sto znaci da imam malu posecenost. Problem je i to sto imam veliku konkurenciju,nestalo mi je inspiracije i imam veoma malu posecenost.  Smile
Moja preporuka ti je da prvo pises na free blogu, posaljes nekoliko postova prijateljima i zamolis ih da procitaju (mozes i nekoga ovde da zamolis da procitaju), ako se svidja drugima i ako mislis da mozes da pises blog, ako mislis da si kompetentan za to onda kupi hosting, domen i templejt, uradi SEO (imas tutorijale na netu, a mozes i da platis nekoga da to uradi) i nastavi da pises. Kasnije vec mozes i da zaradis nesto.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol
Poruke 90
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 31.0
mob
SonyEricsson k550i
Tako sam nesto i planirao, najbitnije bi mi bilo da sto pre uzmem moj domen s obzirom da je samo oko 10e godisnje a i da je trenutna adresa sa ovim wordpress.com previse glomazna za moj ukus. Ali to tek kada vidim ima li vajde od toga. I da morao bi nesto uraditi i po pitanju SEO rajtinga Smile

Sto se posecenosti tice ona je jos uvek jako mala, ali mi je 2-3 ljudi da pisem solidno sto znaci da ima nade xD
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
OS
Windows 7
Browser
Chrome 37.0.2062.120
Čestitam :).  Više sam čitalac, ali kako neko gore reče - mislim da je najbitnije da taj neko zna dobro to o čemu piše i da piše redovno.  Uvek se vraćam blogovima koje pišu ljudi koji se ozbiljno razumeju u temu koja me interesuje.  Srećno :).  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol
Poruke 90
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 32.0
mob
SonyEricsson k550i
Hvala, nadam se da vam se svidelo Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol
Poruke 90
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 32.0
mob
SonyEricsson k550i
Evo opet se ja javljam. Sada posle nesto vise od mesec dana na blogu i oko petnaest clanaka malo ozbiljnije razmisljam o iznajmljivanju svog domena i aktiviranja naloga na google adsensu ali bih pre toga voleo da mi neko, ko vec poseduje blog, kaze ima li tu zarade? Da me ne shvatite pogresno ne ocekujem da postanem milioner, za prvi mesec je dovoljno i 5e da bude. Kolike su posete na vasim blogovima i koliko se od toga zaradi? Interesuje me i (ukoliko nije poslovna tajna Smile) kako ste privukli paznju na svoj blog u pocetku? Gde se ga promovisali?
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 11
Zastava
OS
Linux Ubuntu
Browser
Mozilla Firefox 34.0
mob
Samsung S5
Wordpress je prilicno lagan licno ga korstim, naravno sa adsense, po struci sam System Administrator MCITP, ali sto se tice web hosting i HTML sam totalan lajk. a wordpress je LAGAN extra. Naravno gde ima interesovanja sve je lako.

Samo uzmi neki host i pici Smiley
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.119 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.