Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 16:40:26
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pravila za dostojanstven i miran raskid  (Pročitano 7560 puta)
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
posle prvog dobrog seksa, neko ce prednjaciti u emociji ..
Pitanje je samo koliko je ta osoba fleksibilna i koliko dugo moze da bude mazohista ..

a sto nije moguce da se pogode dve osobe slicnog senzibiliteta u cijem slucaju niko nece prednjaciti u emocijama? Jednostavno oboje osecaju fizicku privlacnost ali nemaju potrebu za vezom. Ili imaju vezu sa nekim drugim Smile

Kao sto rekoh ima gi raznih zena Smile Neke su 100 puta nenormalnije od muskaraca. Smile

Moguce je naravno, kada postoji mogucnost za razvijanje veze. Znas ono, oboje zele vezu, oboje su slobodni ili vec... zele da budu jedno sa drugim..

ALi kada izmedju dvoje ljudi postoji neki pocetni nazovi ultimatum, poput "friends with benefits", onda je sama ta sprega situacije dovoljna da izvuce odnos iz razvnoteznog polozaja i obavezno neko povuce vise.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.218
Pa pocetna pretpostavka da je "friends with benefits" ultimatum je kljucna u tvom misljenju da je tako nesto nemoguce Smile
Jednostavno postoje dvoje ljudi sa slicnim zeljama i namerama i to je to Smile Nema ultimatuma niti polaznih tacaka. Sretnemo se u gradu i ako nesto skljocne odemo kod nekoga gajbi i bude nam lepo. To je ona lepsa strana.

Ruznija strana bi bila ona u kojoj jedna devojka ima vise 'drugara sa beneficijama' i decka koga 'voli' pride  Smile I takvih slucajeva znam 10.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
po meni je frinds with benefits (u daljem tekstu FwB  Smile ) odnos u kome postoji obostrano razumevanje da je veza nepozeljna .. samim tim, iz tog pocetnog "preduslova", jedna strana ce 99% ako nista ono iz sujete da pocne da razvija jacu emociju  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


valar dohaeris

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 51282
Zastava
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.218
Onda imamo razlicito vidjenje na stvari  Smile Za mene je fwb( Smile ) odnos u kome nema nikakvih obaveza i u kome se povremeno desi sex. Odnosno 'veza' izmedju dvoje ljudi koji ponekad imaju sex al se van toga ponasaju sasvim normalno jedno prema drugom. Dobro ne moze biti sasvim normalno, al dovoljno normalno da drugi ljudi tu nesto posumnjaju. Znaci jaka fizicka privlacnost al nepozeljnost prave veze u tom trenutku. Sto ne znaci da nekad u nekom slucaju to nece prerasti u vezu ili cak u brak... I takvih sljucajeva ima.
IP sačuvana
social share
Soy un hombre muy honrado
Que me gusta lo mejor
Las mujeres no me faltan, ni el dinero, ni el amor
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.218
Citat
ali kakav nada se polaze ako neko nekome kaze ne volim teee,a neko drugi misli ma zavoljet ce me opet

Postoji i to... lud je svet Smile

A meni je taj, kako ga nazvaste "friends with benefits" totalno loša stvar. Iskreno, nisam nikada nimao seks sa osobom prema kojoj ama baš ništa emotivno ne osećam i ne znam kako je... ali smatram da je lepše sve to raditi sa osobom koju voliš.

Inače, ne smatram da je ostajanje sa bivšim partnerom u drugarskim odnosima loša stvar. Šta ima tu loše?
Ima i onih slučajeva gde se, da kažem, "sporazumno" rastanu, kod koje stvari se slaže i jedna i druga strana. Zašto onda prekidati prijateljstvo? Ja sam sa jednom bivšom i dan danas u sasvim korektnim odnosima. Ne govorimo nikada o našoj vezi i šta se dešavalo. Jednostavno, drugari smo. Nešto se ređe viđamo, ali rado se ispričamo kad se vidimo.

« Poslednja izmena: 03. Sep 2011, 16:22:19 od Tepachenko »
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
Citat
Pravila za dostojanstven i miran raskid
Ponasate se kao idiot(bilo da je u pitanju muska ili zenska strana) dok druga strana ne shvati da ne ide i da vam nije previse stalo pa ona raskine. To je najlaksi recept u danasnje vreme i nema previse muke za vas.  Smile

Nazalost, retko ko ima herca da raskine cak i kad zna da ne ide a neki bol je uvek tu bilo sa jedne strane ili sa obe. Osim ako bas nije u pitanju veza gde niko nikoga ne ferma ni 2% ali takve veze su vrlo retke. Zato i nema nekog mirnog raskida jer je skoro uvek bolan za neku od strana. Mislim, mogu da raskinu mirno ali skoro uvek makar jedna od strana(ili obe) zavrse povredjene.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.218
Citat
Ponasate se kao idiot(bilo da je u pitanju muska ili zenska strana) dok druga strana ne shvati da ne ide i da vam nije previse stalo pa ona raskine. To je najlaksi recept u danasnje vreme i nema previse muke za vas. 

 Smile

Nema za nas al ima za nekog drugog Smile da se ponašam kao idiot Smile
« Poslednja izmena: 03. Sep 2011, 17:59:54 od Tepachenko »
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Always outnumbered, never outgunned.

Zodijak
Pol
Poruke 47481
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.21
realno... postoje ljudi koji nemaju prag tolerancije.. ili ga imaju ali gaze po sebi zarad nekih vecih planova ..

to znaci da mozes da se ponasas kao idiot koliko god hoces i na kakve god nacine hoces, a osoba ce da prelazi preko svega, samo zato jer smatra da je u pitanju period i da ce proci ..

Mazohisticki do koske.. ali razumljivo  Smile

Niko ne zeli da bude ostavljen  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Legenda foruma

I Templari c'entrano sempre.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 32002
Zastava Младеновац
OS
Windows 7
Browser
Chrome 13.0.782.218
Možeš se uvek ponašati na taj način, ne samo periodično i oterati osobu od sebe... nekad. Ali ne vidim razlog za takvim raskidom... to je bolesna stvar Smile Smile
IP sačuvana
social share
Let me tell you something you already know. The world ain't all sunshine and rainbows. It's a very mean and nasty place and I don't care how tough you are it will beat you to your knees and keep you there permanently if you let it. You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain't about how hard ya hit. It's about how hard you can get hit and keep moving forward. How much you can take and keep moving forward. That's how winning is done! Now if you know what you're worth then go out and get what you're worth. But ya gotta be willing to take the hits, and not pointing fingers saying you ain't where you wanna be because of him, or her, or anybody! Cowards do that and that ain't you! You're better than that!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
OS
Windows XP
Browser
Opera 11.51
Znam i slazem se, misleh onako generalno.  Smile

Kazem, ljudi nemaju herca da kazu da ne ide, vec misle da ce ovako biti lakse za drugu osobu, cak i po cenu da se prave da su takvi i da ih druga osoba zamrzi. Lakse im je tako, nego da budu iskreni pa povrede drugu osobu, a ne shvataju da je ta osoba u svakom slucaju povredjena.
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 16:40:26
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.