Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:25:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pravi vernik  (Pročitano 12192 puta)
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pravi vernik pre svega postuje druge, sposoban je da saoseca sa onima koji pate, ne kritikuje druge da bi sebe uzduzao. Ne znaci da sa svakim misljenjem treba da se slazemo, ali to ne daje pravo da osecamo netrpeljivost, da ne kazem mrznju.
Danas je kriza pre svega morala i  poremecaj vrednosti. Dobar covek je tretiran kao budala koju treba iskoristiti.Ali nije sve tako crno  u nama svima postoji iskra i istina da znamo sta je dobro , a sta ne, a za mene je to vera. Vernik pre svega veruje i nada se da postoji neka kosmicka ravnoteza koja tezi da sve dovede u red.
  Smile
IP sačuvana
social share
Ko poznaje druge- mudar je
Ko pobedi sebe-jak je
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia 
Vrednosti se menjaju i sa vremenom i sa prostorom. Smile
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik


Zodijak
Pol Žena
Poruke 9
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Pravi vernik pre svega postuje druge, sposoban je da saoseca sa onima koji pate, ne kritikuje druge da bi sebe uzduzao.
 Ne znaci da sa svakim misljenjem treba da se slazemo, ali to ne daje pravo da osecamo netrpeljivost, da ne kazem mrznju.
Danas je kriza pre svega morala i  poremecaj vrednosti. Dobar covek je tretiran kao budala koju treba iskoristiti.Ali nije sve tako crno  u nama svima postoji iskra i istina da znamo sta je dobro , a sta ne, a za mene je to vera. Vernik pre svega veruje i nada se da postoji neka kosmicka ravnoteza koja tezi da sve dovede u red.


Univerzalne vrednosti su one koje postoje od pamtiveka

Edit: Jedna od univerzalnih vrednosti ovog foruma je ne pisati više poruka za redom, već koristiti opciju izmeni.
« Poslednja izmena: 30. Jun 2007, 21:37:06 od Livingston »
IP sačuvana
social share
Ko poznaje druge- mudar je
Ko pobedi sebe-jak je
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


omnia ab ovo

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5614
OS
Windows XP
Browser
Opera 9.21
mob
Nokia 
Da, a koje su te? Ja mislim da te univerzalni vrednosti samo moze se uhvatiti , ovako, kako radimo sad, diskutabilno. Tako mozemo za svaki situaciju naci konsenza, resenje za obe zadovoljstvo. A institucije jos nisu pomogli, samo ljudi.
IP sačuvana
social share
Da li je kocka baceno?
Snezana i vuk
Crvenkapa i kaludjerice
Vuk i sedam kaludjerica
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 167
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Moje mišljenje o ženi i brašnu koje narasta u vezi posta člana nemam-pojma
Imam jednu ispravku.Jeste žena koja mesi duša koja hoće u Carstvo nebesko ali mislim da je kvasac od koga narasta hleb naša vera,dobra dela ili kako kaže Sv.Serafim Sarovski blagodat svetog duha(koja neide od svakog dobrog dela)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 4
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Kakva bi bila definicija pravog vernika, kakav bi on trebalo da bude? Mnogi od nas kažu da veruju u Boga u smislu da verujemo da on postoji, ali ko od nas živi život uvek ispunjen nepokolebljivom verom? Potrebno li je najpre proći dublju samospoznaju (jedan vid gnosticizma)?
čoek ili jeste vjernik ili nije vjernik. to 'pravi vjernik' ne znači ništa.

žena ne može biti 'malo trudna'. ili je trudna ili nije trudna.

inače ako misliš ko je bolji sluga božji........što je čoek po prirodi više rob i sluga i ima manje svoga'ja' to je veći vjernik i bolji sluga božji.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Lako je dati zivot za nesto, kad ga nemas

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava Cehoslovacka ;p
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC Topaz
Kakva bi bila definicija pravog vernika, kakav bi on trebalo da bude? Mnogi od nas kažu da veruju u Boga u smislu da verujemo da on postoji, ali ko od nas živi život uvek ispunjen nepokolebljivom verom? Potrebno li je najpre proći dublju samospoznaju (jedan vid gnosticizma)?
čoek ili jeste vjernik ili nije vjernik. to 'pravi vjernik' ne znači ništa.

žena ne može biti 'malo trudna'. ili je trudna ili nije trudna.

inače ako misliš ko je bolji sluga božji........što je čoek po prirodi više rob i sluga i ima manje svoga'ja' to je veći vjernik i bolji sluga božji.
mislim da nije sve tako crno-bijelo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
Kakva bi bila definicija pravog vernika, kakav bi on trebalo da bude? Mnogi od nas kažu da veruju u Boga u smislu da verujemo da on postoji, ali ko od nas živi život uvek ispunjen nepokolebljivom verom? Potrebno li je najpre proći dublju samospoznaju (jedan vid gnosticizma)?
čoek ili jeste vjernik ili nije vjernik. to 'pravi vjernik' ne znači ništa.

žena ne može biti 'malo trudna'. ili je trudna ili nije trudna.

inače ako misliš ko je bolji sluga božji........što je čoek po prirodi više rob i sluga i ima manje svoga'ja' to je veći vjernik i bolji sluga božji.
mislim da nije sve tako crno-bijelo...
sve je sivo...
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol Žena
Poruke 91
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
ne, sve je zapravo u boji.

Tijana
IP sačuvana
social share
Ask, and it shall be given you; seek, and ye shall find; knock, and it shall be opened unto you

Pitajte i daće vam se; tražite, i naći ćete; kucajte, i otvoriće vam se.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Lako je dati zivot za nesto, kad ga nemas

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 2430
Zastava Cehoslovacka ;p
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 2.0.0.4
mob
HTC Topaz
Kakva bi bila definicija pravog vernika, kakav bi on trebalo da bude? Mnogi od nas kažu da veruju u Boga u smislu da verujemo da on postoji, ali ko od nas živi život uvek ispunjen nepokolebljivom verom? Potrebno li je najpre proći dublju samospoznaju (jedan vid gnosticizma)?
čoek ili jeste vjernik ili nije vjernik. to 'pravi vjernik' ne znači ništa.

žena ne može biti 'malo trudna'. ili je trudna ili nije trudna.

inače ako misliš ko je bolji sluga božji........što je čoek po prirodi više rob i sluga i ima manje svoga'ja' to je veći vjernik i bolji sluga božji.
mislim da nije sve tako crno-bijelo...
sve je sivo...
otprilike, samo sto nijansi sive ima beskonacno mnogo, kao i brojeva izmedju 0 i 1  Smile
a mozes to gledat i na nacin na koji tijana gleda, ali zapravo poenta "crno-bijelo" nije na bojama, nego na mogucim izborima, kojih je, u ovom slucaju, 2
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 9 10 12
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 27. Apr 2024, 22:25:37
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.092 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.